Zniżka na pierwszy zakup! %
61 415 27 51 info@boboking.pl zaloguj się koszyk (0)

Britax Romer Advansafix III SICT 9-36 kg

Producent: Britax Romer | Źródło: polska dystrybucja

Warianty:

Warto kupić u nas! Warto kupić na abcgps.pl

od 999.00 zł

Otrzymaj RABAT 10% Wpisz "Rabat10" do uwag zamówienia

Znalazłeś taniej? Daj nam znać - przebijemy ofertę!

Kup teraz, wyślemy już w poniedziałekZamów w ciągu ...
Dostawa GRATIS Zobacz szczegóły Kupuj na raty Rata Santander już od: 24,51 zł
Warianty Gratis W skrócie Opis Specyfikacja W zestawie Gwarancja Akcesoria
999 zł

Warianty

 • Moonlight Blue

  Britax Romer Advansafix III Sict Moonlight Blue 9-36 kg 999.00 zł Produkt dostępny Wysyłamy natychmiast
 • Cosmos Black

  Romer Advansafix III Sict Cosmos Black 9-36 kg 999.00 zł Produkt dostępny Wysyłamy natychmiast
 • Storm Grey

  Romer Advansafix III Sict Storm Grey 9-36 kg 999.00 zł Produkt dostępny Wysyłamy natychmiast

Gratis

W skrócie

Romer Advansafix III Sict – fotelik od 9 do 36 kg, montowany przy pomocy uchwytów Isofix oraz kotwicy Top Tether. Fotel przeszedł test ADAC, otrzymując za bezpieczeństwo 4 gwiazdki.

Różnice pomiędzy modelami Advansafix III sict i Advansafix II sict:

Model Advansafix III Sict w przeciwieństwie do modelu Advansafix II sict posiada wbudowane 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa dla węższego przedziału wagowego 9-18kg. Za to nie jest wymagane już zapinanie pasami samochodowymi fotela, po przekroczeniu przez dziecko tej wagi. Wtedy wystarczy już samo zapięcie Isofix i TopTether.

Główne zalety fotela to:

 • Regulacja pochylenia do pozycji spoczynkowej
 • Osłona boczna którą montujmy osobno od strony drzwi
 • Zajmuje mało miejsca w aucie, dzięki montowaniu na Isofix z kotwicą Top Tether

  W naszej ofercie dostępny jest również nowszy model - Advansafix IV R.
Przedział wagowy dziecka 9-36 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) 4
Mocowane Isofix Tak
Przodem do kier. jazdy Tak
Tyłem do kier. jazdy Nie
Regulacja pozycji Tak
Zagłówek z regulacją wysokości Tak
Test plus Nie
Fotel obrotowy Nie
I-Size Nie
Top Tether Tak
Prowadnica Pasa Biodrowego Tak
System Ochrony Bocznej Zewnętrzny
Wkładka Redukcyjna Nie

Opis

Fotelik Romer Advansafix III Sict

Funkcja Britax Romer Advansafix III SICT 9-36 kg

Bezpieczeństwo i komfort

Fotelik Advansafix III SICT jest przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym 9-36 kg. Bezpieczeństwo dziecka w podróży gwarantuje 5-punktowy pas służący przypinaniu pociech do 18 kg. Dla starszych pociech wykorzystywana jest technologia SecureGuard. Poza zapięciem 3-punktowym pasem bezpieczeństwa, dodaje ona czwarty punkt zaczepienia, stabilizując biodra u dziecka. Nad bezpieczeństwem dziecka czuwa także system ochrony przed uderzeniami bocznymi (SICT). Poza zaawansowanymi zabezpieczeniami, fotelik oferuje także zróżnicowane pozycje spoczynkowe, gwarantujące komfort dziecku podczas jazdy samochodem.

Wieloletnia ochrona

Fotelik jest przeznaczony dla dzieci w przedziale wiekowym od 9 miesięcy do 12 lat. Opisane wcześniej technologie spełniają wszystkie wymogi prawne. Ponadto zastosowane rozwiązania technologiczne wykraczają ponad ustalone normy i służą zapewnieniu spokoju rodziców w kwestiach bezpieczeństwa pociech. W przypadku kolizji zastosowany w foteliku ISOFIX wraz z systemem Pivot Link minimalizuje ruch do przodu fotelika, maksymalnie neutralizując potencjalne obrażenia głowy i szyi dziecka.

Britax Romer Advansafix III SICT 9-36 kg cecha

Dostosowany do rosnącego dziecka

Advansafix III SICT dostosowany jest do rosnących dzieci w wadze od 9 do 36 kg. W przypadku dzieci w wyznaczonej kategorii wagowej nie ma konieczności korzystania z innego fotelika. Wraz ze wzrostem dziecka łatwo zmienić można przypięcie z wbudowanej uprzęży (stosowanej dla dzieci do 18 kg) na 3-punktowy pas bezpieczeństwa (dla dzieci do 36 kg), który razem z systemem SecureGuard maksymalizuje poziom bezpieczeństwa.

Britax Romer Advansafix III SICT 9-36 kg funkcjonalność

Wygoda w podróży

Producent fotelika zadbał także o wygodę dziecka podczas podróży. Advansafix III SICT dostosowany jest do potrzeb rosnącego dziecka. Zarówno dzieci w wieku 9 miesięcy jak i 12 lat mogą korzystać z fotelika w pozycji odchylonej. Wraz z miękko wyściełanymi skrzydłami bocznymi gwarantuje wygodę podczas rodzinnych wypraw.

Zaleta Britax Romer Advansafix III SICT 9-36 kg

Kompleksowa ochrona

Siedzisko w Advansafix III SICT jest zaprojektowane w taki sposób, aby szczególnie przy uderzeniach w bok samochodu chronić dziecko od głowy do bioder. Właściwą pozycję fotelika w samochodzie zapewniają górne i dolne punkty prowadzenia pasów. Wyprofilowany zagłówek z przyjemną w dotyku tapicerką ma za zadanie chronić głowę i szyję dziecka oraz gwarantować wygodę.

Przewaga Britax Romer Advansafix III SICT 9-36 kg

Stabilizacja pasami

Advansafix III SICT z 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa zapewnia Twojemu dziecku najwyższą ochronę. Podczas kolizji dziecko jest zabezpieczone z każdej strony. Siła zderzenia jest neutralizowana przez pasy pomiędzy nogami oraz chroniące ramiona i biodra. Dzięki zastosowaniu ich w foteliku mamy pewność, że dziecko jest stabilnie przypięte do ochronnego siedziska. Pasy ponadto są osłonione miękkimi otulinami, aby nie sprawiały dyskomfortu.

Cechy Britax Romer Advansafix III SICT 9-36 kg

Czwarty punkt zaczepienia

Technologia SecureGuard powstała z myślą o starszych dzieciach. Zastosowana w Advansafix III SICT innowacja ma za zadanie ochronić wrażliwe okolice pod klatką piersiową. Gdy rosnące dziecko zaczyna korzystać z 3-punktowego pasa dla dorosłych, SecureGuard stanowi dodatkową ochronę, dodając czwarty punkt zaczepienia. Według badań producenta, podczas kolizji czołowej zmniejsza oddziałujące na brzuch siły do 35 %. Zastosowana w foteliku technologia nie ogranicza swobody ruchów ciekawego świata dziecka.

Funkcje Britax Romer Advansafix III SICT 9-36 kg

SICT

Zgodnie z badaniami producenta, 1/4 wszystkich wypadków to uderzenia w bok samochodu. Zwiększenie bezpieczeństwa przy tego typu kolizjach zapewnia technologia redukująca siłę uderzeń bocznych SICT (Side Impact Cushion Technology). Wbudowana w bok fotelika osłona rozprasza siłę uderzenia, chroniąc dziecko przed efektem oddziaływań.

Britax Romer Advansafix III SICT 9-36 kg - przewagi

Zapewniona wygoda

Fotelik poza wymienionymi technologiami, mającymi za zadanie czuwać nad bezpieczeństwem dziecka, jest zaprojektowany tak, aby dziecko czuło się wygodnie w każdej podróży. Poniższa animacja prezentuje zmianę pozycji spoczynkowych, którą umożliwia Advansafix III SICT.

Britax Romer Advansafix III SICT 9-36 kg - zalety

Maksymalna stabilizacja fotelika

V-Tether, czyli górny pasek mocujący, jest przytwierdzony do punktów kotwiczenia w samochodzie. Technologia ta podczas kolizji zapobiega wysunięciu się dziecka oraz obrotowi fotelika. Ponadto pasy przytwierdzające fotelik są wykonane z materiału, który podczas dużego obciążenia rozrywa się stopniowo absorbując energię wytwarzaną podczas wypadku. V-Tether w znacznym stopniu przyczynia się do stabilizacji fotelika Advansafix III SICT i w połączeniu z systemem ISOFIX maksymalizuje bezpieczeństwo dziecka.

Atrybuty Britax Romer Advansafix III SICT 9-36 kg

Ochrona szyi i głowy dziecka

Poza technologią V-Tether, ulepszeniem systemu ISOFIX jest także Pivot Link, który ma zadanie ograniczyć ruch dziecka do przodu i czuwać nad bezpieczeństwem głowy i szyi pociechy. Podczas kolizji fotelik z systemem Pivot Link przed skierowaniem się do przodu najpierw obniża się, co skutkuje pochłonięciem części oddziałujących sił.

Funkcja Britax Romer Advansafix III SICT 9-36 kg

Bezpiecznie i wygodnie

Producent fotelika skupił się na detalach powodujących zwiększenie komfortu i ochrony dziecka podczas jazdy samochodem. Przykładem są naramienne osłony na pasy, które poza zapewnieniem wygody, zwiększają także bezpieczeństwo dziecka. Likwidują one odczuwany dyskomfort oraz przyczyniają się do równomiernego rozprowadzenia sił działających podczas kolizji.

Britax Romer Advansafix III SICT 9-36 kg cecha
Britax Romer Advansafix III SICT 9-36 kg funkcjonalność

Specyfikacja

Waga i wymiary

 • Wys. x szer. x dług.: 82 x 47 x 54 cm
 • Waga: 11.2 kg
Funkcja Britax Romer Advansafix III SICT 9-36 kg
Britax Romer Advansafix III SICT 9-36 kg cecha

W zestawie

 • Fotelik Romer Advansafix III Sict
 • Osłony mocowania isofix

Gwarancja

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące

Akcesoria

Opinie Klientów

Napisz opinię

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Porównanie z podobnymi produktami

Britax Romer Advansafix III SICT 9-36 kg Britax Romer Advansafix IV M 9-36 kg Britax Romer Advansafix M i-Size 9-36 kg Britax Romer Advansafix i-Size 9-36 kg Britax Romer Advansafix PRO 9-36 kg
Britax Romer Advansafix III SICT 9-36 kg Britax Romer Advansafix IV M 9-36 kg Britax Romer Advansafix M i-Size 9-36 kg Britax Romer Advansafix i-Size 9-36 kg Britax Romer Advansafix PRO 9-36 kg
od 999.00 zł
od 999.00 zł
od 999.00 zł
od 1089.00 zł
od 1089.00 zł
Dane fizyczne
Przedział wagowy dziecka 9-36 kg 9-36 kg 9-36 kg 9-36 kg 9-36 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) 4 brak testu 3 3 brak testu
Mocowane Isofix Tak Tak Tak Tak Tak
Przodem do kier. jazdy Tak Tak Tak Tak Tak
Tyłem do kier. jazdy Nie Nie Nie Nie Nie
Regulacja pozycji Tak Tak Tak Tak Tak
Zagłówek z regulacją wysokości Tak Tak Tak Tak Tak
Test plus Nie Nie Nie Nie Nie
Fotel obrotowy Nie Nie Nie Nie Nie
I-Size Nie Nie Tak Tak Tak
Top Tether Tak Tak Tak Tak Tak
Prowadnica Pasa Biodrowego Tak Tak Tak Tak Tak
System Ochrony Bocznej Zewnętrzny Brak Brak Zewnętrzny Zewnętrzny
Wkładka Redukcyjna Nie Nie Nie Nie Nie
wróć do góry