Zniżka na pierwszy zakup! %
61 415 27 51 info@boboking.pl zaloguj się koszyk (0)

Filtruj

Cena

Producent

Rodzaj

 

Akcesoria do fotelików

Sam zakup fotelika do samochodu to nie wszystko. Chcąc, aby czas podróży przebiegał bezproblemowo i wyjątkowo sprawnie, warto wyposażyć się w kilka dodatkowych akcesoriów, które podniosą poziom bezpieczeństwa bądź wpłyną na komfort dziecka.

Jakie akcesoria przydadzą się w czasie podróży samochodowych z dzieckiem? Dowiesz się tego z dalszej części tekstu.

Filtruj
Porównaj produkty (0)

Wśród akcesoriów do fotelików wymienić należy:

Bazy Isofix ułatwiają montaż fotelików, zwłaszcza tzw. nosidełek. Poprawiają jednocześnie poziom bezpieczeństwa dziecka poprzez wyeliminowanie błędów montażowych.

Lusterka do obserwacji dziecka są elementem przydatnym rodzicom. Umożliwiają obserwację dziecka znajdującego się na tylnej kanapie samochodu, bez konieczności obracania się. Wpływają na bezpieczeństwo podróży samochodem i umożliwiają kontakt wzrokowy z dzieckiem.

Antypotne tapicerki i wkładki są gadżetem przydatnym szczególnie w okresie lata. Mają za zadanie ograniczyć pocenie się dziecka i zapewnić komfort podczas upalnych dni. Nie wszyscy producenci mają w swoim asortymencie tapicerki letnie, dlatego też na rynku pojawiło się wiele wkładek antypotnych, które dopasowuje się do fotelików wybranej kategorii wagowej.

Organizery samochodowe mają za zadanie wpłynąć na porządek jego wnętrza. Pomieszczą dziecięce zabawki i uchronią rodziców przed ciągłym ich szukaniem. Ochraniacze na siedzenia służą głównie utrzymaniu czystości wokół fotelika dziecka.

Podróżowanie latem daje się we znaki, zwłaszcza najmłodszym pasażerem, dlatego dobrze mieć na wyposażeniu auta osłonki przeciwsłoneczne. W łatwy i szybki sposób mocuje się je na szybie ograniczając docieranie promieni słonecznych.

Do kategorii pozostałych akcesoriów do fotelika samochodowego można śmiało przypisać bazy do adaptery, podnóżki, podkładki pod fotelik, a nawet klin, który umożliwia poprawny montaż fotelika.

wróć do góry