Zniżka na pierwszy zakup! %
61 415 27 51 info@boboking.pl zaloguj się koszyk (0)

Graco - fotelik samochodowy

Graco logo

Marka Graco powstała w Stanach Zjednoczonych, jednak dziś jej produkty znane są na całym świecie. Firma stawia przede wszystkim na wysoką jakość wykonania oraz bezpieczeństwo dziecka, nie zapominając o nowoczesnym designie swoich produktów. Foteliki Graco są komfortowe i funkcjonalne, przez co rodzice chętnie decydują się na ich zakup. W warunkach laboratoryjnych każdy zaprojektowany model jest dokładnie testowany. Produkty Graco to efekt doświadczenia nabywanego przez ponad pół wieku!

Foteliki samochodowe Graco to optymalny poziom bezpieczeństwa dziecka podczas każdej podróży autem niejednokrotnie potwierdzony podczas udziału w niezależnych testach bezpieczeństwa. Wygodny system montażu, oraz zgodność z rygorystycznymi normami i dyrektywami sprawiły, że modele tej marki cieszą się ogromną popularnością. Nowoczesne systemy bezpieczeństwa chronią zdrowie, a nawet życie pasażera. Ciekawe wzornictwo oraz kolorystyka dopasują się do wnętrza każdego auta.

Graco - wszystkie modele

Filtruj
Porównaj produkty (0)

Graco foteliki – rodzaje i cechy

Foteliki samochodowe Graco można kupić we wszystkim kategoriach wagowych. Każda kategoria charakteryzuje się nico innymi cechami. Oto szczegółowa charakteryzacja każdej z nich.

  • Grupa 0+ - przedział wagowy 0-13 kg umożliwiają podróżowanie dzieciom od narodzin do ok. 15 miesiąca życia. Podczas każdej podróży pasażer siedzi w zgodnej z anatomią pozycji oraz przy optymalnym poziomie bezpieczeństwa. Foteliki 0-13 montuje się tyłem do kierunku jazdy, konstrukcja jest wypełniona miękką wkładką dla niemowląt oraz odporną na uszkodzenia tapicerką. Wysokie ścianki boczne zapewniają dziecku skuteczną ochronę podczas kolizji bocznych. Foteliki posiadają budkę z regulacją pozycji. Dziecko zabezpiecza się regulowanymi, pięciopunktowym pasem bezpieczeństwa. Foteliki są łatwe w obsłudze i można je zainstalować na wózkach marki Graco.
  • Grupa 0+/1 – foteliki z tej grupy wagowej są dedykowane dzieciom od narodzin do uzyskania 18 kg. Większość modeli umożliwia podróżowanie tyłem do kierunku jazdy przez 4 lata. W innych jest opcja zmiany kierunku jazdy, ale dopiero po ukończeniu przez pasażera 9 miesięcy. Zagłówek jest zintegrowany z pasem bezpieczeństwa, a wysokość oparcia można w łatwy sposób dostosować do wzrostu dziecka. Modele z tej kategorii wagowej mają szeroką regulację kąta nachylenia oparcia, co umożliwia również wygodną drzemkę.
  • Grupa 0+/1/2 – aby połączyć trzy grupy wagowe w jednym foteliku, firma Graco zdecydowała się na wzmocnienie stalowej ramy fotelika. Modele z tego przedziału wagowego są dedykowane dzieciom od urodzenia do uzyskania wagi 25 kg, czyli do ok. 7 roku życia. Innowacyjne rozwiązania, które zostały w nich zastosowane, umożliwiają wygodną podróż o zoptymalizowanym poziomie bezpieczeństwa. Podczas snu kąt nachylenia oparcia można ustawić w 4 wygodnych pozycjach. A boczna wentylacja zapewnia właściwą cyrkulację powietrza i chroni dziecko przed przegrzaniem.
  • Grupa 0+/1/2/3 – jeden fotelik może służyć dziecku aż przez 12 lat przy świetnym dopasowaniu do sylwetki dziecka. Siedzisko jest szerokie i wygodne. A o prawidłową pozycję pasów bezpieczeństwa dbają specjalne prowadnice. Komfort podróży zwiększają podłokietniki i poręczny uchwyt na kubek.
  • Grupa 1/2/3 – fotelik Graco dla dzieci od 9 miesiąca do ok. 12 roku życia (9-36 kg). Dzięki regulowanym częściom zapewniają komfortową podróż na każdym etapie rozwoju dziecka. Modele z tej kategorii mają regulowane zagłówki i wysokość podłokietników, oraz miękką tapicerkę. Nowoczesna technologia zabezpiecza dziecko przed skutkami kolizji bocznych. Oparcie fotelika można ustawić w pochyłej pozycji. Wysoka jakość wykonania i odporność na uszkodzenie pozwalają na bezawaryjne korzystanie przez wiele lat.
  • Grupa 2/3 – wysoki poziom bezpieczeństwa na przestrzeni 9 lat to atut fotelików z grupy 2/3, które są dedykowane od 3 do 12 roku życia. Miękka tapicerka, regulowana wysokość oparcia i zagłówka zapewnią dziecku właściwą pozycję i optymalny poziom bezpieczeństwa.
wróć do góry