Zniżka na pierwszy zakup! %
61 415 27 51 info@boboking.pl zaloguj się koszyk (0)

Euro Cart - wózki i spacerówki, wózek 2w1

Producent Euro-Cart

Euro Cart jest polską marką, która istnieje od 2008 roku – specjalizuje się w produkcji wózków dziecięcych. Produkty sprzedawane są głównie w Polsce, a jedynym zagranicznym miastem, gdzie można je zdobyć jest Görlitz w Niemczech. Marka Euro-Cart produkuje jedne z najtańszych wózków na rynku, które cieszą się sporym zainteresowaniem wśród rodziców.

Produkcja akcesoriów przeznaczonych dla dzieci jest ściśle związana z bezpieczeństwem, dlatego też wszystkie produkty muszą być zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa. Aby to zapewnić Euro Cart zleca akredytowanym instytutom i ośrodkom badawczym w Polsce i za granicą dodatkowe testy.

Nad bezpieczeństwem wózków czuwa norma EN 1888:2012, która obejmuje szereg testów mechanicznych, wytrzymałościowych, testy stabilności, badanie ostrych krawędzi i niebezpiecznych szczelin, ale również testy chemiczne powłok lakierniczych czy tkanin. EURO-CART podczas produkcji wózków korzysta wyłącznie z tkanin wiadomego pochodzenia – od dostawców posiadających aktualny certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100. Poza ważnymi certyfikatami bezpieczeństwa Euro Cart również kontroluje podczas produkcji jakość i bezpieczeństwo stosowanych komponentów.

Euro-Cart - wszystkie modele

Filtruj
Porównaj produkty (0)

EURO-CART – Nagrody

Potwierdzeniem jakości i funkcjonalności wózków są otrzymywane przez nie nagrody i wyróżnienia. Euro-Cart zostało docenione przez ekspertów IF DESIGN AWARD oraz KID’S TIME STAR, ale również przez grono zadowolonych rodziców, którzy zgłosili markę do udziału w plebiscycie SUPERMAMA AWARDS. W 2018 roku nagrodą IF DESIGN AWARD został wyróżniony stelaż z regulacją wysokości zawieszenia gondoli i siedziska spacerowego stosowany w modelach CAMO i EXPRESS. Jurorzy docenili jego funkcjonalność i modernistyczną linię projektową.

Ciekawostki o marce

  1. Producent odpowiedzialny za wózki Euro Cart jest właścicielem takich marek jak Riko, EasyGo czy Expander.
  2. Pierwszymi wyprodukowanymi wózkami były spacerówki Lira 3 oraz Lira 4.
  3. W roku 2010 Euro Cart wyprodukował swój pierwszy wózek wielofunkcyjny o nazwie PASSO.
wróć do góry