Zniżka na pierwszy zakup! %
61 415 27 51 info@boboking.pl zaloguj się koszyk (0)

Filtruj

Typ wózka

Rodzaj kół

Koła skrętne

Amortyzacja

Montaż fotelika

Montaż gondoli

Pozycja leżąca

Siedzisko

Hamulec

Regulowana rączka

Trójkołowiec

Waga Wózka

Maksymalna waga dziecka

Ochrona UV 50

Typ siedziska

Regulowany podnóżek

Pałąk w zestawie

Rodzaj rączki

Typ wózka

Rodzaj kół

Koła skrętne

Amortyzacja

Montaż fotelika

Montaż gondoli

Pozycja leżąca

Siedzisko

Hamulec

Regulowana rączka

Trójkołowiec

Waga Wózka

Maksymalna waga dziecka

Ochrona UV 50

Typ siedziska

Regulowany podnóżek

Pałąk w zestawie

Rodzaj rączki

Przedział wagowy dziecka

Ocena ADAC (bezpieczeństwo)

Mocowane Isofix

Przodem do kier. jazdy

Tyłem do kier. jazdy

Regulacja pozycji

Zagłówek z regulacją wysokości

Test plus

Fotel obrotowy

I-Size

Top Tether

Prowadnica Pasa Biodrowego

System Ochrony Bocznej

Wkładka Redukcyjna

Więcej o markach:

Britax Romer
 

Wózki Britax-Romer

Praktyczny wózek dziecięcy pozwoli na spacerowanie z dzieckiem od urodzenia do ukończenia 3-4 roku życia. Wózki Britax Romer zmieniają się wraz z potrzebami dziecka. Wygodna i bezpieczna gondola zostaje zastąpiona obszerną spacerówką po ukończeniu przez dziecko ok. 6 miesięcy. Solidne wykonanie oraz wysoka odporność na uszkodzenia to gwarancja bezawaryjnego użytkowania.

W dalszej części tekstu, pod produktami, dowiesz się czym charakteryzują się wózki Britax Romer oraz dlaczego warto je wybrać.

Filtruj
Porównaj produkty (0)

Bezpieczeństwo noworodka w gondoli wózka Britax Romer

Przestrzenne gondole wypełnione delikatną bawełną od wewnętrznej strony zapewnią noworodkowi sen w komfortowych warunkach. Miękki materacyk ułożony na płasko umożliwia spacerowanie w pozycji zgodnej z anatomią dziecka. Rozwój dziecka podczas pierwszych lat życia jest niezwykle ważny. Nadmierne obciążanie kręgosłupa, będzie skutkowało wadami postawy w przyszłości.

Gondola Britax Romer posiada obszerną budkę, którą można ustawić w kilku pozycjach. A podczas spacerów w chłodniejsze dni można okryć dziecko dopasowanym pokrowcem na nogi. Materiały wykonane są z tkanin przyjaznych dzieciom oraz są odporne na wsiąkanie wody.

Komfortowe siedzisko spacerówki

Obszerne siedziska spacerówki zapewniają wygodne spacery bez względu na wiek dziecka i porę roku. Pokryte materiałem z miękkim wypełnieniem zapewniają dziecku komfort podczas wspólnych wycieczek. Wózek Britax Romer to propozycja dla rodziców, którzy cenią funkcjonalne i praktyczne rozwiązania. Najczęściej w skład zestawu wózka wchodzą wewnętrzne szelki oraz pałąk bezpieczeństwa. Te dwa elementy zapewniają bezpieczeństwo podczas spacerów.

Opcja rozkładane siedziska umożliwia dziecku sen w wygodnej pozycji. Ustawiając w odpowiedniej pozycji podnóżek można powiększyć obszar spania, zwiększając wygodę pasażera. Spacerówki Britax Romer są dostosowane do potrzeb rozwijających się dzieci. Najczęściej można z nich korzystać dopóki dziecko nie osiągnie 22 kg wagi. Są jednak modele, które dopuszczają do maksymalnego obciążenia, które wynosi 15 kg. Warto przed zakupem sprawdzić tę kwestię w instrukcji obsługi.

Wygodny system podróżny z wózkiem Britax Romer

Niektóre modele umożliwiają zainstalowanie na ramie wózka Britax Romer także fotelika samochodowego z grupy 0+. Ta kategoria dotyczy noworodków, które nie przekraczają wagi 13 kg. Fotelik montuje się na ramie na specjalnych adapterach. Przekładając dziecko z foteliku z auta na ramę wózka nie trzeba go budzić. Cały proces trwa dosłownie kilka sekund i nie należy do skomplikowanych.

Dlaczego warto wybrać wózek Britax Romer?

Nowoczesne wózki miejskie umożliwiają rodzicom wygodne i płynne spacerowanie z dzieckiem. Solidny układ jezdny oraz wbudowana amortyzacja skutecznie niwelują wstrząsy podczas jazdy po kamienistych drogach. Wąska konstrukcja ułatwia manewrowanie zatłoczonymi, turystycznymi szlakami. Dopasowanie rodzaju kół do potrzeb rodziny gwarantuje energiczną jazdę.

wróć do góry