Zniżka na pierwszy zakup! %
61 415 27 51 info@boboking.pl zaloguj się koszyk (0)

Filtruj

Cena

Producent

Przedział wagowy dziecka

Ocena ADAC (bezpieczeństwo)

Mocowane Isofix

Przodem do kier. jazdy

Tyłem do kier. jazdy

Regulacja pozycji

Zagłówek z regulacją wysokości

Test plus

Fotel obrotowy

I-Size

Top Tether

Prowadnica Pasa Biodrowego

System Ochrony Bocznej

Wkładka Redukcyjna

Więcej o markach:

Cybex
 

Cybex Solution - wszystkie modele

Cybex Solution to seria fotelików samochodowych dla najstarszych dzieci. montowana przodem do kierunku jazdy. Znajdują się w niej modele w kategorii wagowej 15 – 36 kg, a więc takie, z których dziecko korzysta do momentu przekroczenia 150 cm wzrostu.

Foteliki Solution posiadają szereg nowoczesnych systemów bezpieczeństwa. Poszczególne modele różnią się pomiędzy sobą nie tylko ilością funkcji, ale również konstrukcją.

Filtruj
Porównaj produkty (0)

Solution M-Fix SL

Produkt ten pochodzi z linii SL marki Cybex z kolekcji Silver. Wykonany jest z materiałów pochłaniających energię wypadkową, dzięki czemu zapewnia doskonałą ochronę podczas nieoczekiwanych kolizji. Tapicerka fotelika wykonana jest z oddychających materiałów, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.

Solution M-Fix SL posiada regulowane oparcie, które pozwala na lepsze dopasowanie do samochodowego siedzenia. Posiada regulowany w 12 pozycjach zagłówek, który idealnie dopasowuje się do wciąż rosnącego dziecka. Model ten osiągnął bardzo dobre wyniki w niezależnych testach zderzeniowych ADAC – uzyskał 4 gwiazdki za bezpieczeństwo i 4 gwiazdki w ocenie ogólnej, a także 5 gwiazdek za łatwość obsługi.

Model ten waży 5,2 kg, a jego wymiary to: 41 x 54 x 62 – 82 cm (D x S x W).

Cybex Solution Z-Fix oraz Z i-Fix

Obydwa modele znajdują się w luksusowej kolekcji Cybex Platinum, co oznacza, że zostały wykonana z materiałów najwyższej jakości. Jedyna różnica jaka pomiędzy występuje to fakt, iż Z i-Fix posiada potwierdzenie zgodności z normą i-Size, a także został przetestowany w ADAC otrzymując wysoką ocenę 4.

Modele te posiadają unowocześniony i wzmocniony system ochrony bocznej LSP, który został ukryty w skorupie fotelika. Ich siedziska zostały obite miękkim materiałem, a skorupa została powleczona odporną na przetarcia tkaniną o podwójnym splocie.

Obydwa produkty mocowane są za pomocą systemu Isofix, które korzystnie wpływają na bezpieczeństwo podróżującego w nim dziecka. Regulowane oparcia pozwalają na lepsze dopasowanie do kąta pochylenia kanapy w aucie. Zostały wyposażone w jednoczesną regulację wysokości zagłówka i szerokości oparcia. Foteliki posiadają system regulacji zagłówka, który zapobiega opadaniu głowy podczas drzemki, jednocześnie lepiej chroniąc głowę i kark.

Model ten waży 7,2 kg, a jego wymiary to: 41 x 53 x 62 – 82 cm (D x S x W).

Cybex Solution S-Fix oraz S i-Fix

Foteliki te są ze sobą tożsame. Różnią się między sobą jedynie tym, że model S i-Fix posiada potwierdzenie zgodności z normą i-Size. Natomiast S-Fix w 2018 roku brał udział w testach ADAC w swojej kategorii wagowej, osiągając średnią ocenę 4, natomiast w testach zderzenia bocznego otrzymał maksymalną możliwą notę – 5.

Wyposażone zostały w system LSP, który redukuje skutki uderzenia, pochłaniając do 25% energii, już w bardzo wczesnym stadium uderzenia. Ich zagłówek jest nie tylko regulowany pod kątem wysokości, ale również głębokości, co zapobiega opadaniu głowy dziecka w kierunku klatki piersiowej. Same plecy fotelika dostosowują się do kanapy samochodowej. Ich montaż odbywa się za pomocą złączy ISOFIX, ale producent dopuszcza również możliwość zamocowania go w autach pozbawionych tego systemu.

Model ten waży 6,2 kg, a jego wymiary to: 41 x 50 x 61- 81 cm (D x S x W).

Cybex Solution B-Fix

Fotelik ten podobnie, jak pozostałe modele z tej serii przeznaczony jest dla dzieci w przedziale wagowym 15 – 36 kg. Mocuje się go na dwa sposoby – za pomocą miękkiego zaczepu Isofix lub trzypunktowego pasu bezpieczeństwa.

Zastosowany w nim dodatkowy system LSP czuwa nad bezpieczeństwem dziecka w czasie wypadku bądź kolizji. Regulowany w 12 pozycjach zagłówek zapewnia właściwą ochroną na każdym etapie wzrostu dziecka. Model ten poddany został testom ADAC, w których uzyskał ocenę 4.

Oparcie Solution B-Fix jest regulowane, co pozwala zwiększyć komfort podróżującemu w nim dziecku i zagwarantować mu możliwie najwygodniejszą pozycję. Tapicerka fotelika jest odporna na zabrudzenia, a w przypadku poważnego zabrudzenia, można ją w łatwy sposób zdemontować do prania w pralce.

Model ten waży 4 kg, a jego wymiary to: 39 x 52 x 64-82 cm (D x S x W).

Cybex Solution M

Model ten został wyposażony w szerokie i wygodne oparcie, które posiada specjalnie opracowany system wentylacji wraz z regulowanym zagłówkiem, tak aby każda podróż była nie tylko bezpieczna, ale i wygodna.

Zewnętrzna skorupa modelu Solution M została wykonana z materiałów absorbujących energię. Innowacyjny system LSP PLUS z niezależnie regulowanymi osłonkami zabezpiecza dziecka na wypadek uderzeń. Oparcie fotelika regulowane jest w 12 pozycjach, dzięki czemu rośnie on wraz z dzieckiem. Trzystopniowa regulacja zagłówka gwarantuje dziecku bezpieczeństwo w czasie zderzenia bocznego i zapobiega opadaniu główki podczas drzemki w czasie podróży.

Model ten waży 5,2 kg, a jego wymiary to: 41 x 54 x 62 – 82 cm (D x S x W).

Marka Cybex dała się poznać jako producent fotelików samochodowych wyróżniających się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Identycznie jest w przypadku serii Solution, w jej skład wchodzą modele bezpieczne i wygodne dla dziecka. Każdy z nich został wyposażony w innowacyjne rozwiązania, które gwarantują dziecku bezpieczne podróże. Potwierdzeniem wysokiej jakości i niezawodności tej serii z całą pewnością są wysokie noty uzyskane w testach ADAC.

wróć do góry