Zniżka na pierwszy zakup! %
61 415 27 51 info@boboking.pl zaloguj się koszyk (0)

Cybex

Cybex - fotelik, wózek 2w1, spacerówka

Cybex to włoski producent fotelików i wózków dziecięcych. Ich produkty cechuje nowoczesny, modny design, który uzyskują dzięki współpracy z projektantami mody. Firma stawia jednak nie tylko na wygląd, ale również na funkcjonalność i bezpieczeństwo, poprzez ciągłą pracę nad nowymi funkcjami i systemami. Foteliki oraz wózki Cybex cieszą się ogromną popularnością wśród celebrytów na całym świecie, co potwierdza ich wysoką jakość.

Kolekcje Cybex

Asortyment marki podzielony został na trzy kolekcje: Platinum Line, Gold Line i Silver Line. Dzięki temu firma dociera do szerokiego grona odbiorców i oferuje bezpieczne produkty w różnych zakresach cenowych.

Cybex Platinum

Linia luksusowych produktów, które wyróżniają się niezwykle dopracowanym, nowoczesnym wyglądem. Wykorzystano do ich stworzenia najwyższej jakości materiały oraz nowoczesne wzornictwo. Foteliki i wózki Cybex Platinum cieszą się ogromną popularnością wśród celebrytów i gwiazd z całego świata. Firma przy tworzeniu swoich produktów współpracowała z takimi projektantami jak Koi, Birds of Paradise, Blossom, Jeremy Scottem czy z Marcel Wanders.

Cybex Gold

Linia produktów Gold to połączenie wysokiej jakości z atrakcyjną ceną. Foteliki i wózki z tej kolekcji produkowane są z dbałością o każdy szczegół i z zachowaniem najwyższej jakości komponentów. Co ważne zachowana jest przy tym atrakcyjna cena. Dzięki tej równowadze pomiędzy ceną a bezpieczeństwem i komfortem użytkowania, produkty z tej linii cieszą się dużą popularnością.

Cybex Silver

Podstawowa linia produktów marki. Wyróżnia się niską ceną przy zachowaniu najwyższego z możliwych poziomów jakości. Produkty z tej kolekcji charakteryzują się standardowym wyposażeniem i funkcjami, które zapewniają bezpieczne użytkowanie.

Foteliki Cybex

Cybex tworzy foteliki samochodowe, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Producent proponuje foteliki z każdej kategorii wagowej. Aktualnie w naszym asortymencie znaleźć można produkty tej firmy w kategoriach 0-13, 0-18, 9-18, 9-36 i 15-36 kg.

Foteliki Cybex 0-13 kg

Aton to seria nosidełek, w skład której wchodzą dwa modele: Aton 5 i Aton M.

 • Aton 5 otrzymał najwyższą notę 5 za bezpieczeństwo w testach ADAC. Posiada możliwość montażu na pasy samochodowe lub na bazie Isofix, którą można dokupić oddzielnie. Posiada regulację pasów, system osłon bocznych oraz dużą budkę z filtrem UVP50+. Jest to bezpieczny fotelik dla niemowląt, który łączy w sobie funkcjonalność i bardzo atrakcyjną cenę.
 • Aton M podzielony został na model standardowy oraz z normą i-Size. Wersja M posiada wszystkie funkcje dostępne w Aton 5, ale nie został przetestowany w ADAC. Foteliki w obydwu wersjach posiadają możliwość montażu na pasy oraz na bazie Isofix. Co więcej baza ta jest kompatybilna z fotelikiem następnym z kategorii 0-18 kg czyli Sironą M2 i-Size. Aton M i-Size otrzymał ocenę 4 w testach bezpieczeństwa ADAC i występuje z systemem SensorSafe lub bez niego.

Cloud Z i-Size jest fotelikiem 0-13 kg z luksusowej kolekcji Cybex Platinum Line. Posiada możliwość montażu na pasy bezpieczeństwa lub na obrotowej Bazie Z na Isofix. Co ważniejsze, baza ta jest kompatybilna z fotelikiem Sirona Z i-Size 0-18 kg. Dzięki możliwości obrotu, z łatwością można wyciągnąć lub włożyć dziecko do fotelika co znacząco ułatwia użytkowanie. Cloud Z i-Size został oceniony na 4 w ADAC i dostępny jest z systemem SensorSafe lub bez niego.

Foteliki Cybex 0-18 i 9-18 kg

Sirona to seria fotelików 0-18 kg, która została podzielona na linie: Sirona S i-Size, Sirona Z i-Size, Sirona M2 i-Size. Wszystkie modele występują z SensorSafe lub bez niego.

 • Sirona Z i-Size to fotel na obrotowej bazie, który pochodzi z luksusowej kolekcji Platinum Line. Oceniony został na 4 za bezpieczeństwo w testach ADAC. Obrót na bazie zapewnia łatwiejsze wyjmowanie i wkładanie dziecka oraz możliwość zmiany kierunku siedzenia dziecka. W linii tej znajduje się model z odczepianą bazą Z i-Size oraz ze zintegrowaną bazą Zi i-Size. Fotelika nie można zamontować na pasy bezpieczeństwa, więc baza jest tu niezbędnym akcesorium, ale jest ona kompatybilna z fotelikiem 0-13 kg Cloud Z i-Size, co ułatwia wybór kolejnego fotelika i pozwala zaoszczędzić pieniądze. Model ten posiada możliwość montażu na Top Tether.
 • Sirona S i-Size to fotelik obrotowy, który podobnie jak poprzednik otrzymał ocenę 4 w teście ADAC. Posiada zintegrowaną bazę Isofix, która umożliwia zmianę kierunku ustawienia fotelika.
 • Sirona M2 i-Size jest fotelikiem, który tak jak poprzednicy daje możliwość montażu przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Dodatkowo zamontowany może być na pasy samochodowe lub na bazie Isofix.

Juno 2-Fix to fotelik z kategorii od 9 kg, który w testach ADAC otrzymał najwyższą notę 5 gwiazdek za bezpieczeństwo. Montowany jest przodem do kierunku jazdy i nie posiada wbudowanych pięciopunktowych pasów bezpieczeństwa. Zamiast nich posiada regulowaną osłonę tułowia, która pozwala na przypięcie dziecka zwykłymi pasami samochodowymi. Dodatkowo, aby zapewnić większą stabilność fotelik montowany jest na system Isofix.

Foteliki Cybex 9-36 kg

Pallas to seria fotelików do 36 kg w skład, której wchodzą dwa modele: Pallas S-Fix oraz M-Fix. Obydwa zostały ocenione na 4 w testach bezpieczeństwa ADAC i montowane są przodem do kierunku jazdy. Nie posiadają wewnętrznej pięciopunktowej uprzęży, a regulowaną osłonę tułowia, którą można zdjąć, kiedy dziecko przekroczy 18 kg wagi. Do wyboru są dwa rodzaje montażu: na pasy bezpieczeństwa lub na Isofix. Jedyną różnicą między modelami w tej serii są wymiary. Palla M-Fix ma o 4 cm szersze siedzisko od S-Fix i o 2 cm wyższe oparcie, przy czym jest o 700 gram lżejszy.

Foteliki Cybex 15-36 kg

Solution to seria fotelików 15-36 kg składająca się z 5 modeli: Solution M-Fix SL, Z-Fix, Z I-Fix, S-Fix i S I-Fix.

 • Solution M-Fix SL otrzymał ocenę 4 w testach ADAC. Posiada możliwość montażu na pasy bezpieczeństwa oraz na Isofix. Ma odchylane oparcie, dzięki czemu łatwo dostosować fotelika ISOFIX do kąta nachylenia oparcia samochodowego.
 • Solution Z-Fix i Z I-Fix posiadają identyczne funkcje i konstrukcję, ale wersja Z I-Fix została przetestowana w ADAC (ocena 4) oraz spełnia normę i-Size. Obydwa modele wyposażono w zaczepy Isofix.
 • Solution S-Fix oraz S I-Fix jest tak samo. Jedyną różnicą między nimi jest fakt, że S I-Fix spełnia normy i-Size. Tym razem jednak to S-Fix został przetestowany w ADAC i otrzymał ocenę 4.

Spacerówki Cybex

Cybex bardzo prężnie rozbudowuje swój asortyment wózkowy. Ich spacerówki oraz zestawy 2w1 i 3w1 są bardzo popularne wśród celebrytów i gwiazd z całego świata. W naszym asortymencie znaleźć można produkty z każdej kolekcji, w tym z prestiżowej Cybex Platinum Line.

Mios to nowoczesna miejska spacerówka z luksusowej kolekcji Cybex Platinum. W prosty sposób można ją zmienić w wózek głęboki, a nawet w zestaw 3w1, dzięki łatwemu mocowaniu nosidełka 0-13 kg. Pasują do niego dedykowane gondole Lux oraz Lite. Posiada wąskie siedzisko i zwrotne koła, które pozwalają na łatwe poruszanie się po wąskich ulicach, między półkami sklepowymi czy w restauracji. Duży wybór kolorów tapicerek i aż trzy rodzaje stelaży dają możliwość stworzenia idealnie dostosowanego do potrzeb wózka.

Priam to kolejna spacerówka z kolekcji Platinum Line. Od Mios różni się przede wszystkim tym, że został wyposażony w miękką amortyzację i koła, które radzą sobie na nieutwardzonych drogach. Dodatkowo, z racji, że jest to wózek wielofunkcyjny i musi poradzić sobie na mniej równej powierzchni, jest on cięższy i szerszy od Mios. Podobnie jak miejska wersja, Priam posiada możliwość montażu gondoli Lux lub Lite oraz nosidełka samochodowego 0-13 kg.

Balios to seria lekkich wózków spacerowych, która została podzielona na dwie linie: Balios M, która należy do kolekcji Silver oraz Balios S z kolekcji Gold.

 • Balios M aktualnie obejmuje jeden model wózka, który posiada możliwość montażu dedykowanej gondoli oraz fotelika samochodowego 0-13 kg. Jest on skierowany głównie do rodziców mieszkających w mieście, ponieważ zastosowane w nim koła i amortyzacja nie poradzą sobie w trudniejszym terenie.
 • Balios S to linia, w skład której wchodzą dwa modele: Balios S i Balios S Lux. Podobnie jak wersja M, posiadają możliwość rozbudowy o gondolę lub fotelik samochodowy. W S Lux zastosowano żelowe koła, które dużo lepiej sprawdzają się w czasie dłuższych spacerów, niż koła z tworzywa znajdujące się w wersji S. Dodatkowym atutem wersji Lux jest użycie rozkładanego siedziska, które daje możliwość regulacji podnóżka. W standardowej wersji siedzisko jest kubełkowe, przez co reguluje się całość konstrukcji, a nie pojedyncze komponenty.

Eezy S jest serią wózków spacerowych, którą podzielono na dwie linie: standardową wersję Eezy S i Eezy S Twist. To kompaktowe i lekkie spacerówki miejskie, które łatwo się składają, dając możliwość prostego transportu. Można zamontować na nich dedykowaną gondolę S lub fotelik 0-13 kg. Wersja Twist od standardowej różni się tym, że posiada system obrotowego siedziska, dzięki czemu, bez rozkładania konstrukcji, można zmienić pozycję dziecka. Dodatkowo model ten nie posiada regulacji podnóżka i skierowany jest do dzieci do 15 kg.

Leotie Flex to spacerówka, która daje możliwość montażu fotelika 0-13 kg, zamiast siedziska spacerówki. Wózek ten posiada łatwe przekładanie kierunku jazdy oraz możliwość przekształcenia siedziska w gondolę. Dzięki dobrej amortyzacji i gumowym kołom poradzi sobie na każdym terenie. Nie posiada regulacji podnóżka, ponieważ zastosowano w nim kubełkowe siedzisko.

Wózki Cybex 3w1

Wielu rodziców wybierając wózek dziecięcy, planuje korzystać z niego jak najdłużej. W pomocą przychodzą zestawy 2w1 lub 3w1, które pozwalają na korzystanie z jednego modelu przez cały okres użytkowania, czyli urodzenia do nawet 4 lat.

Cybex proponuje komfortowe i bezpieczne zestawy stworzone ze swoich produktów. Firma stawia na łatwość obsługi, dlatego na stelażu wózków bez problemów zamontujesz fotelik innej marki. Również my stworzyliśmy zestawy w skład których wchodzą wózki i foteliki Cybex. Do istotnych kwestii należy fakt, że w czasie wyboru wózka 3w1 najważniejszym komponentem jest fotelik, bo to on odpowiada za zdrowie i życie niemowlaka w czasie jazdy samochodem.

Do najpopularniejszych zestawów 3w1 należą:

Sprawdź również inne zestawy wózków 3w1, które przygotowaliśmy.

Cybex - informacje o firmie

Fakty odnośnie produkcji i pochodzenia

 1. Cybex był pierwszym producentem na świecie, który zaprezentował foteliki na bazie obrotowej.
 2. Również jako pierwsi na rynek wprowadzili wózki 3w1, czyli zestawy składające się ze spacerówki, gondoli i nosidełka 0-13 kg.
 3. Współpracują z Jeremym Scottem, który od 2013 roku projektuje tapicerki do swoich produktów.
 4. Od 2019 roku posiada własne centrum do testów zderzeniowych, co ma znacząco wpłyną na jakość ich produktów.

Wyróżnienia otrzymane przez markę

Cybex ciągle tworzy nowe technologie oraz pomysły, aby doskonalić swoje produkty. Każdego roku poddają nowy asortyment fotelików szeregom testów zderzeniowych, w tym testom niezależnych instytucji. Marka otrzymała ponad 400 nagród za bezpieczeństwo, innowacyjność i design produktów, a także osiąga bardzo dobre wyniki w najważniejszych europejskich testach bezpieczeństwa ADAC i Stiftung Warentest.

Silne strony produktów marki

W trakcie wyboru wózka lub fotelika samochodowego zwraca się uwagę przede wszystkim na bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Drugorzędną, choć istotną kwestią jest wygląd produktu. Cybex łączy najnowszą technologię z nowoczesną stylistyką i w ten sposób zaspokaja potrzeby współczesnych rodziców. Stale opracowuje nowe rozwiązania, które mają zwiększyć poziom bezpieczeństwa, uprościć użytkowanie oraz zagwarantować jak najwyższy komfort dla dziecka i rodziców.

 • Jako pierwsi zaproponowali foteliki obrotowe, które nie tylko dają możliwość zmiany kierunku montażu fotelika, ale również wspomagają w codziennym wyciąganiu i wkładaniu dziecka.
 • W 2019 roku swoją premierę miał pierwszy smart wózek e-Priam, który inteligentnie dostosowuje siłę wspomagania w zależności o powierzchni po jakiej jedzie.
 • Dodatkowo, aby ułatwić kontrolę w czasie podróży samochodem z dzieckiem, Cybex zaproponował foteliki z systemem SensorSafe, który składa się z klamry przyczepianej do pasów bezpieczeństwa. Łączy się ona ze smartfonem i informuje o wszelkich sytuacjach zagrożenia, w tym o rozpięciu pasów, zbyt wysokiej temperaturze, pozostawieniu dziecka w aucie lub zbyt długiej podróży bez przerwy.

Wszystkie funkcje bezpieczeństwa, które stosuje Cybex przekładają się na wysokie noty w niezależnych testach, np. w niemieckim ADAC. Dodatkowo współpraca z projektantami mody i chęć tworzenia nie tylko bezpiecznych, ale i nowoczesnych, pięknych produktów, spowodowała, że marka cieszy się ogromną popularnością wśród celebrytów z całego Świata. Duży wybór tapicerek oraz kolorów stelaży pozwala na stworzenie własnego, unikalnego zestawu akcesoriów, który będzie odpowiadać nie tylko funkcjonalnie, ale również wizualnie.

Cybex - wszystkie modele

Filtruj
Porównaj produkty (0)
wróć do góry