Zniżka na pierwszy zakup! %
61 415 27 51 info@boboking.pl zaloguj się koszyk (0)

Płatność i dostawa

FORMY DOSTAWY i KOSZT:

Duża część produktów w naszym sklepie ma przypisaną dostawę bezpłatną. W takim przypadku zarówno przy przelewie jak i pobraniu opłata za dostawę wynosi 0zł.

W przypadku dostawy płatnej koszty wyglądają następująco:

 1. Paczkomaty: 12 zł
 2. Kurier DPD: 15 zł
 3. Odbiór osobisty 0zł w Poznaniu przy ul. Obornickiej 309

Towary dostarczamy na terenie Polski. W przypadku prośby o dostawę do innego kraju prosimy o kontakt z obsługą sklepu, która poinformuje o możliwości dostawy wybranych produktów do innego kraju oraz kosztach takiej dostawy.

Funkcja
 cecha

DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI:

Posiadamy wiele form płatności, które ułatwiają zakup produktów na naszej stronie.

 1. Przelew bankowy (Multibank 60 1140 2017 0000 4702 1209 4837). Pełne dane do przelewu otrzymasz po złożeniu zamówienia.
 2. Płatność przy odbiorze (należność płatna kurierowi). Opłata za tą formę płatności wynosi 4zł w przypadku dostawy płatnej.
 3. Płatność gotówką lub kartą w Punkcie Odbioru.
 funkcjonalność

4. Raty w systemie Santander – część produktów z naszej oferty objęta jest promocją RATY 0% - nie ponosisz wtedy żadnych dodatkowych kosztów za tą formę płatności.

Jak kupić na raty? To proste!

 • Wybierz towar i złóż zamówienie - j ako formę płatności wybierz eRaty. Formularz na naszej stronie przekieruje Cię do e-wniosku o kredyt. Wystarczy, że go wypełnisz i prześlesz do Banku klikają Zatwierdź. Konsultant z Banku skontaktuje się z Tobą telefonicznie i zaakceptuje kredyt.
 • Wybierz sposób dostarczenia dokumentacji - m asz do wyboru dwie formy dostarczenia umowy o kredyt - elektronicznie (w postaci PDF) lub za pośrednictwem firmy kurierskiej .
 • Po pozytywnej weryfikacji dokumentów kredytowych Bank potwierdzi sklepowi, że może wydać towar, a Ty będziesz mógł cieszyć się zakupem.
Zaleta

5. Płatności odroczone PayPo (wartość zamówienia do 1000 zł) - kup teraz zapłać po 30 dniach!

  Płatności PayPo są wygodne i szybkie:

  • Zamawiasz produkt i zaznaczasz formę płatności Przelewy24. Składasz zamówienie i przechodzisz do płatności. Tam wybierasz opcję PayPo.
  • Sprawdzasz swoje dane i podajesz numer PESEL. PayPo płaci za Ciebie rachunek w sklepie.
  • Otrzymujesz produkty i decydujesz czy chcesz je zachować (możesz odesłać część lub całość, a kwota do zapłaty zostanie zmieniona).
  • W ciągu 30 dni spłacasz rachunek na PayPo bez dodatkowych kosztów lub rozkładasz płatność na dogodne raty (za pośrednictwem PayPo)
  Przewaga

  6. Płatność za pośrednictwem Przelewy24.pl (opłata za tę formę płatności w zależności od produktu jest bezpłatna lub wynosi 1,2% wartości zamówienia). Korzystając z przelewy24.pl zapłacisz:

  • kartą kredytową
  • szybkim przelewem
  • systemem Blik
  • Google Pay
  • Apple Pay
  • PayPal
  Cechy

  WYSYŁKA W 24 GODZINY:

  W zakresie dostawy towaru współpracujemy z renomowaną firmą kurierską DPD. Przesyłka kurierem zapewnia duże bezpieczeństwo ( paczki są ubezpieczone do kwoty min 5000zł) oraz możliwość śledzenia paczki. Numer paczki otrzymasz wraz z wiadomością email potwierdzającą wysłanie towaru. Paczkę można śledzić wpisując numer paczki na stronie DPD: http://www.dpd.com.pl

  Czas realizacji zamówień zależy od wybranej formy płatności i dostępności towaru. Jeżeli zamówienie na produkt dostępny "natychmiast" złożone jest do godz. 15.30 dnia roboczego, przy wybranej płatności za pobraniem, paczka zazwyczaj wysyłana jest tego samego dnia i dostarczana na następny dzień roboczy do Klienta.

  Jeżeli podobne zamówienie złożone jest przy płatności przelewem paczka wysyłana jest po wpływie kwoty na nasze konto, natomiast przy skorzystaniu z systemu przelewy24.pl po otrzymaniu potwierdzenia z systemu o dokonaniu transakcji. Paczki w znakomitej większości dostarczane są do klienta w przeciągu 24 godzin od wysyłki (dni robocze).

  ODBIÓR OSOBISTY

  Umożliwiamy odbiór zamówionych towarów w naszym salonie sprzedaży w Poznaniu. Szanując Państwa czas prosimy o przyjazd po odbiór towaru po otrzymaniu informacji o zmianie statusu zamówienia na "Gotowe do odbioru".

  Udając się do punktu prosimy o zabranie ważnego dokumentu tożsamości. Przy formie płatności innej niż gotówka (np. przelew, Raty, płatności.pl) wydajemy towar jedynie Zamawiającemu lub osobie, która posiada pisemne upoważnienie Zamawiającego do odbioru towaru, po przedstawieniu przez nią ważnego dokumentu tożsamości.

  Zamówiony i nieopłacony towar należy odebrać w ciągu 72h od złożenia zamówienia. Po tym czasie rezerwacja towaru, w przypadku braku kontaktu z kupującym zostaje anulowana.

  Punkt odbioru znajduje się pod adresem ul. Obornicka 309 Poznań (Centrum Kierowcy) i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 -18.00 oraz w soboty 10.00-14.00

  wróć do góry