Zniżka na pierwszy zakup! %
61 415 27 51 info@boboking.pl zaloguj się koszyk (0)

Więcej o markach:

Cybex Recaro
 

Cybex Platinum

Cybex Platinum to prestiżowa kolekcja fotelików samochodowych i wózków dziecięcych niemieckiej marki Cybex. Znajdują się w niej produkty wykonane z materiałów najwyższej jakości, przeznaczone dla osób ceniących sobie luksus i elegancje. Właściciel Cybexa – firma Good Baby jest jednym z czołowych producentów artykułów dziecięcych na świecie. Kolekcja Cybex Platinum to połączenie najwyższych standardów bezpieczeństwa z funkcjonalnością i niespotykanym designem.

Niemiecki producent otrzymał ponad 400 różnych nagród – zarówno w kategorii bezpieczeństwa, innowacyjności, jak i designu. Produkty z serii Platinum są wyjątkowo bezpieczne, dzięki czemu osiągają nadzwyczajne rezultaty w najważniejszych konsumenckich testach bezpieczeństwa ADAC oraz Stiftung Warentest.

Filtruj
Porównaj produkty (0)

Fakty odnośnie produkcji i pochodzenia modeli Cybex Platinum

  1. W 2014 roku doszło do fuzji pomiędzy niemieckim Cybex, a firmą Goodbaby – chińskim potentatem w branży dziecięcej.
  2. Dzięki połączeniu dwóch przedsiębiorstw marka Cybex GmbH stał się wiodącym dostawcą w segmencie premium i światowym liderem w branży artykułów dziecięcych.
  3. Kolekcja Platinum jest efektem współpracy Cybexa ze znanymi na całym świecie projektantami mody. Są wśród nich: Koi, Birds of Paradise, Blossom, Jeremy Scott i Marcel Wanders.
  4. W testach ADAC, które odbywały się w maju 2020 roku oraz testach StiWa, trzy foteliki linii Cybex Platinum zostały ogłoszone Najlepszymi w Swojej Kategorii – mowa o Cloud Z i-Size, Sirona Z i-Size oraz Solution Z i-Fix.
  5. Fotelik Cloud Z i-Size, zwyciężył w German Design Award 2020, a także otrzymał nagrodę Red Dot Award 2019, podobnie zresztą jak inny model z linii Platinum – Solution Z i-Fix.

Silne strony produktów Cybex Platinum

Najnowszy wózek wielofunkcyjny z kolekcji Platinum model e-PRIAM został wyposażony w inteligentny i innowacyjny system, który ułatwia spacery pod górę, w dół oraz dostosowuje siłę wspomagania podczas jazdy po nierównym terenie, dzięki czemu prowadzenie obciążonego wózka po trudnej nawierzchni stało się przyjemne.

Cybex zaprojektował ultranowoczesne rozwiązanie, jakim jest SensorSafe. Jest to specjalna klamra, którą mocuje się do pasów bezpieczeństwa fotelików dla najmłodszych i łączy się ją z aplikacją w smartfonie. SensorSafe pomaga zapobiegać niebezpiecznym dla dziecka sytuacjom, takim jak rozpięcie pasów bezpieczeństwa, pozostawienia dziecka samotnie w samochodzie, zbyt długi okres podróżowania czy nawet przegrzania.

Cybex jako jeden z nielicznych producentów stworzył system modułowy, który umożliwia zakup jednej bazy, do której pasują dwa foteliki. System modułowy Z-line to maksymalna ochrona i doskonały komfort użytkowania. Obrotowa baza Z pozwala obrócić fotelik w stronę drzwi, aby w wygodniejszej pozycji móc wsadzić, bądź wyciągnąć z auta dziecko.

wróć do góry