Zniżka na pierwszy zakup! %
61 415 27 51 info@boboking.pl zaloguj się koszyk (0)

Britax Romer Kidfix SL 15-36 kg

5 (1 opinia)

Producent: Britax Romer | Źródło: polska dystrybucja

Warto kupić u nas! Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Specyfikacja W zestawie Gwarancja Akcesoria

Gratis

W skrócie

Romer Kidfix SL – To model z rodziny popularnych na rynku Kidfix-ów, ale z wyróżniającym się od innych fotelików mocowaniem Isofit (Soft-Latch). Montowanie na Soft-Lacht montuje się jak normalny Isofix, z tym że jego uchwyt nie jest na sztywno w formie szyny, tylko w postaci paska, dzięki czemu łatwiej dopasować fotelik do kanapy w aucie. Dodatkowym atutem jest mniejsza waga w stosunku do innych fotelików montowanych na Isofix. Wersja SL tak jak inne Kidfixy uzyskała w testach ADAC-a dobrą ocenę.

Przedział wagowy dziecka 15-36 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) 4
Mocowane Isofix Tak
Przodem do kier. jazdy Tak
Tyłem do kier. jazdy Nie
Regulacja pozycji Nie
Zagłówek z regulacją wysokości Tak
Test plus Nie
Fotel obrotowy Nie
I-Size Nie
Top Tether Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie
System Ochrony Bocznej Brak
Wkładka Redukcyjna Nie

Opis

Fotelik Britax Romer Kidfix SL

Sprawia, że bezpieczeństwo jest proste

KIDFIX SL to fotelik z wysokim oparciem i kilkoma opcjami montażu, które pasują do każdego samochodu – od innowacyjnego systemu ISOFIT z „miękkimi zatrzaskami” po 3-punktowe pasy bezpieczeństwa. Umożliwia proste przenoszenie i montaż, dzięki czemu spełni potrzeby najbardziej zabieganych rodziców.

Warto wiedzieć: KIDFIX SL został przetestowany przez ADAC (ADAC Motorwelt 11/2015) otrzymując opinię “DOBRY” oraz ocenę 1.8.

Sprawia, że bezpieczeństwo jest proste

Duże skrzydła boczne dla wygody i bezpieczeństwa

KIDFIX SL to fotelik z podwyższonym oparciem, który daje Ci dodatkowy poziom bezpieczeństwa dzięki głębokim, miękkim skrzydłom bocznym zaprojektowanym, by dawać starszym dzieciom komfort i ochronę, których potrzebują podczas podróży.

Duże skrzydła boczne dla wygody i bezpieczeństwa

Łatwy montaż i wygoda

Szybki i łatwy montaż poprzez ISOFIX w samochodzie sprawia, że KIDFIX SL jest na stałe przymocowany do siedzenia samochodowego, nawet jeżeli w foteliku nie ma dziecka. Dzięki zatrzaskom, które przymocowują się niezależnie, znajdowanie i podłączanie punktów zaczepienia jest prostsze. Pas dopasowuje się automatycznie, kiedy zmieniasz ustawienie zagłówka więc masz pewność, że pas znajduje się w odpowiedniej dla Twojego dziecka pozycji. Kiedy Twoje dziecko rośnie i jego ramiona stają się szersze, oparcie w kształcie litery V zapewnia wygodne dopasowanie.

Łatwy montaż i wygoda

Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU:

1. Prosty montaż — system ISOFIT Soft-Latch - system "miękkich zatrzasków" ISOFIT System „miękkich zatrzasków” jest szczególnie korzystny, jeżeli punkty mocowania ISOFIX w pojeździe są trudno dostępne. Ułatwia on wtedy instalację fotelika.
2. Zmniejszenie ryzyka nieprawidłowego zapięcia – intuicyjnie zaprojektowane prowadnice pasów bezpieczeństwa zapewniają zawsze prawidłowe ułożenie 3-punktowego pasa bezpieczeństwa pojazdu, maksymalizując bezpieczeństwo dziecka .
3. Lekka waga – łatwość przenoszenia z pojazdu do pojazdu .
4. Optymalna ochrona w przypadku zderzeń bocznych — głębokie, miękko wyściełane ściany boczne.
5. Wszechstronna regulacja — zagłówek z regulacją wysokości i górna prowadnica pasa.
6. Doskonałe dopasowanie — oparcie w kształcie litery V dopasowujące się do rosnącego dziecka, regulowane siedzenie dopasowywane do siedzenia w samochodzie.
7. Niezrównany komfort — ergonomicznie zaprojektowany zagłówek dla niewiarygodnie wygodnego spania.Zagłówek z regulacją wysokości i prowadnica pasów pozwalają dostosować fotelik do wzrostu dziecka, zapewniając optymalne ułożenie pasa bezpieczeństwa pojazdu na ramieniu dziecka.
8. Praktyczność gwarantowana — zdejmowana, wyściełana osłona.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU

Ochrona fotelika z wysokim oparciem

Nasze foteliki z wysokim oparciem chronią dziecko na 3 sposoby: wymodelowany kształt siedziska zapewnia ochronę korpusu dziecka od głowy do bioder – zwłaszcza w przypadku zderzenia bocznego – górne i dolne prowadnice pasa umożliwiają jego prawidłowe umiejscowienie, a wyściełany zagłówek zapewnia bezpieczeństwo i komfort dla głowy i szyi dziecka.

Ochrona fotelika z wysokim oparciem

Łatwo regulowany, ergonomiczny zagłówek

Zagłówek jest zaprojektowany specjalnie dla starszych dzieci, by zapewnić im bezpieczną pozycję w foteliku podczas korzystania z trójpunktowych pasów bezpieczeństwa. Możesz łatwo dostosować je do właściwej pozycji nad ramionami Twojego dziecka używając jednej ręki, nawet jeżeli dziecko siedzi już w foteliku. Dodatkowo, zagłówek został ergonomicznie zaprojektowany tak, by podtrzymać głowę Twojego dziecka, kiedy zaśnie.

Łatwo regulowany, ergonomiczny zagłówek

Regulowane oparcie typu V

Zaprojektowane oparcie w kształcie litery V pozwala zyskać więcej miejsca na plecy i ramiona, zapewniając optymalny poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo, regulacja oparcia pozwala na dostosowanie fotelika do kąta nachylenia siedzenia, zapewniając lepsze dopasowanie fotelika i wygodną pozycję dla Twojego dziecka.

Regulowane oparcie typu V

Zdejmowany pokrowiec

W samochodzie może być różnie – napoje się wylewają, a dzieci mogą dostać choroby lokomocyjnej. Dlatego zadbaliśmy o pokrowiec na fotelik, który możesz prać w pralce. Łatwo się go zdejmuje, więc możesz szybko posprzątać i ruszać w dalszą drogę.

Zdejmowany pokrowiec

Montaż:

Przymocowany pasami bezpieczeństwa wraz z mocowaniem ISOFIX

Ten fotelik powinien być zainstalowany zarówno za pomocą trójpunktowych pasów bezpieczeństwa samochodu, jak i za pomocą punktów mocowania ISOFIX. Zapewnia to bezpieczne i trwałe połączenie fotelika z samochodem, nawet jeżeli dziecko nie siedzi w foteliku. KIDFIX SL posiada zintegrowane miękkie zatrzaski, pozwalające na łatwe przymocowanie jednego złącza ISOFIX do punktu mocowania w samochodzie, a następnie na łatwiejszy montaż za pomocą drugiego zatrzasku, zwłaszcza w pojazdach, w których punkty mocowania ISOFIX są trudno dostępne. Po przymocowaniu obu złącz pociągnij za pasek regulujący, aby zapewnić stabilny montaż ISOFIX. Aby zapewnić najlepsze działanie fotelika w sytuacji razie wypadku, należy zawsze używać miękkich zatrzasków w połączeniu z 3-punktowym pasem bezpieczeństwa samochodu. Sprawdź na liście pojazdów lub poprzez FIT FINDER® na stronie produktu, czy dany fotelik jest kompatybilny z Twoim samochodem.

Przymocowany pasami bezpieczeństwa wraz z mocowaniem ISOFIX

Przymocowany pasami bezpieczeństwaTen fotelik może być zainstalowany za pomocą trójpunktowych pasów bezpieczeństwa samochodu. To wygodny wybór, jeżeli zamierzasz przenosić fotelik pomiędzy samochodami, które mogą nie mieć punktów mocowania ISOFIX. Prowadnice pasa na foteliku pomogą w prawidłowej jego instalacji. Zanim kupisz fotelik, zajrzyj do podręcznika użytkowania samochodu i sprawdź zatwierdzone pozycje, poproś też sprzedawcę o montaż testowy w Twoim samochodzie (poproś, by przeprowadził go pracownik wyszkolony przez Britax Römer).

Gwarancja udanych zakupów

Specyfikacja

 • waga fotela: 6,4 kg,
 • wiek dziecka: 3,5-12 lat.
Funkcja Britax Romer Kidfix SL 15-36 kg
 • Głębokość: 38 cm
 • Wysokość: 67-85 cm
Britax Romer Kidfix SL 15-36 kg cecha
 • Szerokość: 51 cm

W zestawie

 • Fotelik Britax Romer Kidfix SL
 • Osłony mocowania isofix
 • Dokumentację

Gwarancja

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące

Akcesoria

Opinie Klientów

Napisz opinię
Kasia
2021-06-26 17:23:18

Mam bardzo głęboko schowany isofix wiec system miękki na paskach był idealny dużo łatwiej montuje się fotelik, a jest on bezpieczny.

Porównanie z podobnymi produktami

Britax Romer Kidfix M i-Size 15-36 kg Britax Romer Kidfix III M 15-36 kg Britax Romer Kidfix III S 15-36 kg Britax Romer Kidfix i-Size 15-36 kg Britax Romer Kidfix II XP Sict 15-36 kg
Britax Romer Kidfix M i-Size 15-36 kg Britax Romer Kidfix III M 15-36 kg Britax Romer Kidfix III S 15-36 kg Britax Romer Kidfix i-Size 15-36 kg Britax Romer Kidfix II XP Sict 15-36 kg
od 609.00 zł
od 739.00 zł
od 749.00 zł
od 778.00 zł
od 789.00 zł
Dane fizyczne
Przedział wagowy dziecka 15-36 kg 15-36 kg 15-36 kg 15-36 kg 15-36 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) 4 4 brak testu 4 4
Mocowane Isofix Tak Tak Tak Tak Tak
Przodem do kier. jazdy Tak Tak Tak Tak Tak
Tyłem do kier. jazdy Nie Nie Nie Nie Nie
Regulacja pozycji Nie Nie Nie Nie Nie
Zagłówek z regulacją wysokości Tak Tak Tak Tak Tak
Test plus Nie Nie Nie Nie Nie
Fotel obrotowy Nie Nie Nie Nie Nie
I-Size Tak Nie Nie Tak Nie
Top Tether Nie Nie Nie Nie Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie Tak Tak Tak Tak
System Ochrony Bocznej Brak Zewnętrzny Zewnętrzny Zewnętrzny Zewnętrzny
Wkładka Redukcyjna Nie Nie Nie Nie Nie
wróć do góry