61 415 27 51 info@boboking.pl zaloguj się koszyk (0)

Britax Romer Duo Plus 9-18 kg

Producent: Britax Romer | Źródło: polska dystrybucja

Warianty:

Warto kupić u nas! Warto kupić na abcgps.pl

od 815.00 zł

Otrzymaj RABAT 10% Wpisz "Rabat10" do uwag zamówienia

Znalazłeś taniej? Daj nam znać - przebijemy ofertę!

Kup teraz, wyślemy jeszcze dziśZamów w ciągu ...
Dostawa GRATIS Zobacz szczegóły PROMOCJA RATY 0% Rata Santander już od: 81,50 zł
Warianty Gratis W skrócie Opis Specyfikacja W zestawie Gwarancja Akcesoria
815 zł

Warianty

 • Ocean Blue

  Britax Romer Duo Plus Ocean Blue 815.00 zł Produkt dostępny Wysyłamy natychmiast
 • Cosmos Black

  Britax Romer Duo Plus Cosmos Black 879.00 zł Produkt dostępny Wysyłamy natychmiast
 • Moonlight Blue

  Britax Romer Duo Plus Moonlight Blue 879.00 zł Produkt dostępny Wysyłamy natychmiast
 • Storm Grey

  Britax Romer Duo Plus Storm Grey 879.00 zł Produkt dostępny Wysyłamy natychmiast

Gratis

W skrócie

Przedział wagowy dziecka 9-18 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) 4
Mocowane Isofix Tak
Przodem do kier. jazdy Tak
Tyłem do kier. jazdy Nie
Regulacja pozycji Tak
Zagłówek z regulacją wysokości Tak
Test plus Nie
Fotel obrotowy Nie
I-Size Nie
Top Tether Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie
System Ochrony Bocznej Brak
Wkładka Redukcyjna Nie

Opis

Romer Duo Plus jest dedykowany dla pociech, które nie przekroczyły wieku 4 lat. Fotelik dla zachowania maksymalnej ochrony i stabilizacji w czasie podróży, posiada opcję zamocowania do stalowych klamer systemu szybkiego montażu Isofix. Przekłada się to na zdecydowaną poprawę komfortu użytkowania. Dla osób nie posiadających wspomnianego systemu w samochodzie, istnieje możliwość przypięcia siedziska do kanapy przy pomocy wbudowanych, 3-punktowych pasów bezpieczeństwa.

Model otrzymał wysoką ocenę w testach bezpieczeństwa ADAC (4 punkty). Fotelik jest przeznaczony do użytku dla dzieci z grupy wiekowej od 9 miesiąca aż do 4 roku życia (w zakresie wagi od 9 kg do 18 kg) wyłącznie przodem do kierunku poruszania się samochodu. Siedzisko można zamocować przy użyciu systemu Isofix lub bezpośrednio do kanapy pojazdu, dzięki pasom bezpieczeństwa.
Fotelik skonstruowano w taki sposób, aby możliwe było przewożenie zgodnie z rygorystycznymi normami bezpieczeństwa pasażerów, którzy znajdują się w przedziale wiekowym od 9 miesięcy do 4 lat (lub wagowym od 9 kg do 18 kg).

Zastosowanie innowacyjnego systemu bezpieczeństwa o nazwie Pivot Link, zwiększa ochronę poprzez zredukowanie ryzyka przemieszczania się dziecka w foteliku podczas wypadku samochodowego lub nagłego hamowania. Dodatkowo model zaprojektowany przez Britax będzie pasować do pojazdu praktycznie każdej marki, dzięki swobodzie montażu; poprzez niezawodny system Isofix lub za pomocą 3-punktowych wbudowanych pasów.

Możliwość wpięcia fotelika do systemu Isofix pozwala uzyskać pełną stabilizację siedziska. W połączeniu z innowacyjną technologią antyprzechyleniową, gwarantuje najwyższą jakość ochrony.
Fotelik Duo Plus może pochwalić się uzyskaniem "dobrej" oceny w testach bezpieczeństwa (ADAC) na poziomie 4 gwiazdek.

Romer Duo Plus 9-18 kg


Konstruktorzy, dla zapewnienia jak najlepszego komfortu korzystania z fotelika, zadbali o miłą w dotyku tapicerkę z wytrzymałego materiału oraz o możliwość regulacji w 3 stopniach nachylenia siedziska. Boczne ścianki natomiast pełnią doskonałą funkcję ochronną dla małego pasażera. Romer Duo Plus został przystosowany do instalacji przy użyciu 3-punktowych pasów bezpieczeństwa wbudowanych w pojeździe lub za pomocą systemu szybkiego montażu Isofix.

Model posiada możliwość regulacji siedziska dla uzyskania możliwie najwygodniejszej pozycji. Fotelik pozwala na usadzenie dziecka przodem do kierunku jazdy w przedziale wagowym od 9 kg do 18 kg. Romer Duo Plus został wyposażony w połączone szelki bezpieczeństwa, które zapewniają optymalną ochronę maluszka i nie pozwalają mu samodzielnie opuścić siedziska. Montaż fotelika odbywa się za pomocą sztywnych, stalowych klamer systemu Isofix. Rozwiązanie to pomaga zniwelować niepoprawne zamocowanie siedziska do kanapy samochodu gwarantując bezpieczeństwo i skuteczność działania. W pojazdach, które nie posiadają technologii Isofix do zamocowania siedziska wykorzystujemy pasy bezpieczeństwa.

Tapicerka została wykonana z najwyższej jakości materiałów, o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie czy blaknięcie koloru. Pomimo ciasnego splotu tkaniny, który zmniejsza podatność na standardowe zabrudzenia, materiał zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Dodatkowo nie podrażnia delikatnej skóry małego pasażera, a zastosowanie elastycznej pianki wypełniającej pozwala na komfortowe, ergonomiczne ułożenie sylwetki. Tkaninę można utrzymać w łatwy sposób w czystości, z użyciem wilgotnej ściereczki bądź odkurzacza. W przypadku silniejszych zabrudzeń istnieje możliwość zdjęcia obicia i wyprania go w pralce. Zdecydowanym atutem jest fakt, że demontaż tapicerki nie wymaga wypinania żadnego z pozostałych elementów.

Różne sposoby mocowania:

- łatwy i szybki sposób montażu fotelika dla osób posiadających niezawodny system szybkiego montażu Isofix w pojeździe
- możliwość przypięcia siedziska do kanapy auta przy użyciu wielopunktowych pasów bezpieczeństwa wbudowanych w każdym samochodzie
- montaż fotelika do stalowych klamer Isofix oraz do ramy pojazdu przy użyciu dodatkowego pasa stabilizującego - TopTether (dostępnego do zakupienia osobno) dla uzyskania maksymalnej ochrony.

Bezproblemowy montaż

- fotelik posiada specjalne wskaźniki, które informują użytkownika o prawidłowym montażu do systemu Isofix.
Romer Duo Plus 9-18 kg

Romer Duo Plus 9-18 kg

Maksymalne bezpieczeństwo z każdej strony

- fotelik posiada pokryte ergonomiczną pianką, wyprofilowane boczne osłony, które zagwarantują ochronę dziecku w trakcie kolizji, zwłaszcza bocznej
- zastosowana technologia (Pivot Link) nie pozwala na nagłe przesunięcie się fotelika w czasie gwałtownego hamowania lub wypadku
- specjalne, watowane ochraniacze zamocowane na uprzęży fotelika dodatkowo redukują ruch dziecka do przodu, utrzymując je głęboko wewnątrz bezpiecznej strefy siedziska.

Wygodne ustawienie fotelika

- dzięki stopniowej regulacji kąta nachylenia oparcia w płaszczyźnie tył-przód zawsze dopasujemy je do bieżących potrzeb małego pasażera.

Rekomendowany kierunek jazdy

- fotelik został zaprojektowany w taki sposób, aby przewozić w nim dziecko wyłącznie przodem do kierunku jazdy.

Atuty siedziska:

Fotelik szybko i łatwo możemy zamocować za pomocą sztywnych złączy systemu Isofix bezpośrednio do ramy pojazdu, co gwarantuje maksymalną stabilizację w niebezpiecznych sytuacjach.

Technologia Pivot Link chroni małego pasażera przed gwałtownym przechyleniem się do przodu w czasie kolizji czołowej.

Romer Duo Plus 9-18 kg

- specjalnie zaprojektowane głębokie ściany boczne wykonano z odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału, który gwarantuje ochronę wrażliwej na wstrząsy sylwetki dziecka w tracie uderzenia bocznego

- zaczepy Isofix można swobodnie rozkładać i składać w zależności od potrzeb; ułatwia to montaż siedziska oraz zapewnia bezpieczeństwo w każdej sytuacji

- łatwy dostęp do regulacji zagłówka oraz pasów bezpieczeństwa, pozwala na bezpieczne przytrzymanie dziecka jedną ręką, w czasie gdy drugą dobieramy odpowiednie ustawienie

- podczas projektowania fotelika zadbano o prawidłową wentylację w siedzisku stosując w jego wnętrzu sieć mikrokanalików; ryzyko przegrzania się malucha podczas podróży w gorący dzień zostało zredukowane do minimum

- możliwy montaż fotelika bezpośrednio do ramy samochodu za pomocą niezawodnego systemu Isofix oraz dodatkowego punktu zaczepowego - taśmy Top Tether, a także zamiennie przy użyciu 3-punktowych pasów bezpieczeństwa dostępnych w każdym pojeździe

- o bezpieczną podróż malucha dbają także 5-ciopunktowe szelki bezpieczeństwa, które jednym, intuicyjnym ruchem dokładnie dopasujemy do każdej sylwetki.

Romer Duo Plus 9-18 kg

1. Ergonomia – Wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne, boczne ochraniacze pokryte miękkim materiałem oraz możliwość wielostopniowej regulacji oparcia w płaszczyźnie przód-tył.
2. Szybka regulacja – ustawienie odpowiedniej wysokości zagłówka oraz uprzęży fotelika w płaszczyźnie góra-dół, przy wykorzystaniu tylko jednej ręki, dzięki zintegrowaniu działaniu obu tych elementów.
3. Łatwość przenoszenia – niska waga siedziska pozwala na swobodne transportowanie pomiędzy samochodami, a także ułatwia przechowywanie gdy nie jest ono używane.
4. Utrzymanie czystości – zastosowano praktyczną tapicerkę, która jest nie tylko bardzo wytrzymała i przyjemna w dotyku, ale również łatwo ją utrzymać na co dzień w czystości (możliwość wyprania tkaniny w pralce).
5. Pomoc w trakcie zapinania – zastosowano dodatkowe zaczepy umieszczone w bocznych sekcjach fotelika, które utrzymują pasy bezpieczeństwa w trakcie usadzania dziecka. Udogodnienie dostępne jest wyłącznie w modelach z tapicerką w kolorze Cosmos Black, Flame Red, Blue Ocean, Mineral Blue, Green Marble, Black Marble, Steel Grey, Sand Beige.


Romer Duo Plus 9-18 kg

Zawartość zestawu

Specyfikacja


Romer Duo Plus 9-18 kgRomer Duo Plus 9-18 kg

W zestawie

 • Fotelik
 • Osłony mocowania isofix
 • Dokumentację

Gwarancja

Akcesoria

Opinie Klientów

Napisz opinię

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Porównanie z podobnymi produktami

Britax Romer Duo Plus 9-18 kg Maxi-Cosi Axiss 9-18 kg Britax Romer Eclipse 9-18 kg
Britax Romer Duo Plus 9-18 kg Maxi-Cosi Axiss 9-18 kg Britax Romer Eclipse 9-18 kg
od 879.00 zł
od 799.00 zł
od 489.00 zł
Dane fizyczne
Przedział wagowy dziecka 9-18 kg 9-18 kg 9-18 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) 4 - -
Mocowane Isofix Tak Nie Nie
Przodem do kier. jazdy Tak Tak Tak
Tyłem do kier. jazdy Nie Nie Nie
Regulacja pozycji Tak Tak Tak
Zagłówek z regulacją wysokości Tak Tak Nie
Test plus Nie Nie Nie
Fotel obrotowy Nie Tak Nie
I-Size Nie Nie Nie
Top Tether Nie Nie Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie Nie Nie
System Ochrony Bocznej Brak Wewnętrzny Brak
Wkładka Redukcyjna Nie Nie Nie
wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij