Zniżka na pierwszy zakup! %
61 415 27 51 info@boboking.pl zaloguj się koszyk (0)

Filtruj

Cena

Producent

Przedział wagowy dziecka

Ocena ADAC (bezpieczeństwo)

Mocowane Isofix

Przodem do kier. jazdy

Tyłem do kier. jazdy

Regulacja pozycji

Zagłówek z regulacją wysokości

Test plus

Fotel obrotowy

I-Size

Top Tether

Prowadnica Pasa Biodrowego

System Ochrony Bocznej

Wkładka Redukcyjna

Więcej o markach:

Maxi-Cosi
 

Fotelik Maxi-Cosi 15-36 kg

Maxi Cosi foteliki 15-36 są dedykowane dzieciom od ok. 3 roku życia aż do ukończenia 12 lat. To ostatni model fotelika, którego potrzebuje dziecko. Umożliwiają podróż wyłącznie przodem do kierunku jazdy. Dzięki możliwości montażu zarówno na samochodowy pas bezpieczeństwa, jak i system Isofix, foteliki Maxi Cosi 15-36 są bardzo uniwersalne. Lekka konstrukcja oraz wysokiej jakości tapicerka sprawiają, że modele te sa bardzo wygodne w użyciu dla małego pasażera oraz jego rodziców. Szereg regulacji daje możliwość dostosowania do wzrostu i postury dziecka.

Więcej na temat fotelików Maxi-Cosi 9-36 przeczytacie na dole strony.

Filtruj
Porównaj produkty (0)

Foteliki Maxi Cosi 15-36 – kluczowe cechy

  • System Ochrony Bocznej – wbudowany w fotelik Maxi Cosi 15-36 system pochłania nadmierną energię wytworzoną podczas kolizji bocznej. Dodatkowo amortyzuje moment uderzenia. Zapewnia dziecku lepszą ochronę podczas tego rodzaju kolizji.
  • Dualny sposób montażu – foteliki Maxi Cosi 15-36 w większości posiadają system Isofix, który umożliwia łatwy, szybki i pewny montaż fotelika dziecięcego w samochodzie. Aby skorzystać z tego rozwiązania, należy posiadać auto wyposażone w system Isofix. Jeśli auto go nie posiada, należy wybrać model, który montuje się samochodowym pasem bezpieczeństwa.
  • Brak wewnętrznej uprzęży bezpieczeństwa – foteliki 15-36 kg charakteryzują się brakiem wewnętrznych pasów bezpieczeństwa. W celu zabezpieczenia dziecka używa się samochodowego pasa bezpieczeństwa, który może jednocześnie unieruchamiać fotelik (w przypadkach, gdy nie można go zamontować na Isofix)
  • Pozycja FWF – starsze dzieci mają już większość mięśni i kości wykształconych. A ich głowa staje się bardziej proporcjonalna. To wszystko sprawia, że podróż przodem do kierunku jazdy przestaje być dla nich tak dużym zagrożeniem. Maxi Cosi foteliki 15-36 umożliwiają podróżowanie wyłącznie przodem do kierunku jazdy.
  • Regulowany zagłówek – szeroki zakres regulacji tego ważnego elementu, który ochrania głowę i szyję dziecka sprawia, że foteliki Maxi Cosi na każdym etapie rozwoju dziecka można dopasować do jego wzrostu. Zagłówek przez cały okres użytkowania utrzymuję głowę dziecka w bezpiecznej przestrzeni.
  • Dobre noty w ADAC – każdy fotelik samochodowy Maxi Cosi został przebadany przez niezależną instytucję ADAC, gdzie została potwierdzona ich skuteczna ochrona podczas kolizji.
  • Zgodne z rygorystyczną normą i-Size – większość modeli w tej kategorii wagowej jest zgodna z nowoczesną normą i-Size, która określa dopasowanie pasażera do danego modelu fotelika na podstawie wzrostu dziecka, a nie jak dotychczas wagi.
  • Regulacja pozycji – dzięki specjalnym mechanizmom, niektóre modele umożliwiają regulację kąta nachylenia oparcia, dzięki czemu drzemka jest dużo wygodniejsza. Odchylane oparcie zapobiega bezwiednemu opadaniu głowy w trakcie snu.

Dlaczego warto wybrać fotelik Maxi Cosi 15-36?

Wytrzymałe materiały, użyte do produkcji, umożliwiają korzystanie z fotelika samochodowego Maxi Cosi 15-36 bezawaryjnie przez wiele lat. Miękka tapicerka zapewni wygodną podróż, a szerokie siedzisko nawet w ciepłej odzieży zimowej nie będzie powodowało dyskomfortu. Szeroka gama kolorystyczna zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców sprawia, że każdy rodzic wybierze model idealny dla swojego dziecka. A zróżnicowana cena za Maxi Cosi fotelik samochodowy 15-36 dopasuje się do każdego budżetu.

wróć do góry