Zniżka na pierwszy zakup! %
61 415 27 51 info@boboking.pl zaloguj się koszyk (0)

Maxi-Cosi Pebble 360

Producent: Maxi-Cosi | Źródło: polska dystrybucja

Warianty:

Warto kupić u nas! Warto kupić na abcgps.pl

od 1199.00 zł

Otrzymaj RABAT 10% Wpisz "Rabat10" do uwag zamówienia

Znalazłeś taniej? Daj nam znać - przebijemy ofertę!

Czekamy na dostawęZamów a otrzymasz w pierwszej kolejności
Dostawa GRATIS Zobacz szczegóły PROMOCJA RATY 0% Rata Santander już od: 119,90 zł
Warianty Gratis W skrócie Opis Specyfikacja W zestawie Gwarancja Akcesoria
1199 zł

Warianty

 • Essential Black

  Maxi-Cosi Pebble 360 Essential Black 1199.00 zł Produkt u dostawcy Przedsprzedaż
 • Essential Blue

  Maxi-Cosi Pebble 360 Essential Blue 1199.00 zł Produkt u dostawcy Przedsprzedaż
 • Essential Graphite

  Maxi-Cosi Pebble 360 Essential Graphite 1199.00 zł Produkt u dostawcy Przedsprzedaż
 • Essential Green

  Maxi-Cosi Pebble 360 Essential Green 1199.00 zł Produkt u dostawcy Przedsprzedaż
 • Essential Grey

  Maxi-Cosi Pebble 360 Essential Grey 1199.00 zł Produkt u dostawcy Przedsprzedaż
 • Essential Black 2w1 (z bazą FamilyFix 360)

  Maxi-Cosi Pebble 360 Essential Black + Maxi-Cosi FamilyFix 360 2298.00 zł Produkt u dostawcy Przedsprzedaż
 • Essential Blue 2w1 (z bazą FamilyFix 360)

  Maxi-Cosi Pebble 360 Essential Blue + Maxi-Cosi FamilyFix 360 2298.00 zł Produkt u dostawcy Przedsprzedaż
 • Essential Graphite 2w1 (z bazą FamilyFix 360)

  Maxi-Cosi Pebble 360 Essential Graphite + Maxi-Cosi FamilyFix 360 2298.00 zł Produkt u dostawcy Przedsprzedaż
 • Essential Green 2w1 (z bazą FamilyFix 360)

  Maxi-Cosi Pebble 360 Essential Green + Maxi-Cosi FamilyFix 360 2298.00 zł Produkt u dostawcy Przedsprzedaż
 • Essential Grey 2w1 (z bazą FamilyFix 360)

  Maxi-Cosi Pebble 360 Essential Grey + Maxi-Cosi FamilyFix 360 2298.00 zł Produkt u dostawcy Przedsprzedaż

Gratis

W skrócie

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble 360

Maxi-Cosi Pebble 360 to obrotowe o 360° nosidełko dla noworodków i dzieci do 15. miesiąca życia, których wzrost mieści się w przedziale od 40 do 83 cm, a waga nie przekracza 13 kg. Model został zaprojektowany w taki sposób, by już od pierwszych dni życia zapewniał jak najwyższy poziom komfortu, wygody i bezpieczeństwa zarówno podczas krótszych, jak i dłuższych podróży.

Wersja standardowa - zawiera fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble 360, natomiast wersja 2w1 (z bazą FamilyFix 360) posiada w zestawie fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble 360 oraz bazę Familyfix 360.

Przedział wagowy dziecka 0-13 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) brak testu
Mocowane Isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix
Przodem do kier. jazdy Nie
Tyłem do kier. jazdy Tak
Regulacja pozycji Nie
Zagłówek z regulacją wysokości Tak
Test plus Nie
Fotel obrotowy Tak, z bazą obrotową
I-Size Tak
Top Tether Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie
System Ochrony Bocznej Wewnętrzny
Wkładka Redukcyjna Tak

Opis

Nosidełko Maxi-Cosi Pebble 360 przeznaczone jest dla dzieci już od pierwszych dni życia aż do około 15. miesiąca życia. Zapewnia ono maksymalny poziom wygody i bezpieczeństwa podróżowania niemowlęciu oraz komfortu użytkowania jego rodzicom. Jest kompatybilne z bazą obrotową FamilyFix 360 (dostępna oddzielnie lub w zestawie 2w1 oraz 3w1), zdecydowanie zwiększającą jego funkcjonalność. Po zamontowaniu fotelika na bazie można je swobodnie obracać bez wysiłku za pomocą jednej ręki.

Sposób montażu

Fotelik Maxi-Cosi Pebble 360 może być montowany na bazie FamilyFix. Została ona wyposażona w specjalne uchwyty ISOFIX oraz nogę podpierającą, dzięki czemu gwarantuje, że zarówno podczas jazdy, jak i w razie gwałtownego hamowania czy ewentualnej kolizji fotelik będzie stabilnie trzymał się na kanapie samochodowej. Ponadto zdecydowanie usprawnia i ułatwia rodzicowi prawidłowy montaż nosidełka w pojeździe.

W celu zapewnienia rodzicom wysokiego komfortu użytkowania nosidełka zostało ono wyposażone w system Easy-in-harness, który pozwala na pozostawienie uprzęży w pozycji otwartej. Dzięki temu wkładanie dziecka do fotelika i wyjmowanie go z siedziska odbywa się szybko, a pasy nie plączą się. O wygodę niemowlęcia w czasie podróży dba natomiast wkładka Baby-hugg.

Fotelik zamontowany na obrotowej bazie FamilyFix 360 zyskuje wiele na funkcjonalności. Można go bowiem wówczas płynnie obracać o 360° za pomocą jednej ręki bez konieczności użycia siły. Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwia zapinanie dziecka w foteliku na czas jazdy oraz jego wypinanie po podróży. Wystarczy tylko obrócić na ten czas nosidełko w stronę drzwi.

Nosidełko jest zgodne z najnowszą normą i-Size (R129/03), co oznacza, że jedyna prawidłowa opcja podróży w nim to pozycja tyłem do kierunku jazdy. W celu dowiedzenia się, jak poprawnie zamontować fotelik w pojeździe, należy zapoznać się ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi.

Funkcja Maxi-Cosi Pebble 360
Funkcja Maxi-Cosi Pebble 360

Komfort i bezpieczeństwo

Maxi-Cosi Pebble 360 to model wyposażony w innowacyjny system ochrony bocznej G-CELL, dzięki czemu fotelik zapewnia dziecku wysoki poziom bezpieczeństwa również w razie kolizji bocznej. Ponadto posiada system ClimaFlow, mający za zadanie dbać o prawidłową cyrkulację powietrza. Takie rozwiązanie sprawia, że niemowlę może komfortowo podróżować nawet w najbardziej upalny dzień.

Nosidełko posiada ergonomiczny uchwyt, który umożliwia szybkie, proste i wygodne przemieszczanie się z dzieckiem poza pojazdem. Dzięki temu zaś, że spełnia rygorystyczne zasady najnowszej normy i-Size, zapewnia niemowlęciu wysoki poziom bezpieczeństwa i wygody.

Maxi-Cosi Pebble 360 to model pochodzący z nowej generacji fotelików samochodowych posiadających opcję obrotu. Wynika to z faktu, że są one kompatybilne z bazą obrotową FamilyFix 360, co z kolei oznacza, że zakup jednej bazy stanowi rozwiązanie ekonomiczne. Posłuży bowiem nawet do 4. roku życia, gdyż pasuje także do modelu Maxi-Cosi Pearl 360, przeznaczonego dla nieco starszych dzieci o wadze nieprzekraczającej 18 kg.

Co wyróżnia ten produkt?

Pasy bezpieczeństwa z systemem Easy-in-harness

Easy-in-harness to wbudowany system pozwalający na sprawne sadzanie dziecka w foteliku i jego wyjmowanie po podróży. Umożliwia bowiem pozostawienie na ten czas szelek w pozycji otwartej.

Maxi-Cosi Pebble 360 cecha
Maxi-Cosi Pebble 360 funkcjonalność

Technologia FlexiSpin

Zintegrowany inteligentny system FlexiSpin umożliwia płynne obracanie zamontowanego na bazie Maxi-Cosi FamilyFix 360 fotelika za pomocą jednej ręki.

Technologia G-CELL

Nowoczesna technologia G-CELL ma za zadanie zapewniać dziecku dodatkową ochronę na wypadek kolizji bocznej.

Zaleta Maxi-Cosi Pebble 360
Przewaga Maxi-Cosi Pebble 360

Panele ClimaFlow

Za regulację temperatury podczas jazdy w foteliku odpowiadają panele ClimaFlow oraz oddychające tkaniny i pianka, zapewniające dziecku właściwą cyrkulację powietrza nawet w najbardziej upalne dni.

Cechy:

Komfort użytkowania

 • Pasuje do różnych modeli wózków Maxi-Cosi i innych producentów
 • Przyciski pamięci ułatwiają zdejmowanie fotelika z wózków od producenta Maxi-Cosi oraz Quinny.
 • Kompatybilny z bazą FamilyFix 360 wyposażoną w inteligentny system obrotowy, który umożliwia obracanie zamontowanym na niej fotelikiem za pomocą jednej ręki.
 • System Easy-in-harness zapewnia wygodne i szybkie sadzanie dziecka w siedzisku przed podróżą oraz wyjmowanie go po podróży, gdyż pozwala na pozostawienie uprzęży w pozycji otwartej.
 • Ergonomiczny uchwyt można wyregulować z pozycji jazdy do pozycji montażowej.
 • Tapicerkę łatwo utrzymać w czystości, gdyż łatwo się ją zdejmuje i została wykonana z tkaniny przystosowanej do prania w pralce.

Wygoda

 • Wkładka Baby-hugg zapewnia wyjątkową wygodę zarówno w czasie krótszych, jak i dłuższych podróży.
 • Panele ClimaFlow wraz z oddychającymi tkaninami oraz pianką odpowiadają za właściwą cyrkulację powietrza, a tym samym utrzymanie prawidłowej temperatury, dzięki czemu dziecko może komfortowo podróżować nawet w najbardziej upalny dzień.
 • Duży daszek przeciwsłoneczny skutecznie osłoni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, zapewni też uczucie chłodu w upalne dni.
 • Uprząż i zagłówek z opcją regulacji umożliwiają idealne dopasowanie do wymiarów dziecka przez cały okres użytkowania produktu.

Bezpieczeństwo

 • Zgodność z rygorystyczną normą i-Size (R129/03) stanowi gwarancję, że fotelik montuje się tyłem do kierunku jazdy na system ISOFIX.
 • Fotelik przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do 15. miesiąca życia o wzroście mieszczącym się w przedziale 40-83 cm.
 • W przypadku gdy pojazd nie posiada systemu ISOFIX możliwy jest montaż za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa.
 • Model jest wyposażony w trzypunktową uprząż bezpieczeństwa, mającą zapewnić dziecku wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno w czasie jazdy, jak i nagłego hamowania czy zderzenia.
 • Za bezpieczeństwo w razie kolizji bocznej odpowiada wbudowane zabezpieczenie dodatkowe, czyli nowoczesna technologia G-CELL.
 • O prawidłowym montażu informują wskaźniki audiowizualne wbudowane w bazie.

Baza obrotowa Maxi-Cosi FamilyFix 360

Baza została wyposażona w funkcję obrotu o 360°, dzięki czemu znacznie zwiększa funkcjonalność fotelika oraz usprawnia i ułatwia umieszczanie dziecka w pojeździe. Montuje się ją w prosty sposób za pomocą jednej ręki i nie wymaga pochylania się podczas mocowania na niej produktu, w związku z czym nie obciąża się wówczas kręgosłupa. Jest przeznaczona dla dzieci od urodzenia do 4. roku życia o wzroście nie większym niż 105 cm wzrostu (0-17,5 kg).

Sposób montażu

Baza FamilyFix 360 posiada system ISOFIX oraz nogę podpierającą, wobec czego fotelik montuje się w szybki i prosty sposób, a ponadto jest stabilny zarówno w czasie jazdy, jak i w razie gwałtownego hamowania czy ewentualnej kolizji. Aby poprawnie zamontować fotelik w pojeździe, warto wcześniej zapoznać się ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi.

Bazę po podróży można pozostawić w pojeździe. Posiada ona bowiem wygodny system Click & Go, który gwarantuje szybki i prosty montaż oraz demontaż fotelika na „kliknięcie”. Co więcej jest obrotowa, dzięki czemu na czas zapinania dziecka przed jazdą czy wypinania po podróży można ją ustawić w kierunku drzwi, a technologia FlexiSpin pozwala swobodnie ją obracać bez względu na kąt nachylenia fotelika.

Bezpieczeństwo i komfort użytkowania

Baza została wyposażona w sygnalizację dźwiękową i wizualną, która ma za zadanie informować użytkownika, czy w poprawny sposób zamontował na niej fotelik. System TravelSafe Rotation Control, odpowiadający za kontrolę obrotu, potwierdza, że dziecko bezpiecznie podróżuje tyłem do kierunku ruchu.

Produkty z linii Maxi-Cosi FamilyFix 360 spełniają rygorystyczne zasady normy i-Size, o czym świadczy fakt, że umożliwiają one dziecku jazdę tyłem do kierunku ruchu aż do momentu ukończenia przez nie 4. roku życia. Tym samym zapewniają mu większą ochronę głowy i szyi w razie nagłego hamowania oraz zderzenia.

Baza jest kompatybilna z fotelikami z różnych przedziałów wagowych, w związku z czym została zaprojektowana w taki sposób, by odpowiadała aktualnym wymaganiom i potrzebom dzieci na każdym etapie rozwoju aż do 4. roku życia. Ponadto posiada między innymi funkcję obrotu jedną ręką, wobec czego jest komfortowa w użytkowaniu również przez rodziców.

Dlaczego warto wybrać FamilyFix 360?

Modułowość

Baza Maxi-Cosi FamilyFix 360 pasuje do takich fotelików samochodowych jak Coral 360, Pebble 360 oraz Pearl 360.

Funkcja Maxi-Cosi Pebble 360
Maxi-Cosi Pebble 360 cecha

Dowolny kierunek jazdy

Baza umożliwia dziecku bezpieczną jazdę zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku ruchu aż do 4. roku życia.

Sygnalizacja świetlna i dźwiękowa

Wskaźniki audiowizualne mają za zadanie sygnalizować, czy znajdujący się na niej fotelik został prawidłowo zamontowany.

Maxi-Cosi Pebble 360 funkcjonalność
Zaleta Maxi-Cosi Pebble 360

Innowacyjna technologia FlexiSpin

Technologia FlexiSpin pozwala na szybkie i proste obracanie fotelika bez względu na jego kąt nachylenia.

Prosta obsługa jedną ręką

Baza FamilyFix 360 sprawia, że fotelik bez wysiłku można obracać nawet o 360° za pomocą jedną ręki, a to ze względu na wyposażenie jej w zintegrowany inteligentny system obrotowy.

Przewaga Maxi-Cosi Pebble 360

Cechy

Intuicyjna obsługa

 • Click & Go sprawia, że fotelik samochodowy montuje się na bazie w szybki i poprawny sposób.
 • Baza FamilyFix 360 została wyposażona w zintegrowany system obrotowy, który umożliwia swobodne obracanie fotelikiem dookoła własnej osi jedną ręką bez użycia siły.
 • Technologia FlexiSpin pozwala na swobodne obracanie fotelikiem bez względu na jego kąt odchylenia.

Bezpieczeństwo

 • Wskaźniki audiowizualne mają za zadanie informować, czy fotelik został prawidłowo zamontowany na bazie.
 • Gwarantuje dwie opcje podróży – tyłem i przodem do kierunku jazdy.
 • Umożliwia dziecku jazdę tyłem do kierunku jazdy aż do 4. roku życia, dzięki czemu zapewnia mu większą ochronę szyi i głowy, a także jest zgodna z nową normą i-Size.
 • Za stabilność w czasie podróży odpowiadają uchwyty ISOFIX i noga wspierająca – dzięki nim fotelik nie przemieści się nawet w razie gwałtownego hamowania czy kolizji.

Cechy ogólne

 • Posiada blokadę przed niezamierzonym obracaniem TravelSafe, by do 15. miesiąca życia – kiedy jest to absolutnie konieczne – dziecko mogło bezpiecznie podróżować tyłem do kierunku jazdy.

Specyfikacja

Maxi-Cosi Pebble 360 wymiary:

Funkcja Maxi-Cosi Pebble 360
Maxi-Cosi Pebble 360 cecha
Maxi-Cosi Pebble 360 funkcjonalność
Zaleta Maxi-Cosi Pebble 360
Przewaga Maxi-Cosi Pebble 360
Cechy Maxi-Cosi Pebble 360
Funkcje Maxi-Cosi Pebble 360
Maxi-Cosi Pebble 360 - przewagi
Maxi-Cosi Pebble 360 - zalety
Atrybuty Maxi-Cosi Pebble 360

Maxi-Cosi FamilyFix 360 wymiary:

Funkcja Maxi-Cosi Pebble 360
Maxi-Cosi Pebble 360 cecha
Maxi-Cosi Pebble 360 funkcjonalność
Zaleta Maxi-Cosi Pebble 360
Przewaga Maxi-Cosi Pebble 360
Cechy Maxi-Cosi Pebble 360
Funkcje Maxi-Cosi Pebble 360

W zestawie

Wersja standardowa:

 • Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble 360
 • Wkładka dla noworodka baby-hugg
 • Zintegrowany daszek przeciwsłoneczny

Wersja 2w1 (z bazą Familyfix 360):

 • Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble 360
 • Wkładka dla noworodka baby-hugg
 • Zintegrowany daszek przeciwsłoneczny
 • Baza FamilyFix 360

Gwarancja

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji Maxi-Cosi Pebble 360 wynosi 24 miesiące.

Akcesoria

Opinie Klientów

Napisz opinię

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Porównanie z podobnymi produktami

Maxi-Cosi Pebble 360 Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size 0-13 kg Maxi-Cosi Pebble Plus 0-13 kg Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Maxi-Cosi Pebble 360 Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size| fotelik 0-13 kg Maxi-Cosi Pebble Plus 0-13 kg Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
od 1199.00 zł
od 719.20 zł
od 702.00 zł
od 3897.00 zł
Dane fizyczne
Przedział wagowy dziecka 0-13 kg 0-13 kg 0-13 kg 0-13 kg, 9-18 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) brak testu 4 (z bazą), 5 (na pasy) 5 brak testu
Mocowane Isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix
Przodem do kier. jazdy Nie Nie Nie Tak
Tyłem do kier. jazdy Tak Tak Tak Tak
Regulacja pozycji Nie Nie Nie Tak
Zagłówek z regulacją wysokości Tak Nie Nie Tak
Test plus Nie Nie Nie Nie
Fotel obrotowy Tak, z bazą obrotową Nie Nie Tak, z bazą obrotową
I-Size Tak Tak Nie Tak
Top Tether Nie Nie Nie Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie Nie Nie Nie
System Ochrony Bocznej Wewnętrzny Wewnętrzny Wewnętrzny Wewnętrzny
Wkładka Redukcyjna Tak Tak Tak Tak
wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij