Zniżka na pierwszy zakup! %
61 415 27 51 info@boboking.pl zaloguj się koszyk (0)

Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360

Producent: Maxi-Cosi | Źródło: polska dystrybucja

Warto kupić u nas! Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Specyfikacja W zestawie Gwarancja Akcesoria

Gratis

W skrócie

Zestaw modułowy dziecięcy Maxi-Cosi 360

Przedział wagowy dziecka 0-13 kg
Przedział wagowy dziecka 9-18 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) brak testu
Mocowane Isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix
Przodem do kier. jazdy Tak
Tyłem do kier. jazdy Tak
Regulacja pozycji Tak
Zagłówek z regulacją wysokości Tak
Test plus Nie
Fotel obrotowy Tak, z bazą obrotową
I-Size Tak
Top Tether Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie
System Ochrony Bocznej Wewnętrzny
Wkładka Redukcyjna Tak

Opis

Nosidełko Maxi-Cosi Pebble 360 przeznaczone jest dla dzieci już od pierwszych dni życia aż do około 15. miesiąca życia. Zapewnia ono maksymalny poziom wygody i bezpieczeństwa podróżowania niemowlęciu oraz komfortu użytkowania jego rodzicom. Jest kompatybilne z bazą obrotową FamilyFix 360 (dostępna oddzielnie lub w zestawie 2w1 oraz 3w1), zdecydowanie zwiększającą jego funkcjonalność. Po zamontowaniu fotelika na bazie można je swobodnie obracać bez wysiłku za pomocą jednej ręki.

Sposób montażu

Fotelik Maxi-Cosi Pebble 360 może być montowany na bazie FamilyFix. Została ona wyposażona w specjalne uchwyty ISOFIX oraz nogę podpierającą, dzięki czemu gwarantuje, że zarówno podczas jazdy, jak i w razie gwałtownego hamowania czy ewentualnej kolizji fotelik będzie stabilnie trzymał się na kanapie samochodowej. Ponadto zdecydowanie usprawnia i ułatwia rodzicowi prawidłowy montaż nosidełka w pojeździe.

W celu zapewnienia rodzicom wysokiego komfortu użytkowania nosidełka zostało ono wyposażone w system Easy-in-harness, który pozwala na pozostawienie uprzęży w pozycji otwartej. Dzięki temu wkładanie dziecka do fotelika i wyjmowanie go z siedziska odbywa się szybko, a pasy nie plączą się. O wygodę niemowlęcia w czasie podróży dba natomiast wkładka Baby-hugg.

Fotelik zamontowany na obrotowej bazie FamilyFix 360 zyskuje wiele na funkcjonalności. Można go bowiem wówczas płynnie obracać o 360° za pomocą jednej ręki bez konieczności użycia siły. Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwia zapinanie dziecka w foteliku na czas jazdy oraz jego wypinanie po podróży. Wystarczy tylko obrócić na ten czas nosidełko w stronę drzwi.

Nosidełko jest zgodne z najnowszą normą i-Size (R129/03), co oznacza, że jedyna prawidłowa opcja podróży w nim to pozycja tyłem do kierunku jazdy. W celu dowiedzenia się, jak poprawnie zamontować fotelik w pojeździe, należy zapoznać się ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi.

Funkcja Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360 cecha

Komfort i bezpieczeństwo

Maxi-Cosi Pebble 360 to model wyposażony w innowacyjny system ochrony bocznej G-CELL, dzięki czemu fotelik zapewnia dziecku wysoki poziom bezpieczeństwa również w razie kolizji bocznej. Ponadto posiada system ClimaFlow, mający za zadanie dbać o prawidłową cyrkulację powietrza. Takie rozwiązanie sprawia, że niemowlę może komfortowo podróżować nawet w najbardziej upalny dzień.

Nosidełko posiada ergonomiczny uchwyt, który umożliwia szybkie, proste i wygodne przemieszczanie się z dzieckiem poza pojazdem. Dzięki temu zaś, że spełnia rygorystyczne zasady najnowszej normy i-Size, zapewnia niemowlęciu wysoki poziom bezpieczeństwa i wygody.

Maxi-Cosi Pebble 360 to model pochodzący z nowej generacji fotelików samochodowych posiadających opcję obrotu. Wynika to z faktu, że są one kompatybilne z bazą obrotową FamilyFix 360, co z kolei oznacza, że zakup jednej bazy stanowi rozwiązanie ekonomiczne. Posłuży bowiem nawet do 4. roku życia, gdyż pasuje także do modelu Maxi-Cosi Pearl 360, przeznaczonego dla nieco starszych dzieci o wadze nieprzekraczającej 18 kg.

Co wyróżnia ten produkt?

Pasy bezpieczeństwa z systemem Easy-in-harness

Easy-in-harness to wbudowany system pozwalający na sprawne sadzanie dziecka w foteliku i jego wyjmowanie po podróży. Umożliwia bowiem pozostawienie na ten czas szelek w pozycji otwartej.

Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360 funkcjonalność
Zaleta Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360

Technologia FlexiSpin

Zintegrowany inteligentny system FlexiSpin umożliwia płynne obracanie zamontowanego na bazie Maxi-Cosi FamilyFix 360 fotelika za pomocą jednej ręki.

Technologia G-CELL

Nowoczesna technologia G-CELL ma za zadanie zapewniać dziecku dodatkową ochronę na wypadek kolizji bocznej.

Przewaga Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Cechy Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360

Panele ClimaFlow

Za regulację temperatury podczas jazdy w foteliku odpowiadają panele ClimaFlow oraz oddychające tkaniny i pianka, zapewniające dziecku właściwą cyrkulację powietrza nawet w najbardziej upalne dni.

Cechy:

Komfort użytkowania

 • Pasuje do różnych modeli wózków Maxi-Cosi i innych producentów
 • Przyciski pamięci ułatwiają zdejmowanie fotelika z wózków od producenta Maxi-Cosi oraz Quinny.
 • Kompatybilny z bazą FamilyFix 360 wyposażoną w inteligentny system obrotowy, który umożliwia obracanie zamontowanym na niej fotelikiem za pomocą jednej ręki.
 • System Easy-in-harness zapewnia wygodne i szybkie sadzanie dziecka w siedzisku przed podróżą oraz wyjmowanie go po podróży, gdyż pozwala na pozostawienie uprzęży w pozycji otwartej.
 • Ergonomiczny uchwyt można wyregulować z pozycji jazdy do pozycji montażowej.
 • Tapicerkę łatwo utrzymać w czystości, gdyż łatwo się ją zdejmuje i została wykonana z tkaniny przystosowanej do prania w pralce.

Wygoda

 • Wkładka Baby-hugg zapewnia wyjątkową wygodę zarówno w czasie krótszych, jak i dłuższych podróży.
 • Panele ClimaFlow wraz z oddychającymi tkaninami oraz pianką odpowiadają za właściwą cyrkulację powietrza, a tym samym utrzymanie prawidłowej temperatury, dzięki czemu dziecko może komfortowo podróżować nawet w najbardziej upalny dzień.
 • Duży daszek przeciwsłoneczny skutecznie osłoni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, zapewni też uczucie chłodu w upalne dni.
 • Uprząż i zagłówek z opcją regulacji umożliwiają idealne dopasowanie do wymiarów dziecka przez cały okres użytkowania produktu.

Bezpieczeństwo

 • Zgodność z rygorystyczną normą i-Size (R129/03) stanowi gwarancję, że fotelik montuje się tyłem do kierunku jazdy na system ISOFIX.
 • Fotelik przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do 15. miesiąca życia o wzroście mieszczącym się w przedziale 40-83 cm.
 • W przypadku gdy pojazd nie posiada systemu ISOFIX możliwy jest montaż za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa.
 • Model jest wyposażony w trzypunktową uprząż bezpieczeństwa, mającą zapewnić dziecku wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno w czasie jazdy, jak i nagłego hamowania czy zderzenia.
 • Za bezpieczeństwo w razie kolizji bocznej odpowiada wbudowane zabezpieczenie dodatkowe, czyli nowoczesna technologia G-CELL.
 • O prawidłowym montażu informują wskaźniki audiowizualne wbudowane w bazie.

Fotelik Pearl 360 jest przeznaczony dla dzieci już od urodzenia aż do około 4. roku życia. Został zaprojektowany w taki sposób, by przez cały okres użytkowania zapewniał dziecku wysoki stopień bezpieczeństwa i wygody, rodzicowi zaś – komfortu użytkowania. Jest intuicyjny w obsłudze i posiada uchwyt zintegrowany z bazą, umożliwiający swobodne obracanie fotelikiem w każdej pozycji odchylenia. Miękka wkładka dla noworodka jest natomiast prosta w demontażu, co z pewnością okaże się przydatne, gdy dziecko nieco podrośnie. Po jej wyjęciu dziecko będzie mogło się przesiąść na obszerne siedzisko, które zapewni wiele przestrzeni przez kolejne lata życia. Ponadto model należy do rodziny obrotowych fotelików 360, co oznacza, że jest kompatybilny z bazą obrotową FamilyFix 360, zdecydowanie zwiększającą funkcjonalność zamontowanego na niej fotelika.

Sposób montażu

Fotelik Maxi-Cosi Pearl 360 może zyskać funkcję obrotu po zamontowaniu go na bazie obrotowej FamilyFix 360 (do zakupu oddzielnie, w zestawie 2w1 oraz 3w1). Została ona wyposażona w uchwyty ISOFIX oraz nogę podpierającą, dzięki czemu zapewnia stabilność zarówno w czasie jazdy, jak i w razie gwałtownego hamowania czy ewentualnej kolizji. Ponadto gwarantuje bezpieczny, bo prawidłowy, a jednocześnie sprawny montaż w pojeździe.

Baza FamilyFix 360 posiada funkcję obrotu, która pozwala na płynne obracanie zamontowanego na niej fotelika za pomocą jednej ręki bez konieczności użycia siły. Fotelik można odwrócić w stronę drzwi, dzięki czemu zapinanie dziecka w siedzisku i wypinanie go jest wyjątkowo proste, a tym samym nie stanowi obciążenia dla kręgosłupa. Model Pearl 360 może być też używany zarówno tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy. Co więcej, produkt można obrać niezależnie od tego, jaki jest jego kąt nachylenia. Opcja zmiany stopnia odchylenia oparcia to przydatna opcja zwłaszcza w przypadku młodszych dzieci, które lubią posypiać podczas jazdy. Wówczas wystarczy ustawić pozycję do spania, by mogło ono wygodnie drzemać w czasie podróży.

Aby dowiedzieć się, jak poprawnie zamontować fotelik w posiadanym pojeździe, warto przed przystąpieniem do montażu zapoznać się ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi.

Funkcje Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360 - przewagi

Komfort i bezpieczeństwo dziecka

Maxi-Cosi Pearl 360 to fotelik samochodowy zgodny z rygorystycznymi zasadami najnowszej normy i-Size (R129/03), w związku z czym można mieć pewność, że zapewnia dziecku wysoki poziom bezpieczeństwa i wygody. Co więcej, został wyposażony w najnowocześniejszą technologię G-CELL. Jest to dodatkowy system ochrony bocznej, mający na celu zapewniać dziecku jeszcze większe bezpieczeństwo w razie ewentualnego zderzenia bocznego. Posiada również specjalne panele ClimaFlow, które - wraz z oddychającymi tkaninami i pianką - mają za zadanie regulować temperaturę, by nawet w najbardziej upalne dni dziecko się nie przegrzało.

Fotelik gwarantuje podróżowanie w komfortowych warunkach przez cały okres użytkowania go. Wyposażono go bowiem w regulowane pasy bezpieczeństwa oraz zagłówek. Takie rozwiązanie zapewnia idealne dopasowanie produktu do potrzeb rosnącego dziecka na każdym etapie rozwoju aż do 4. roku życia.

Co wyróżnia ten produkt?

Dodatkowa ochrona boczna G-CELL

Fotelik wyposażono w nowoczesną technologię G-CELL, która ma zapewniać dziecku wzmocnioną ochronę w razie ewentualnej kolizji bocznej.

Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360 - zalety
Atrybuty Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360

Pięciopunktowa uprząż bezpieczeństwa z systemem Easy-in-harness

Uprząż można pozostawić w pozycji otwartej dzięki systemowi Easy-in-harness. Wówczas sadzanie dziecka w foteliku przed jazdą i wyjmowanie go po podróży nie jest kłopotliwe a pasy się nie plączą.

Inteligentna Technologia FlexiSpin

Wbudowany system FlexiSpin umożliwia płynne obracanie fotelika wokół własnej osi bez konieczności użycia siły za pomocą wyłącznie jednej ręki.

Funkcja Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360 cecha

Panele ClimaFlow

ClimaFlow to specjalne panele mające za zadanie dbać o utrzymanie odpowiedniej temperatury podczas jazdy, a tym samym mają zapobiec przegrzaniu się dziecka. Ponadto fotelik został wykończony tkaninami i pianką o właściwościach oddychających, w związku z czym zapewniają odpowiednią cyrkulacje powietrza nawet w najbardziej upalne dni.

Cechy:

Intuicyjna obsługa

 • System Easy-in-harness ułatwia sadzanie dziecka w siedzisku przed jazdą i wyjmowanie go po podróży, gdyż pozwala na pozostawienie szelek w pozycji otwartej.
 • Opcja płynnego obrotu bez wysiłku za pomocą jednej ręki po zamontowaniu fotelika na bazie FamilyFix 360.
 • Obrót fotelika możliwy bez względu na stopień jego odchylenia, co zdecydowanie ułatwia i usprawnia jego obsługę.
 • Tapicerkę łatwo utrzymać w czystości, ponieważ jest prosta w demontażu i została wykonana z materiałów przystosowanych do prania w pralce.

Komfort użytkowania

 • Wkładka dla noworodka jest wygodna i przytulna, dzięki czemu gwarantuje dziecku komfortowe i bezpieczne warunki podróżowania.
 • Obszerne, wyłożone dodatkową wyściółką siedzisko dla jeszcze większej wygody nieco starszych dzieci.
 • Panele ClimaFlow, oddychające tkaniny oraz pianka są odpowiedzialne za regulację temperatury oraz właściwą cyrkulację powietrza, by nawet w najbardziej upalne dni nie doszło do przegrzania dziecka.
 • Regulowana wysokość zagłówka i uprzęży umożliwia idealne dopasowanie fotelika do potrzeb dziecka na każdym etapie rozwoju aż do 4. roku życia.
 • Fotelik posiada oparcie z opcją wielostopniowej regulacji, dzięki czemu możliwe jest znalezienie najwygodniejszej dla dziecka pozycji do spania.

Systemy bezpieczeństwa

 • Fotelik jest zgodny z europejską normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03).
 • Pozycję tyłem do kierunku jazdy można stosować przez cały okres użytkowania produktu, czyli aż do 4. roku życia.
 • Innowacyjny system ochrony bocznej G-CELL to dodatkowe zabezpieczenie, mające na celu zapewnić dziecku jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa w razie ewentualnej kolizji bocznej.
 • Pianka memory (z tzw. pamięcią) znajdująca się wewnątrz zagłówka dostosowuje się do kształtu głowy dziecka i w ten sposób dodatkowo ją chroni przed uszkodzeniami w razie wypadku drogowego.
 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa stabilnie i bezpiecznie utrzymują dziecko w odpowiedniej pozycji w razie zderzenia czołowego.
 • Sygnalizacja wizualna i dźwiękowa informuje, czy fotelik został prawidłowo zamontowany, dzięki czemu prawdopodobieństwo popełnienia błędów montażowych jest niewielkie.

Informacje dodatkowe

 • Dziecko w foteliku Pearl 360 może podróżować tyłem do kierunku jazdy przez cały okres użytkowania produktu, to znaczy nawet do 4. roku życia. Kiedy przekroczy wagę 13 kg model można zacząć ustawiać również przodem do kierunku ruchu.
 • Jest przeznaczony od narodzin do około 4. roku życia o wzroście od 40 do 105 cm.

Baza obrotowa Maxi-Cosi FamilyFix 360

Baza została wyposażona w funkcję obrotu o 360°, dzięki czemu znacznie zwiększa funkcjonalność fotelika oraz usprawnia i ułatwia umieszczanie dziecka w pojeździe. Montuje się ją w prosty sposób za pomocą jednej ręki i nie wymaga pochylania się podczas mocowania na niej produktu, w związku z czym nie obciąża się wówczas kręgosłupa. Jest przeznaczona dla dzieci od urodzenia do 4. roku życia o wzroście nie większym niż 105 cm wzrostu (0-17,5 kg).

Sposób montażu

Baza FamilyFix 360 posiada system ISOFIX oraz nogę podpierającą, wobec czego fotelik montuje się w szybki i prosty sposób, a ponadto jest stabilny zarówno w czasie jazdy, jak i w razie gwałtownego hamowania czy ewentualnej kolizji. Aby poprawnie zamontować fotelik w pojeździe, warto wcześniej zapoznać się ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi.

Bazę po podróży można pozostawić w pojeździe. Posiada ona bowiem wygodny system Click & Go, który gwarantuje szybki i prosty montaż oraz demontaż fotelika na „kliknięcie”. Co więcej jest obrotowa, dzięki czemu na czas zapinania dziecka przed jazdą czy wypinania po podróży można ją ustawić w kierunku drzwi, a technologia FlexiSpin pozwala swobodnie ją obracać bez względu na kąt nachylenia fotelika.

Bezpieczeństwo i komfort użytkowania

Baza została wyposażona w sygnalizację dźwiękową i wizualną, która ma za zadanie informować użytkownika, czy w poprawny sposób zamontował na niej fotelik. System TravelSafe Rotation Control, odpowiadający za kontrolę obrotu, potwierdza, że dziecko bezpiecznie podróżuje tyłem do kierunku ruchu.

Produkty z linii Maxi-Cosi FamilyFix 360 spełniają rygorystyczne zasady normy i-Size, o czym świadczy fakt, że umożliwiają one dziecku jazdę tyłem do kierunku ruchu aż do momentu ukończenia przez nie 4. roku życia. Tym samym zapewniają mu większą ochronę głowy i szyi w razie nagłego hamowania oraz zderzenia.

Baza jest kompatybilna z fotelikami z różnych przedziałów wagowych, w związku z czym została zaprojektowana w taki sposób, by odpowiadała aktualnym wymaganiom i potrzebom dzieci na każdym etapie rozwoju aż do 4. roku życia. Ponadto posiada między innymi funkcję obrotu jedną ręką, wobec czego jest komfortowa w użytkowaniu również przez rodziców.

Dlaczego warto wybrać FamilyFix 360?

Modułowość

Baza Maxi-Cosi FamilyFix 360 pasuje do takich fotelików samochodowych jak Coral 360, Pebble 360 oraz Pearl 360.

Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360 funkcjonalność
Zaleta Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360

Dowolny kierunek jazdy

Baza umożliwia dziecku bezpieczną jazdę zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku ruchu aż do 4. roku życia.

Sygnalizacja świetlna i dźwiękowa

Wskaźniki audiowizualne mają za zadanie sygnalizować, czy znajdujący się na niej fotelik został prawidłowo zamontowany.

Przewaga Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Cechy Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360

Innowacyjna technologia FlexiSpin

Technologia FlexiSpin pozwala na szybkie i proste obracanie fotelika bez względu na jego kąt nachylenia.

Prosta obsługa jedną ręką

Baza FamilyFix 360 sprawia, że fotelik bez wysiłku można obracać nawet o 360° za pomocą jedną ręki, a to ze względu na wyposażenie jej w zintegrowany inteligentny system obrotowy.

Funkcje Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360

Cechy

Intuicyjna obsługa

 • Click & Go sprawia, że fotelik samochodowy montuje się na bazie w szybki i poprawny sposób.
 • Baza FamilyFix 360 została wyposażona w zintegrowany system obrotowy, który umożliwia swobodne obracanie fotelikiem dookoła własnej osi jedną ręką bez użycia siły.
 • Technologia FlexiSpin pozwala na swobodne obracanie fotelikiem bez względu na jego kąt odchylenia.

Bezpieczeństwo

 • Wskaźniki audiowizualne mają za zadanie informować, czy fotelik został prawidłowo zamontowany na bazie.
 • Gwarantuje dwie opcje podróży – tyłem i przodem do kierunku jazdy.
 • Umożliwia dziecku jazdę tyłem do kierunku jazdy aż do 4. roku życia, dzięki czemu zapewnia mu większą ochronę szyi i głowy, a także jest zgodna z nową normą i-Size.
 • Za stabilność w czasie podróży odpowiadają uchwyty ISOFIX i noga wspierająca – dzięki nim fotelik nie przemieści się nawet w razie gwałtownego hamowania czy kolizji.

Cechy ogólne

 • Posiada blokadę przed niezamierzonym obracaniem TravelSafe, by do 15. miesiąca życia – kiedy jest to absolutnie konieczne – dziecko mogło bezpiecznie podróżować tyłem do kierunku jazdy.

Specyfikacja

Maxi-Cosi Pebble 360 wymiary:

Funkcja Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360 cecha
Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360 funkcjonalność
Zaleta Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Przewaga Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Cechy Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Funkcje Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360 - przewagi
Funkcja Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360 cecha

Maxi-Cosi Pearl 360 wymiary:

Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360 funkcjonalność
Zaleta Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Przewaga Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Cechy Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Funkcje Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360 - przewagi
Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360 - zalety
Atrybuty Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Funkcja Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360 cecha
Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360 funkcjonalność
Zaleta Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Przewaga Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Cechy Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Funkcje Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360 - przewagi
Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360 - zalety
Atrybuty Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Funkcja Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360 cecha
Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360 funkcjonalność

Maxi-Cosi FamilyFix 360 wymiary:

Przewaga Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Cechy Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Funkcje Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360 - przewagi
Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360 - zalety
Atrybuty Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360
Funkcja Maxi-Cosi Pebble 360 + Maxi-Cosi Pearl 360 + Maxi-Cosi FamilyFix 360

W zestawie

 • Maxi-Cosi Pebble 360 nosidełko
 • Maxi-Cosi Pearl 360 fotelik samochodowy
 • Wkładka dla noworodka baby-hugg
 • Daszek przeciwsłoneczny
 • FamilyFix 360 baza obrotowa

Gwarancja

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące

Akcesoria

Opinie Klientów

Napisz opinię

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Porównanie z podobnymi produktami

Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size 0-13 kg Maxi-Cosi Pebble Plus 0-13 kg
Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size| fotelik 0-13 kg Maxi-Cosi Pebble Plus 0-13 kg
od 1045.00 zł
od 902.25 zł
Dane fizyczne
Przedział wagowy dziecka 0-13 kg 0-13 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) 4 (z bazą), 5 (na pasy) 5
Mocowane Isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix
Przodem do kier. jazdy Nie Nie
Tyłem do kier. jazdy Tak Tak
Regulacja pozycji Nie Nie
Zagłówek z regulacją wysokości Nie Nie
Test plus Nie Nie
Fotel obrotowy Nie Nie
I-Size Tak Nie
Top Tether Nie Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie Nie
System Ochrony Bocznej Wewnętrzny Wewnętrzny
Wkładka Redukcyjna Tak Tak
wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij