Warianty
304 Stylish Khaki
310 Stylish Black
307 Graphite Anthracite
309 Smokey Taupe
117 Graphite Anthracite Gel
210 Stylish Black Gel
208 Stylish Quartz Air
410 Stylish Black
404 Stylish Khaki
407 Monument Grey
409 Smokey Taupe
308 Nude Brown
408 Nude Brown
Fog Grey
Plus Beach Blue
Plus Stormy Blue
Lava Grey
Plus Stone Grey
Magic Black
Moon Black
Plus Ocean Blue
Plus Lava Grey
Plus Almond Beige
Plus Moon Black
Plus Seashell Beige
W skrócie
| Typ wózka | głęboko-spacerowy | 
| Rodzaj kół | żelowe | 
| Koła skrętne | tak | 
| Amortyzacja | tak | 
| Montaż fotelika | tak | 
| Montaż gondoli | tak | 
| Pozycja leżąca | tak | 
| Siedzisko | przodem i tyłem | 
| Hamulec | nożny | 
| Regulowana rączka | tak | 
| Trójkołowiec | Nie | 
| Waga Wózka | 6-12 kg | 
| Maksymalna waga dziecka | Powyżej 15 kg | 
| Ochrona UV 50 | Tak | 
| Typ siedziska | Rozkładane | 
| Regulowany podnóżek | Tak | 
| Pałąk w zestawie | Tak | 
| Rodzaj rączki | Pełna | 
| Przedział wagowy dziecka | 0-13 kg | 
| Ocena ADAC (bezpieczeństwo) | 4 (z bazą) | 
| Ocena ADAC (bezpieczeństwo) | 5 (na pasy) | 
| Mocowane Isofix | Tak, po dokupieniu bazy isofix | 
| Przodem do kier. jazdy | Nie | 
| Tyłem do kier. jazdy | Tak | 
| Regulacja pozycji | Tak | 
| Zagłówek z regulacją wysokości | Tak | 
| Test plus | Nie | 
| Fotel obrotowy | Nie | 
| I-Size | Tak | 
| Top Tether | Nie | 
| Prowadnica Pasa Biodrowego | Nie | 
| System Ochrony Bocznej | Zewnętrzny | 
| Wkładka Redukcyjna | Tak | 
Opis
Kompaktowy wózek wielofunkcyjny, wystarczający na cały okres wózkowania (do 22 kg), bez konieczności wymiany go na mniejszą spacerówkę. Z lekkim aluminiowym stelażem na 4 pompowanych kołach z pełną amortyzacją. Z ultralekką i pełnowymiarową gondolą oraz wygodnym siedziskiem montowanym w obie strony.
Wózek espiro only to nowa kategoria lekkiego kompaktowego wózka wielofunkcyjnego. Stworzony z myślą, by służył rodzicom i dzieciom przez pierwsze 4 lata życia, bez konieczności wymiany go na łatwiejszą w obsłudze spacerówkę.
Stelaż wózka only ma służyć rodzicom i dzieciom nawet przez 4 lata. Aby wózek był jak najłatwiejszy w obsłudze, stelaż został wykonany z lekkiego aluminium, składa się zaledwie jednym ruchem ręki do minimalnego rozmiaru, przez co równie łatwo przenosi się go i przechowuje na płasko i w pionie. Waży jedynie 7 kg. Posiada 4 pompowane koła z oponą z bieżnikiem, co zapewnia doskonałą przyczepność. Wszystkie koła posiadają amortyzację, a przednie są w pełni skrętne oraz posiadają blokadę. Bardzo pojemny kosz mieści wiele akcesoriów, a zapinana na zamek pokrywa zebezpiecza je przed wypadaniem.
Gondola wózka espiro only waży zaledwie 3,9 kg oraz posiada obszerne wnętrze. Bardzo łatwo montuje się ją bezpośrednio na stelażu, bez konieczności użycia dodatkowych adapterów. Jest to niezwykle wygodne dla rodziców, którzy często przenoszą gondolę. Odpowiednią wentylację i komfort termiczny podczas gorących dni zapewniają duże okno wentylacyjne z siatką znajdujące się z tyłu budki. Podczas chłodniejszych dni gondolę można używać ze specjalnym pokrowcem na zamek i kołnierzem na magnesy. Dużym atutem jest jakościowy materacyk i wypinana wyściółka wykonane z mięciutkiego i przyjaznego dla dziecka materiału. Gondola posiada dodatkowy daszek oraz wbudowaną moskitierę - latem nie ma konieczności używania dodatkowych akcesoriów chroniących przed światłem, czy owadami. 
Wielofunkcyjne, pełnowymiarowe siedzisko.
Jeśli dziecko zaczyna siadać i obserwować świat potrzebuje spacerówki z bezpiecznym i komfortowym siedziskiem. W espiro only siedzisko można ustawiać w obie strony: przodem i tyłem do kierunku jazdy. Często najmłodsi czują się bezpiecznie kiedy widzą rodziców podczas spacerów, a kiedy podrosną najbardziej interesuje ich świat. Podnóżek, oparcie, budka, pasy są w pełni regulowane i można je łatwo i szybko dostosowywać do potrzeb roznącego dziecka. Oparcie można ustawiać do pozycji płaskiej. Budka jest dodatkowo poszerzana, posiada duże okna wentylacyjne i wbudowaną moskitierę. Co ważne dla rodziców - to wielofunkcyjne siedzisko waży zaledwie 4 kg.
Oparcie wózka Espiro Only można ustawić w trzech pozycjach, dziecko może wygodnie siedzieć, drzemać lub spać na płasko. Wszystkie poziomy ustawienia siedziska można regulować zarówno kiedy dziecko siedzi przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy.
Teleskopowo regulowana rączka z ekoskóry sprawia, że wózek wygodnie prowadzi się rodzicom o wysokim, jak i niższym wzroście.
Budka siedziska jest wyjątkowo obszerna i dodatkowo poszerzana- wystarczy rozpiąć zamek i maksymalnie rozciągnąć budkę. Razem z daszkiem, budka doskonale chroni dzieci przed słońcem i opadami.
W budce siedziska znajdują się dwa nowatorskie okna z siatką. Duże rozpinane na zamek zapewnia doskonałą wentylację w ciepłe dni, a małe pozwala na podglądanie dziecka przez rodziców, kiedy dziecko podróżuje przodem do kierunku jazdy.
Podnóżek w siedzisku Espiro Only jest regulowany. Jeśli dziecko lubi spać w wózku uniesienie podnóżka do góry naturalnie przedłuża powierzchnię do spania.
Wnętrze siedziska wykonane jest z miękkich i przyjaznych dla dzieci materiałów, pod głową znajduje się miękka wkładka, a 5- cio punktowe pasy zabezpieczone są dodatkowymi ochraniaczami. Wszystkie materiały są łatwe w czyszczeniu.
Z tyłu siedziska znajduje się dodatkowy schowek zapinany na zamek na drobne akcesoria.
Pałąk zabezpieczający dzieci łatwo wypina się, przyciskając guziki znajdujące się po bokach. Wykonany jest z przyjemnej w dotyku i łatwej w czyszczeniu ekoskóry.
Espiro Only posiada bardzo obszerny kosz na akcesoria i zakupy, który dodatkowo zamykany jest od góry na zamek. Dzięki temu zawartość kosza jest niewidoczna i odpowiednio zabezpieczona.
Stelaż wózka jest kompaktowy i lekki, wykonany z aluminium waży tylko 7 kg. Składa się dosłownie jednym ruchem ręki. Po złożeniu można go przechowywać na płasko lub pionowo- zajmuje mało miejsca. Wózek można złożyć razem z siedziskiem.
Koła wózka są pompowane, na zewnątrz znajduje się gumowa opona z bieżnikiem, który gwarantuje odpowiednią przyczepność. Wszystkie koła posiadają pełną amortyzację. Z tyłu znajduje się ergonomiczny hamulec.
Przednie koła są skrętne, z osią obrotu 360 i dodatkową blokadą, która przydaje się na wyjątkowo nierównej nawierzchni. Przednie koła również posiadają amortyzację, która minimalizuje wstrząsy przy zetknięciu z krawężnikami.
Zarówno gondola, jak i siedzisko wykonane są z wodoodpornych materiałów, a materiał budek posiada dodatkową ochronę przeciw promieniom UV.
W budce gondoli znajduje się wbudowana moskitiera oraz regulowany daszek, które są bardzo pomocne latem chroniąc przed słońcem i owadami.
Budka w gondoli posiada nowatorskie duże okno wentylacyjne zabezpieczone siatką, bardzo przydatne podczas cieplejszych dni. Zapewnia prawidłową wentylację i komfort termiczny najmłodszym.
W gondoli znajduje się trwały i jakościowy materacyk wraz z wyściółką, która wykonana jest z miękkiego i przyjaznego dla dzieci materiału. Wyściółka jest w całości wypinana i łatwa w czyszczeniu.
Mówiąc krótko, fotelik samochodowy dla niemowląt Cloud G i-Size zapewnia bezpieczeństwo i komfort przez pierwsze 24 miesiące życia dziecka. Ergonomiczna pozycja leżąca w samochodzie i poza nim oraz wentylacja all-around dbają o wygodę pociechy. Z kolei rotacja w 180° i system zwalniania jednym kliknięciem ułatwiają wsiadanie i wysiadanie.
Fotelik CYBEX Cloud G i-Size pomyślano tak, aby był uniwersalny, komfortowy i bezpieczny. Specjalnie zaprojektowana pozycja leżąca chroni Twoje dziecko zarówno w samochodzie, jak i poza nim, a jednocześnie sprzyja prawidłowemu rozwojowi postawy. Dzięki innowacyjnej rotacji w 180° i systemowi zwalniania jednym kliknięciem wsiadanie do pojazdu i wysiadanie z niego jest dużo prostsze. System wentylacji all-round, w tym specjalna siateczkowa tkanina, chronią Twoją pociechę przed gorącem podczas każdej podróży. Cloud G i-Size daje rodzicom dodatkowe poczucie spokoju dzięki systemowi ochrony przed uderzeniem bocznym, który o 15% zwiększa bezpieczeństwo w przypadku uderzenia bocznego. Certyfikat dopuszczający ten produkt do użytku w samolotach oznacza, że możesz zadbać o maleństwo w czasie rodzinnych wypraw. Baza G – jako część rodziny systemów modułowych G – pasuje zarówno do fotelika samochodowego dla małego dziecka Cloud G i-Size, jak i Sirona G i-Size. Chroni dziecko do 2. roku życia.
#BBD0E0 »
Cloud G i-Size zapewnia ergonomiczną pozycję leżącą dziecka, kiedy jesteś w samochodzie, przechadzasz się w pobliżu czy po prostu obserwujesz świat. Można go łatwo odchylić, co ułatwia szybkie znalezienie idealnej pozycji dla dziecka, żeby spało mu się jeszcze smaczniej. Utrzymanie dziecka w maksymalnie płaskiej pozycji korzystnie wpływa na jego rozwój i sprawia, że czuje się jak w gondoli.
Wsiadanie do samochodu i wysiadanie z niego z dzieckiem jeszcze nigdy nie było tak proste. To dzięki systemowi zwalniania jednym kliknięciem i rotacji w 180°. Fotelik można zamontować lub zdemontować w mgnieniu oka. Zaprojektowano go tak, by odciążać plecy rodziców. Dlatego można go włożyć lub wyciągnąć nawet jedną ręką!
#BBD0E0 »
Strumień powietrza delikatnie chłodzi Twoje dziecko dzięki systemowi wentylacji all-round. Linia Plus ma dodatkową siateczkę, która jest sześć razy bardziej oddychająca niż porównywalne tkaniny innych firm. Precyzyjnie rozmieszczone otwory wentylacyjne oznaczają, że powietrze nie tylko krąży w foteliku, ale i go opuszcza. Każda podróż to teraz czysta przyjemność.
Wbudowana i udoskonalona ochrona przed uderzeniem bocznym niweluje siły działające podczas kolizji bocznej o około 15%. Dzięki temu zapewnia rodzicom dodatkowe poczucie spokoju, że podczas każdej podróży ich pociecha jest jeszcze bezpieczniejsza.
#BBD0E0 »
Baza G pasuje do fotelika samochodowego Cloud G i-Size i Sirona G i-Size z rodziny systemów modułowych G Line. Dzięki innowacyjnej funkcji blokującej, która zapewnia prawidłowe wpięcie fotelika Cloud G i-Size, możesz liczyć na ochronę podróżującego dziecka od narodzin do wieku ok. 24 miesięcy, a w przypadku fotelika dla małych dzieci Sirona G i-Size – od narodzin do małego dziecka.
Swoboda jazdy tak, jak chcesz. Łatwo połączysz Cloud G i-Size z różnymi wózkami CYBEX, także spacerowymi. To dzięki sprytnym adapterom. Wystarczy przekręcić uchwyt, aby zwolnić lub odchylić oparcie. Wszystko działa tak płynnie, że śpiący maluszek niczego nie zauważy.
Specyfikacja
W zestawie
Espiro Only wersja standardowa:
Espiro Only wersja 2021:
Gwarancja
Opinie Klientów
Powiadom mnie o dostepności
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!