Zniżka na pierwszy zakup! %
61 415 27 51 info@boboking.pl zaloguj się koszyk (0)

BeSafe iZi Turn B i-Size 0-18 kg

5 (1 opinia)

Producent: Besafe | Źródło: polska dystrybucja

Warianty:

Warto kupić u nas! Warto kupić na abcgps.pl

od 2798.00 zł

Otrzymaj RABAT 10% Wpisz "Rabat10" do uwag zamówienia

Znalazłeś taniej? Daj nam znać - przebijemy ofertę!

Kup teraz, wyślemy już w poniedziałekZamów w ciągu ...
Dostawa GRATIS Zobacz szczegóły PROMOCJA RATY 0% Rata Santander już od: 279,80 zł
Warianty Gratis W skrócie Opis Specyfikacja W zestawie Gwarancja Akcesoria
2798 zł

Warianty

 • Czarny Cab

  BeSafe iZi Turn B i-Size Czarny Cab 0-18 kg 2798.00 zł Produkt dostępny Wysyłamy natychmiast
 • Antracyt Mesh

  BeSafe iZi Turn B i-Size Antracyt Mesh 0-18 kg 2798.00 zł Produkt u dostawcy Wysyłamy w 48h
 • Met. Melange

  BeSafe iZi Turn B i-Size Met. Melange 0-18 kg 2798.00 zł Produkt u dostawcy Wysyłamy w 48h
 • Niebieski Melange

  BeSafe iZi Turn B i-Size Niebieski Melange 0-18 kg 2798.00 zł Produkt u dostawcy Wysyłamy w 48h
 • Peak Mesh

  BeSafe iZi Turn B i-Size Peak Mesh 0-18 kg 2798.00 zł Produkt u dostawcy Wysyłamy w 48h
 • Sam. Harmonia

  BeSafe iZi Turn B i-Size Sam. Harmonia 0-18 kg 2798.00 zł Produkt u dostawcy Wysyłamy w 48h

Gratis

W skrócie

Przedział wagowy dziecka 0-18 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) brak testu
Mocowane Isofix Tak
Przodem do kier. jazdy Tak
Tyłem do kier. jazdy Tak
Regulacja pozycji Tak
Zagłówek z regulacją wysokości Tak
Test plus Tak
Fotel obrotowy Tak
I-Size Tak
Top Tether Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie
System Ochrony Bocznej Wewnętrzny
System Ochrony Bocznej Zewnętrzny
Wkładka Redukcyjna Tak

Opis

Fotelik samochodowy BeSafe iZi Turn B i-Size 0-18 kg

BeSafe iZi Turn B i-Size to fotelik stworzony z myślą o długim używaniu już od chwili narodzin dziecka. Wyposażony w dodatkową wkładkę Baby Shell. Jest to moduł dla niemowląt, który umożliwia bezpieczne i wygodne przewożenie niemowląt. Wkładka zapewnia pozycję jaką osiąga się w tradycyjnym foteliku grupy 0-13kg.

BeSafe iZi Turn B posiada też wygodną dla rodziców funkcję obrotu. Wkładanie i zapinanie dziecka w tym foteliku jest niezwykle proste i nie obciąża kręgosłupa opiekuna. Fotelik samochodowy, który został wykonany w oparciu o normę i-Size - oznacza to, że główną rolę odgrywa wzrost, a nie waga dziecka. iZi Turn B posiada wszystko, co powinien zawierać fotelik samochodowy; od funkcji ochronnych, przez systemy zwiększające komfort, po łatwy i stabilny montaż.

iZi Turn B jest mocowany tyłem do kierunku jazdy, ale jednocześnie umożliwia rodzicom przewożenie dziecka przodem, po osiągnięciu odpowiedniego wzrostu.

Funkcja BeSafe iZi Turn B i-Size 0-18 kg

Fotelik obrotowy

BeSafe iZi Turn B i-Size jest fotelikiem obrotowym 360 stopni. Funkcja obrotu jest wygodna podczas wkładania dziecka do fotelika, nie trzeba się wyginać i nadwyrężać, żeby skutecznie zapiąć dziecko pasami. Poza tym podczas postoju, kiedy dziecko jest niespokojne można obrócić fotelik do siebie i postarać się je uspokoić bez odpinania pasów.

BeSafe iZi Turn B i-Size 0-18 kg cecha

Baby Shell, wkładka dla niemowląt

Moduł Baby Shell stanowi doskonałe podparcie kręgosłupa. Zapewnia pozycję dziecka taką jak w standardowym foteliku dla niemowląt. Wkładka jest otoczona przez cały fotelik iZi Turn B, dlatego z każdej strony jest maksymalnie zabezpieczona. Dziecko zapina się pasami fotelika, dlatego pozycja podczas podróży jest stabilna, a system magnesów Magnetic Belt Assistants™, sprawia, że wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika nie stanowi problemu. Wkładka Baby Shell™ polecana jest do osiągnięcia przez dziecko wzrostu 87 cm.

BeSafe iZi Turn B i-Size 0-18 kg funkcjonalność

Przydatny iZi Transfer

Znasz ten problem, kiedy po długiej walce Maluszek w końcu zasnął, a wy właśnie przyjechaliście do celu? Wyjęcie dziecka z fotelika przeważnie kończy się jego wybudzeniem. iZi Transfer to dodatek do iZi Turn B , który umożliwia wyjęcie dziecka delikatnie i bezpiecznie. Istnieje wielka szansa, że dziecko w takim transferze będzie nadal smacznie spało. (iZi Transfer dostępny oddzielnie)

Zaleta BeSafe iZi Turn B i-Size 0-18 kg

Maksymalne dopasowanie

Konstrukcja bazy fotelika zawiera innowacyjną technologię, która pozwala na idealne dopasowanie do niemal każdej kanapy samochodowej, a co więcej - zapewnia ułożenie fotelika w poprawnej, poziomej pozycji. iZi Turn B i-Size może pochwalić się 4-pozycyjną regulacją, dającą optymalny komfort dla dziecka.

Przewaga BeSafe iZi Turn B i-Size 0-18 kg

Bezpieczny zagłówek

Zagłówek fotelika został wykonany z materiałów o różnym poziomie elastyczności, dzięki czemu dopasowują się do główki dziecka i odpowiednio reagują - zginają się od wewnątrz, na zewnątrz zaś pozostają sztywne. Dodatkowo, zagłówek fotelika posiada pochłaniacz energii, Dynamic Force Absorber, który odpowiednio chroni wrażliwe części ciała dziecka, jakimi jest główka, szyja oraz barki.

Cechy BeSafe iZi Turn B i-Size 0-18 kg

Regulacja zagłówka i uprzęży

Zagłówek reguluje się w 10 stopniach, jednocześnie z pasami bezpieczeństwa. Dzięki temu dopasowuje się indywidualnie do każdego dziecka, i rośnie razem z nim.

Funkcje BeSafe iZi Turn B i-Size 0-18 kg

Osłony boczne

Osłony boczne SIP są zintegrowane z obudową fotelika, a SIP+ posiadają dopasowany kształt. Dzięki nim Twoje dziecko jest dodatkowo chronione w przypadku kolizji bocznych - osłony dbają o to, by siła powstała w wypadku zderzenia została pochłonięta przez skorupę fotelika, co zmniejsza ryzyko powstania poważnych obrażeń.

BeSafe iZi Turn B i-Size 0-18 kg - przewagi

Magnetic Belt Assistants

System magnesów sprawia, że pasy nie plączą się podczas akcji zapinania dziecka. Te pasy pozwalają oszczędzić czas i nerwy.

BeSafe iZi Turn B i-Size 0-18 kg - zalety

Montaż

BeSafe iZi Turn B i-Size montuje się w bardzo prosty sposób za pomocą systemu Isofix. Duże ułatwienie stanowią wskaźniki poprawnej instalacji, które znajdziemy na bazie Isofix. Dodatkowa podpórka zwiększa stabilność fotelika i stanowi doskonały punkt podparcia.

Atrybuty BeSafe iZi Turn B i-Size 0-18 kg

BESAFE IZI TURN B I-SIZE fotelik obrotowy - zalety i wyposażenie

 • Technologia Universal-Level-Technology zapewnia optymalną pozycję siedzącą w foteliku
 • W foteliku znajduje się specjalna wkładka dla niemowląt, która odpowiada za bezpieczną pozycję dla najmłodszych
 • Aż 4 możliwości ustawienia odchylenia fotelika zapewnią dziecku odpowiedni komfort na każdą chwilę
 • Zagłówek w prosty sposób możesz regulować aż w 10 pozycjach, by jego wysokość jak najlepiej odpowiadała aktualnemu wzrostowi dziecka
 • Izi Turn B i-Size jest fotelikiem certyfikowanym jako szczególnie przyjazny dla pleców maluszka
 • Doskonały system wentylacji w tylnej części fotelika zapewnia dziecku komfort termiczny
 • Izi Turn B i-Size pozwala na używanie tyłem do kierunku jazdy przez cały okres używania fotelika, czyli 40-105 cm
 • Przodem do kierunku jazdy dziecko może podróżować od osiągnięcia wzrostu 88 cm
 • Aby zmienić kierunek jazdy, wystarczy przekręcić fotelik na bazie
 • Do obrócenia kierunku jazdy na przedni musisz zdemontować wkładkę dla niemowląt - wszystko po to, by maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo i zapewnić właściwe używanie fotelika
 • Jednocześnie fotelik możesz przekręcić w stronę drzwi podczas wkładania dziecka do fotelika lub wyjmowania z niego
 • Specjalna konstrukcja bazy fotelika poradzi sobie z każdym kątem tylnej kanapy, by dziecko zawsze podróżowało bezpiecznie i wygodnie
 • System ochrony bocznej zwiększa bezpieczeństwo dziecka w przypadku kolizji bocznych
Funkcja BeSafe iZi Turn B i-Size 0-18 kg

BESAFE iZi Turn B i-Size fotelik samochodowy funkcjonalny – dlaczego warto go wybrać?

BESAFE iZi Turn B i-Size fotelik samochodowy dla dzieci 0-18 kg to akcesorium, które zapewni optymalną pozycję siedzącą i maksymalny komfort podczas podróży dla małego podróżnika. BESAFE fotelik dla dzieci 0-18 kg posiada specjalną wkładkę dla niemowląt, która gwarantuje bezpieczną pozycję dla najmłodszych. Dodatkowo BESAFE iZi Turn B i-Size fotelik obrotowy pozwala na 4 możliwości ustawienia odchylenia fotelika, co zapewnia dziecku odpowiednią wygodę na każdą chwilę.

Dodatkowo możesz w prosty sposób regulować wbudowanym zagłówkiem aż w 10 pozycjach, by jego wysokość jak najlepiej odpowiadała aktualnemu wzrostowi dziecka. Omawiany produkt jest również certyfikowany pod względem przystępności dla pleców maluszka, dzięki czemu rodzice mogą mieć pewność, że ich dziecko podróżuje w bezpieczny i wygodny sposób tak więc fotelik samochodowy dla dzieci obrotowy od tej marki to bardzo praktyczne rozwiązanie.

BESAFE iZi Turn B i-Size fotelik samochodowy dla dzieci 0-18 kg pozwala na używanie go tyłem do kierunku jazdy przez cały okres używania fotelika, czyli od 40 do 105 cm. Dziecko może również podróżować przodem do kierunku jazdy od osiągnięcia wzrostu 88 cm. Dodatkowo BESAFE iZi Turn B i-Size fotelik obrotowy można łatwo przekręcić na bazie, co umożliwia zmianę kierunku jazdy.

Aby zmienić kierunek jazdy na przedni, należy zdemontować wkładkę dla niemowląt, co zapewni maksymalne bezpieczeństwo i właściwe używanie fotelika. BESAFE fotelik dla dzieci 0-18 kg posiada również specjalną konstrukcję bazy, która poradzi sobie z każdym kątem tylnej kanapy. BESAFE iZi Turn B i-Size fotelik samochodowy funkcjonalny zapewni więc komfort twojemu dziecku.

Co więcej, BESAFE iZi Turn B i-Size fotelik samochodowy dla dzieci 0-18 kg posiada system ochrony bocznej, który zwiększa bezpieczeństwo dziecka w przypadku kolizji, a doskonały system wentylacji w tylnej części fotelika zapewnia dziecku komfort termiczny. Dodatkowo fotelik można przekręcić w stronę drzwi podczas wkładania dziecka do fotelika lub wyjmowania z niego, co ułatwia użytkowanie.

BESAFE fotelik dla dzieci 0-18 kg – nie zastanawiaj się nad wyborem

Przy wybieraniu fotelika samochodowego ważna jest jego funkcjonalność, ale najważniejsze jest zawsze bezpieczeństwo dziecka. Fotelik BeSafe Izi Turn B i-Size łączy w sobie wszystko, co potrzebujesz. Z łatwością zamocujesz fotelik przodem do kierunku jazdy dzięki obrotowi na bazie.

Ponadto inteligentny system montażu i specjalna baza zapewniają maksymalne bezpieczeństwo maluszka niezależnie od kąta nachylenia kanapy. Fotelik występuje w kilku wariantach kolorystycznych, spośród których bez trudu znajdziesz najlepszy dla dziewczynki i dla chłopca.

Specyfikacja

 • Wiek dziecka: od urodzenia do 4 roku życia
 • Homologacja: ECE R129
 • Zakres wagowy: 0-18 kg
 • Zakres wzrostowy: 40-105 cm
 • System montażu: ISOFIX
 • Noga podpierająca: Tak
 • Kierunek montażu: Tyłem i przodem do kierunku jazdy (RWF/FWF)
 • Montaż tyłem (zakres): 40-105 cm
 • Montaż przodem (zakres): 88-105 cm
 • Zapięcie dziecka: Zintegrowana uprząż 5 pkt
 • Dodatkowa ochrona boczna: Tak
 • Wykorzystane systemy bezpieczeństwa: DYNAMIC FORCE ABSORBER, SIP+
 • Test Plus: Zaliczony w wersji BeSafe iZi Twist B
 • Obrót siedziska: Tak
 • Pochylenie siedziska: Tak
 • Wkładki redukujące: Tak

W zestawie

 • Fotelik samochodowy BeSafe iZi Turn B i-Size 0-18 kg
 • Baza Isofix.

Gwarancja

 • Okres gwarancji: 24 miesiące

Akcesoria

Opinie Klientów

Napisz opinię
Alicja
2024-05-28 12:10:46

-

Porównanie z podobnymi produktami

BeSafe iZi Turn B i-Size 0-18 kg BeSafe iZi Turn M i-Size 0-18 kg BeSafe iZi Turn i-Size 0-18 kg Cybex Sirona T i-size 0-18 kg + Cybex Baza T BeSafe Beyond 360 + Baza 9-25 kg BeSafe iZi Twist M i-Size 0-18 kg
BeSafe iZi Turn M i-Size 0-18 kg BeSafe iZi Turn M i-Size 0-18 kg BeSafe iZi Turn i-Size 0-18 kg 2w1 Cybex Sirona T i-size 0-18 kg + Cybex Baza T BeSafe Beyond 360 + Baza 9-25 kg BeSafe iZi Twist M i-Size 0-18 kg
od 2798.00 zł
od 2797.00 zł
od 2797.00 zł
od 2648.00 zł
od 2996.00 zł
od 2497.00 zł
Dane fizyczne
Przedział wagowy dziecka 0-18 kg 0-18 kg 0-18 kg 0-18 kg 9-25 kg 0-18 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) brak testu brak testu brak testu 4 (z bazą) brak testu brak testu
Mocowane Isofix Tak Tak Tak Tak Tak, po dokupieniu bazy isofix Tak
Przodem do kier. jazdy Tak Tak Tak Tak Nie Nie
Tyłem do kier. jazdy Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Regulacja pozycji Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Zagłówek z regulacją wysokości Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Test plus Tak Nie Nie Nie Tak Tak
Fotel obrotowy Tak Tak Tak Tak, z bazą obrotową Tak, z bazą obrotową Tak
I-Size Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Top Tether Nie Nie Nie Nie Nie Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie Nie Nie Nie Nie Nie
System Ochrony Bocznej Wewnętrzny, Zewnętrzny Wewnętrzny, Zewnętrzny Wewnętrzny, Zewnętrzny Zewnętrzny Wewnętrzny, Zewnętrzny Wewnętrzny, Zewnętrzny
Wkładka Redukcyjna Tak Tak Tak Tak Tak Tak
wróć do góry