Zniżka na pierwszy zakup! %
61 415 27 51 info@boboking.pl zaloguj się koszyk (0)

BeSafe iZi Turn M i-Size 0-18 kg

5 (1 opinia)

Producent: Besafe | Źródło: polska dystrybucja

Warianty:

Warto kupić u nas! Warto kupić na abcgps.pl

od 2797.00 zł

Otrzymaj RABAT 10% Wpisz "Rabat10" do uwag zamówienia

Znalazłeś taniej? Daj nam znać - przebijemy ofertę!

Kup teraz, wyślemy już w poniedziałekZamów w ciągu ...
Dostawa GRATIS Zobacz szczegóły PROMOCJA RATY 0% Rata Santander już od: 279,70 zł
Warianty Gratis W skrócie Opis Specyfikacja W zestawie Gwarancja Akcesoria
2797 zł

Warianty

 • Antracyt Mesh

  BeSafe iZi Turn M i-Size Antracyt Mesh 0-18 kg 2797.00 zł Produkt dostępny Wysyłamy natychmiast
 • Peak Mesh

  BeSafe iZi Turn M i-Size Peak Mesh 0-18 kg 2797.00 zł Produkt u dostawcy Wysyłamy w 48h

Gratis

W skrócie

Przedział wagowy dziecka 0-18 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) brak testu
Mocowane Isofix Tak
Przodem do kier. jazdy Tak
Tyłem do kier. jazdy Tak
Regulacja pozycji Tak
Zagłówek z regulacją wysokości Tak
Test plus Nie
Fotel obrotowy Tak
I-Size Tak
Top Tether Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie
System Ochrony Bocznej Wewnętrzny
System Ochrony Bocznej Zewnętrzny
Wkładka Redukcyjna Tak

Opis

Fotelik samochodowy BeSafe iZi Turn M i-Size 0-18 kg

BeSafe iZi Turn M i-Size jest fotelikiem samochodowym zrealizowanym według bardzo innowacyjnego projektu. Jego zadaniem jest zapewnienie dziecku komfortu i bezpieczeństwa, niezależnie od wieku i budowy ciała - możliwość podróżowania tyłem do kierunku jazdy przez okres 4 lat zwiększa bezpieczeństwo malucha podczas każdej podroży, i to aż 5-krotnie. Pomimo tego, BeSafe daje rodzicowi wybór, wskutek czego rodzic ma możliwość ustawienia fotela również przodem do kierunku jazdy.

iZi Turn M jest zgodny z aktualnymi standardami bezpieczeństwa, gdyż powstał w zgodzie z normą i-Size. Fotelik osiada na obrotowej bazie, dzięki której z większym komfortem posadzimy i zapniemy dziecko. To, co wyróżnia model BeSafe iZi Turn M i-Size jest kompatybilność z aplikacją mobilną, stanowiącą dodatkowy system bezpieczeństwa. Użycie materiałów Premium to gwarancja przepływu powietrza oraz optymalnego odprowadzania wilgoci, co sprzyja zachowaniu komfortu. W foteliku zastosowano wiele systemów: The Universal Level Technology, Besafe Dynamic Force Absorber, wkładkę Besafe Two-Fit Cushion czy nakładki Ergo-Move, dzięki którym bezpieczeństwo maluszka jest stawiane na pierwszym miejscu.

Montaż przodem do kierunku jazdy jest możliwy po przekroczeniu 88 cm wzrostu, instalacja odbywa się przez system Isofix.

Funkcja BeSafe iZi Turn M i-Size 0-18 kg

Cyfrowy system bezpieczeństwa

Besafe iZi M Turn i-Size jest kompatybilny z aplikacją mobilną, której zadaniem jest walka z problemem zostawiania dzieci w samochodzie bez opieki. Za pomocą technologii Bluetooth możemy sparować fotelik z aplikacją - dzięki temu, rodzic dostaje powiadomienia na numer telefonu, które poinformują go o rozpięciu pasów lub pozostawieniu dziecka w samochodzie. Jeśli opiekun dziecka nie zareaguje, aplikacja przekieruje te powiadomienia na następny przypisany numer.

BeSafe iZi Turn M i-Size 0-18 kg cecha

Zgodność z normą i-Size

Fotelik wyróżnia się zgodnością z normą i-Size, która reguluje kwestie bezpieczeństwa poprzez umożliwienie dłuższego podróżowania tyłem do kierunku jazdy. BeSafe iZi Turn M i-Size jest fotelikiem, w którym maluch może jeździć tyłem przez 4 lata, co 5-krotnie zwiększa bezpieczeństwo podczas każdej podróży. Model nadaje się do przewożenia dzieci o wzroście od 61 do 105 cm, a waga podróżnika nie powinna przekraczać 18 kg.

BeSafe iZi Turn M i-Size 0-18 kg funkcjonalność

Wkładka Besafe Two-Fit Cushion

Dwuczęściowa wkładka Besafe Two-Fit Cushion pozwala na optymalne dopasowanie do budowy ciała maluszka - jej elementy można oddzielnie demontować, dzięki czemu możemy robić to relatywnie z rozwojem dziecka. Według zaleceń producenta powinniśmy całkowicie pozbyć się wkładki w wieku ok. 2 lat, jednak należy się kierować indywidualnymi potrzebami malucha.

Zaleta BeSafe iZi Turn M i-Size 0-18 kg

Materiały wspierające komfort

Materiały, którymi wykończono fotelik wspierają komfort dziecka - każda z warstw wyróżnia się innymi właściwościami, wspólnie dbającymi o wygodę malucha. Warstwa wewnętrzna jest stworzona z bardziej stabilnych materiałów, warstwa dystansowa z materiału o strukturze 3D jest elastyczna i łatwo przepuszcza powietrze oraz odprowadza wilgoć od warstwy zewnętrznej. Z tą ostatnią - warstwą zewnętrzną - skóra dziecka ma bezpośredni kontakt, dlatego jest bardzo przyjemna w dotyku.

Przewaga BeSafe iZi Turn M i-Size 0-18 kg

Dynamic Force Absorber

Zagłówek fotelika w technologii Dynamic Force Absorber doskonale pochłania energię uderzenia. Ta część fotela dba o głowę oraz szyję dziecka, dlatego stworzono ją z materiałów o różnych grupach elastyczności - wszystko po to, aby zwiększyć bezpieczeństwo tych stref ciała podczas zderzenia bocznego. BeSafe iZi Turn M i-Size posiada wbudowaną ochronę SIP oraz dodatkową ochronę SIP+ - te dwie warstwy ochrony wzmacniają bezpieczeństwo malucha w sytuacjach, które mu zagrażają.

Cechy BeSafe iZi Turn M i-Size 0-18 kg

Uprząż z nakładkami Ergo-Move

Pasy fotelika regulują się jednocześnie z zagłówkiem, w 6 pozycjach. Dzięki temu fotelik BeSafe iZi Turn M i-Size ciągle dogania malucha w dynamicznym rozwoju. Uprząż jest wzbogacona o specjalne nakładki Ergo-Move, które zostały zaprojektowane wedle zaleceń niemieckiego instytutu AGR. Co więcej, wygodny dla rodzica system Magnetic Belts Assistants pozwoli utrzymać uprząż w stałym miejscu w trakcie wkładania lub wyciągania malucha z fotela.

Funkcje BeSafe iZi Turn M i-Size 0-18 kg

The Universal Level Technology

Technologia The Universal Level to przepis na zamontowanie fotelika w każdym samochodzie - również takim, którego kanapa jest mocno ścięta. Ten wyjątkowy system fotelika BeSafe iZi Turn M i-Size pozwala zamontować go w najbardziej korzystnej pozycji, czyli poziomo, w samochodach o ostrym kącie nachylenia kanapy. Dzięki temu jest bardziej uniwersalnym rozwiązaniem, pasujących do większości pojazdów. Dodatkowo, fotelik możemy regulować w aż 4 pozycjach, również podczas jazdy.

BeSafe iZi Turn M i-Size 0-18 kg - przewagi

Funkcja obrotu

Baza umożliwia obrócenie fotelika w 360 stopniach, dzięki czemu w przypadku chęci skierowania go w innym kierunku, możemy tego dokonać bez konieczności wypinania i ponownego montażu. Funkcja obrotu najczęściej będzie wykorzystywana podczas wkładania i wyciągania malucha - obracając fotelik w kierunku drzwi, łatwiej jest wyjąć dziecko.

BeSafe iZi Turn M i-Size 0-18 kg - zalety

Montaż w dwóch kierunkach

Konstrukcja fotelika opiera się na zamyśle The Flexible One, co oznacza, że fotelik dostosuje się do potrzeb rodziny. Maluch może jeździć tyłem do kierunku jazdy przez cały okres użytkowania fotelika, jednak jeśli nadejdzie taka konieczność, BeSafe iZi Turn M i-Size można obrócić w przeciwnym kierunku - warunkiem jest przekroczenie przez dziecko 88 cm wzrostu. Fotel instaluje się za pomocą systemu Isofix.

Atrybuty BeSafe iZi Turn M i-Size 0-18 kg

Specyfikacja

 • Wzrost: tyłem do kierunku jazdy: 61 - 105 cm
 • Wzrost: przodem do kierunku jazdy: 88 - 105 cm
 • Waga: 0-18 kg
 • Wiek: od ok. 6 miesięcy do 4 lat
 • Kierunek mocowania: tyłem i przodem do kierunku jazdy
 • Homologacja: UN R129 (i-Size)
 • Mocowanie: ISOfix
 • Fotelik obrotowy: obraca się o 360 stopni

W zestawie

 • Fotelik samochodowy BeSafe iZi Turn M i-Size 0-18 kg
 • Baza Isofix.

Gwarancja

 • Okres gwarancji: 24 miesiące

Akcesoria

Opinie Klientów

Napisz opinię
Kamila
2024-05-27 12:11:07

-

Porównanie z podobnymi produktami

BeSafe iZi Turn M i-Size 0-18 kg BeSafe iZi Turn i-Size 0-18 kg BeSafe iZi Turn B i-Size 0-18 kg Cybex Sirona T i-size 0-18 kg + Cybex Baza T BeSafe Beyond 360 + Baza 9-25 kg BeSafe iZi Twist M i-Size 0-18 kg
BeSafe iZi Turn M i-Size 0-18 kg BeSafe iZi Turn i-Size 0-18 kg BeSafe iZi Turn M i-Size 0-18 kg 2w1 Cybex Sirona T i-size 0-18 kg + Cybex Baza T BeSafe Beyond 360 + Baza 9-25 kg BeSafe iZi Twist M i-Size 0-18 kg
od 2797.00 zł
od 2797.00 zł
od 2798.00 zł
od 2648.00 zł
od 2996.00 zł
od 2497.00 zł
Dane fizyczne
Przedział wagowy dziecka 0-18 kg 0-18 kg 0-18 kg 0-18 kg 9-25 kg 0-18 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) brak testu brak testu brak testu 4 (z bazą) brak testu brak testu
Mocowane Isofix Tak Tak Tak Tak Tak, po dokupieniu bazy isofix Tak
Przodem do kier. jazdy Tak Tak Tak Tak Nie Nie
Tyłem do kier. jazdy Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Regulacja pozycji Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Zagłówek z regulacją wysokości Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Test plus Nie Nie Tak Nie Tak Tak
Fotel obrotowy Tak Tak Tak Tak, z bazą obrotową Tak, z bazą obrotową Tak
I-Size Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Top Tether Nie Nie Nie Nie Nie Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie Nie Nie Nie Nie Nie
System Ochrony Bocznej Wewnętrzny, Zewnętrzny Wewnętrzny, Zewnętrzny Wewnętrzny, Zewnętrzny Zewnętrzny Wewnętrzny, Zewnętrzny Wewnętrzny, Zewnętrzny
Wkładka Redukcyjna Tak Tak Tak Tak Tak Tak
wróć do góry