Zniżka na pierwszy zakup! %
61 415 27 51 info@boboking.pl zaloguj się koszyk (0)

Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize 0-13 kg + Dualfix iSENSE 0-18 kg + Baza Flex base iSENSE

Producent: Britax Romer | Źródło: polska dystrybucja

Warto kupić u nas! Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Specyfikacja W zestawie Gwarancja Akcesoria

Gratis

W skrócie

Zestaw modułowy 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE

Przedział wagowy dziecka 0-13 kg
Przedział wagowy dziecka 0-18 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) 4 (z bazą)
Mocowane Isofix Tak
Przodem do kier. jazdy Tak
Tyłem do kier. jazdy Tak
Regulacja pozycji Tak
Zagłówek z regulacją wysokości Tak
Test plus Nie
Fotel obrotowy Tak
I-Size Tak
Top Tether Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie
System Ochrony Bocznej Zewnętrzny
Wkładka Redukcyjna Tak

Opis

Britax Romer Baby-Safe 3 i-Size

Wieloletnia wygoda

Nosidełko BABY-SAFE 3 i-SIZE może być używane od urodzenia do 15 miesiąca życia dziecka, zapewniając wygodę i komfort Twojego dziecka w każdej sytuacji. Wkładka dla noworodka gwarantuje ergonomiczne bezpieczeństwo najmłodszych pasażerów, a opatentowany, zintegrowany mechanizm zapewnia płaskie ułożenie dziecka oraz wygodną pozycję odpowiednią do wzrostu dziecka. Zagłówek można regulować, zapewniając rosnącemu dziecku więcej miejsca.

Funkcja Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE
Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE cecha

Łatwy dostęp do dziecka

Dostępna w zestawie baza wzbogaca fotelik o opcję obrotu produktu w stronę drzwi, co zdecydowanie ułatwia zapięcie dziecka w siedzisku przed jazdą i wypięcie go z niego po podróży.

Intuicyjna obsługa

Nosidełko BABY-SAFE 3 i-Size wyróżnia między innymi intuicyjność obsługi produktu. Wyjątkowo łatwo montuje się je bowiem na bazie FLEX BASE iSENSE, a także na ramie wielu wózków*. Również demontaż fotelika przebiega szybko i łatwo, dzięki czemu przemieszczanie się z nim nie sprawia żadnego kłopotu.

*Potrzebne są dodatkowe adaptery

Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE funkcjonalność
Przewaga Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE

Cechy fotelika BabySafe 3 i-Size:

Wkładka dla noworodka

Wkładka noworodkowa w foteliku ma za zadanie zapewniać dodatkowe podparcie najmłodszym dzieciom, a tym samym optymalną pozycję podczas jazdy. Wkładka posiada też specjalne, wyjmowane poduszki pochłaniające energię i zmniejszające nadmiar wolnej przestrzeni. Dzięki temu dziecko siedzące w foteliku ma zapewnioną jeszcze większą ochronę i wygodę.

Pasy i zagłówek z opcją regulacji

Zarówno pasy bezpieczeństwa, jak i zagłówek można w prosty sposób dostosowywać do wzrostu dziecka za pomocą jednej ręki. Należy jednak pamiętać, że oba komponenty powinny być odpowiednio dopasowane zanim zapnie się je w foteliku (właściwa pozycja dla zagłówka to wysokość tuż ponad ramionami dziecka).

Cechy Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE
Funkcje Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE

Uchwyt o regulowanej wysokości

Dzięki temu, że nosidełko zostało wyposażone w regulowany uchwyt, z łatwością można przestawiać je do tyłu. Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwia umieszczenie dziecka w nosidełku. W tym celu wystarczy tylko nacisnąć przyciski znajdujące się po obu stronach uchwytu, a następnie odblokować go i przestawić według własnych potrzeb. Uchwyt może służyć jako podpórka, która zapobiega kołysaniu się nosidełka, kiedy ten stoi na podłodze. Wystarczy go maksymalnie odchylić do tyłu.

Osłona przeciwsłoneczna

Fotelik wyposażony jest w osłonę przeciwsłoneczną, mającą za zadanie chronić dziecko na wypadek słońca (jest pokryty filtrem UPF 50+) oraz wiatrem czy opadami atmosferycznymi zarówno podczas jazdy samochodem, jak i w trakcie spacerów w wózku. Punkty mocowania zostały rozmieszczone po obu bokach uchwytu, zatem na czas przenoszenia nosidełka nie jest konieczny demontaż osłony.

Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE - przewagi
Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE - zalety

Łatwy dostęp

Obrotowa baza zdecydowanie zwiększa funkcjonalność fotelika. Umożliwia obrócenie produktu w kierunku drzwi, co ułatwia zarówno zapięcie dziecka w siedzisku przed jazdą, jak i jego wypięcie po podróży.

System CLICK & GO®

Nosidełko zostało wyposażone w adaptery CLICK & GO, które ułatwiają odpinanie fotelika od bazy oraz wózka w ergonomicznej, wyprostowanej pozycji. Takie rozwiązanie zdecydowanie przyda się rodzicom, którzy żyją w pośpiechu. Wystarczy użyć uchwytu z tyłu nosidełka w celu odblokowania go, a następnie podnieść produkt bez wysiłku.

Atrybuty Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE
Funkcja Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE

5-punktowa uprząż bezpieczeństwa

W nosidełku dziecko jeździ przypięte za pomocą 5-punktowej uprzęży bezpieczeństwa. Gwarantuje ona stabilną pozycję w czasie jazdy, a jednocześnie ma za zadanie równomiernie rozprowadzać siłę powstałą na skutek ewentualnego zderzenia. Jest to możliwe dzięki pięciu punktom, znajdującym się na ramionach i przy biodrach (po dwa punkty) oraz między nogami, gdzie klamra spina pasy. W ten sposób dziecko chronione jest z każdej strony.

Słyszalne kliknięcie po prawidłowo przeprowadzonym montażu

Po tym, gdy nosidełko zostanie poprawnie zamontowane na bazie FLEX BASE iSENSE w samochodzie lub na wózku, produkt wydaje charakterystyczny „klik”. Dzieje się to w celu upewnienia rodziców, że proces ten przeprowadzili prawidłowo.

Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE cecha
Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE funkcjonalność

Prosty w zdejmowaniu pokrowiec

Nosidełko zostało wyposażone w obicie, które w szybki i prosty sposób można zdjąć. Ponadto jest przystosowane do prania w pralce, w związku z czym łatwo utrzymać je w czystości. To cenny atut, szczególnie jeśli dziecku zdarza się zachlapać siedzisko lub cierpi na chorobę lokomocyjną.

Pokrowce premium – wygoda i styl w jednym

Tapicerka nosidełka jest stylowa i wygodna dzięki temu, że do jego produkcji zostały wykorzystane nowoczesne wzornictwo oraz miękkie tkaniny. Ponadto pokrowiec idealnie przylega do fotelika, co przekłada się na wyższy poziom odczuwanego przez dziecko komfortu w czasie jazdy.

Zaleta Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE
Funkcja Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE

Pozycja leżąca dziecka

Technologia płaskiego ułożenia dziecka zapewnia noworodkowi jadącemu w tym foteliku wygodną i bezpieczną, bo ergonomiczną pozycję. Opatentowany, zintegrowany mechanizm regulacji odchylenia oparcia w pozycji płaskiej umożliwia bowiem dostosowanie go do wzrostu dziecka. Wówczas zwiększa się też ilość wolnego miejsca dla rosnącego dziecka, a ponadto samoistnie zmienia się długość pasów naramiennych podczas regulacji zagłówka.

Britax Romer Dualfix iSense

DUALFIX iSENSE to produkt przeznaczony dla dziecka, które wyrosło już z nosidełka i nie uzyskało jeszcze wagi 18 kg. Zapewnia wysoki poziom ochrony oraz komfortu użytkowania zarówna dziecku, jak i jego rodzicom przez cały okres użytkowania go. Wraz z modelem BABY-SAFE iSENSE jest kompatybilny z bazą FLEX BASE iSENSE, która zdecydowanie zwiększa funkcjonalność zamontowanego na niej produktu. Fotelik samochodowy DUALFIX iSENSE posiada homologację i-Size. Został również wyposażony w inteligentny system świateł wewnętrznych, dzięki któremu dziecko podczas nocnych podróży jest dobrze widoczne i nie musi jechać w ciemności.

Najlepsza ochrona na co dzień

Ze względu na to, że producenci fotelika DUALFIX iSENSE na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo dziecka, model przewyższa wymogi stawiane przez obecnie obowiązującą rygorystyczną normę i-Size (ECE R129 ). Produkt jest wyposażony w wiele innowacyjnych rozwiązań i systemów bezpieczeństwa takich jak system SICT, mający za zadanie chronić dziecko w razie uderzenia bocznego. Co więcej, zamontowany na bazie FLEX BASE zostaje wzbogacony o opatentowany system Pivot Link ISOFIX, który redukuję siłę powstałą na skutek zderzenia bez względu na rodzaj kolizji.

Funkcja Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE
Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE cecha

Technologia inteligentnych świateł iSense

Fotelik DUALFIX iSENSE posiada dwa inteligentne światła wewnętrzne, przydatne podczas nocnych podróży. Po ich włączeniu dziecko nie musi jeździć w ciemności, co zdecydowanie zwiększa jego komfort podróżowania, a ponadto jest dobrze widoczne, dzięki czemu rodzice przez cały czas wiedzą, co się u niego dzieje. Ułatwiają również zapięcie dziecka w siedzisku po zmroku.

Bezpieczne i komfortowe podróże przez cały okres użytkowania

Fotelik DUALFIX iSENSE to model przeznaczony dla dzieci od trzeciego miesiąca do około czwartego roku życia. Posiada regulowane komponenty oraz sześć ergonomicznych pozycji odchylenia, a także dwie opcje podróży, tyłem i przodem do kierunku jazdy, wobec czego z łatwością można go dopasować do aktualnych potrzeb dziecka na każdym etapie rozwoju.

Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE funkcjonalność
Zaleta Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE

Cechy fotelika Britax Romer Dualfix iSense:

Zagłówek w kształcie litery V

Zagłówek typu V zapewnia małemu pasażerowi wysoki poziom wygody i bezpieczeństwa podczas podróży. Został zaprojektowany w taki sposób, by kontrolował ruchy głowy dziecka na przykład podczas snu, a ponadto chronił ją w razie kolizji bocznej. Zagłówek wraz z pasami można łatwo dostosować do wzrostu rosnącego dziecka, gdyż reguluje się je w prosty i szybki sposób z przodu.

Wzmocniona ochrona podczas kolizji bocznej

Zintegrowany system SICT inside ma za zadanie zapewniać dziecku podróżującemu w foteliku większą ochronę na wypadek ewentualnej kolizji bocznej. Ta innowacyjna technologia redukuje siły powstałe na skutek uderzenia przez zmniejszenie odległości między wnętrzem samochodu a fotelikiem i pochłania część energii nim zdąży dotrzeć do dziecka.

Przewaga Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE
Cechy Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE

Szybko zdejmowane obicie

Fotelik posiada pokrowiec przystosowany do prania w pralce, który w prosty i szybki sposób można zdjąć bez konieczności demontowania pasów bezpieczeństwa. Jest to przydatne rozwiązanie, bo ułatwiające utrzymanie produktu w czystości. Sprawdzi się zwłaszcza w przypadku dzieci, którym zdarza się zachlapać siedzisko w czasie jazdy lub cierpiących na chorobę lokomocyjną.

Głębokie, miękko wyściełane ściany boczne

Ściany boczne fotelika są głębokie i miękko wyściełane, dzięki czemu działają jak kokon bezpieczeństwa. Pochłaniają siłę powstałą na skutek kolizji bocznej, jednocześnie zmniejszając ryzyko odniesienia przez dziecko obrażeń.

Funkcje Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE
Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE - przewagi

Regulacja stopnia nachylenia fotelika

Fotelik posiada wiele pozycji nachylenia, by możliwe było idealne dopasowanie go do aktualnych potrzeb dziecka. Regulacja stopnia nachylenia jest możliwa zarówno gdy fotelik jest zamontowany przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy.

Miękkie ochraniacze na klatkę piersiową

Neoprenowe otulinki są miękkie i idealnie dopasowują się do klatki piersiowej dziecka podróżującego w foteliku, dzięki czemu 5-punktowa uprząż bezpieczeństwa zapewnia podróż w komfortowych warunkach. Jednocześnie ochraniacze odpowiadają za minimalizowanie ruchów dziecka w razie kolizji. Do ich zdjęcia nie jest wymagany demontaż pasów, w związku z czym łatwo utrzymać je w czystości.

Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE - zalety
Atrybuty Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE

5-punktowa uprząż bezpieczeństwa

5-punktowa uprząż bezpieczeństwa w foteliku ma za zadanie zapewniać dziecku optymalną wygodę i bezpieczeństwo w czasie jazdy. Za jej pomocą jest ono solidnie przypięte, a tym samym dobrze chronione wewnątrz siedziska. W razie kolizji siły zderzenia rozprowadzane są równomiernie, a to za sprawą pięciu punktów znajdujących się nad ramionami i przy biodrach (po dwa) oraz między nogami, gdzie klamra spina pasy. W ten sposób dziecko jest odpowiednio chronione z każdej strony.

Umieszczenie tyłem do kierunku jazdy

Fotelik montuje się tyłem do kierunku jazdy, gdyż taka pozycja podczas jazdy jest zdecydowanie najbezpieczniejsza w przypadku młodszych dzieci, co poświadczają liczne testy zderzeniowe przeprowadzane przez niezależne instytucje. Zapewnia najlepszą ochronę w razie zderzenia czołowego, które – według statystyk – jest najczęstszym rodzajem kolizji, do którego dochodzi na drogach. Gdy fotelik ustawiony jest tyłem do kierunku jazdy, siły powstałe na skutek uderzenia skupione są na tyle fotelika, pozostała energia jest zaś równomiernie rozprowadzana w obszarach głowy, szyi i górnych partii ciała. Dziecko w foteliku zamontowanym przodem do kierunku jazdy jest bardziej narażone na działanie tej siły, ponieważ rozprowadzana jest ona w różnych obszarach struktury fotelika oraz jego mocowania. To oznacza, że w takiej sytuacji większa energia skupia się na ciele dziecka. Rekomenduje się zatem, by dziecko podróżowało tyłem do kierunku jazdy tak długo, jak to możliwe.

Funkcja Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE
Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE cecha

Światła wewnętrzne

System świateł wewnętrznych w foteliku można włączyć w dowolnej chwili, dzięki czemu dziecko nie jeździ po ciemku. Szczególnie przydatny jest on podczas nocnych podróży, gdyż zwiększa widoczność dziecka, a rodzice wiedzą, co się z nim dzieje. Ponadto sprawdzi się podczas zapinania go w foteliku po zmroku.

360 stopni obrotu z bazą

Fotelik po zamontowaniu na bazie FLEX BASE iSENSE umożliwia obracanie produktu wokół własnej osi. Oznacza to, że na czas zapinania dziecka w siedzisku przed jazdą i odpinania go po podróży można ustwiać produkt w stronę drzwi, aby mieć do niego lepszy dostęp. W razie konieczności istnieje także możliwość obrócenia fotelika przodem do kierunku jazdy. Może to jednak nastąpić, dopiero gdy dziecko ukończy 15. miesiąc życia lub osiągnie wzrost 76 cm. Wystarczy w tym celu przełączyć przycisk, znajdujący się na dole bazy.

Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE funkcjonalność
Zaleta Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE

Baza Britax Romer Flex base iSENSE

Baza znajduje się w zestawie tylko w wersji 2w1.

Baza FLEX BASE iSENSE to cztery lata wygodnego i bezpiecznego podróżowania z dzieckiem. Baza modularna pasuje do nosidełka BABY-SAFE iSENSE, nowego nosidełka BABY-SAFE 3 i-SIZE oraz fotelików DUALFIX iSENSE – każdy z nich można umocować na bazie jednym klieknięciem. Funkcja obrotu umożliwia obrócenie fotelika w stronę drzwi, aby łatwiej wkładać i przypinać dziecko. Ponadto foteliki DUALFIX można obracać o 360 stopni, umożliwiając dziecku jazdę przodem do kierunku jazdy po ukończeniu 15 miesięcy i osiągnięciu powyżej 76 cm wzrostu.

Większa funkcjonalność fotelika

Wszystkie foteliki samochodowe kompatybilne z bazą FLEX BASE iSENSE zyskują możliwość obrotu nawet o 360 stopni, kiedy są zamontowane na bazie. To oznacza, że na czas zapinania dziecka w siedzisku i wypinania go produkt można odwrócić w kierunku drzwi. Ponadto, kiedy dziecko wyrośnie już z nosidełka i zostanie przesadzone do fotelika DUALFIX iSENSE, będzie mogło być przewożone przodem do kierunku jazdy. Choć zaleca się jazdę tyłem do około 4. roku życia, zmiana kierunku podróżowania możliwa jest, gdy dziecko ukończy 15 miesięcy lub uzyska wzrost powyżej 76 cm.

Przewaga Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE
Cechy Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE

Regulowany kąt nachylenia

Baza FLEX BASE iSENSE posiada możliwość ustawienia w sześciu pozycjach w celu zagwarantowania dziecku jak najwyższego poziomu wygody i bezpieczeństwa podczas podróży. Opcja ta jest przydatna w autach z pochylonymi siedzeniami. W przypadku nosidełek zaleca się ustawiać kąt nachylenia, zanim zostanie ono wpięte na bazę. Kąt nachylenia modeli DUALFIX iSENSE można swobodnie zmieniać również w czasie jazdy.

Wygoda podróżowania i komfort użytkowania przez lata

Baza jest modularna, co oznacza, że pasuje do kilku różnych fotelików samochodowych, a zatem posłuży nawet przez cztery lata od dnia narodzin dziecka. Pasuje do nosidełka BABY-SAFE iSENSE oraz do nowego modelu nosidełka BABY-SAFE 3 i-SIZE, a także do fotelika dla nieco starszych – DUALFIX iSENSE. Baza sprawia, że przemieszczanie się z nosidełkiem nie przysparza kłopotu, gdyż montuje się je i wypina jednym ruchem. Jest to możliwe dzięki przyciskowi zwalniającemu, który umożliwia uniesienie nosidełka za rączkę bez wysiłku. Ponadto wyposażenie bazy w ramę antyrotacyjną z możliwością jej regulacji pozwala zapewnić dziecku dodatkową przestrzeń na nogi w czasie jazdy tyłem do kierunku ruchu.

Funkcje Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE
Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE - przewagi

Cechy bazy:

Noga stabilizująca z opcją regulacji wysokości

Baza FLEX BASE iSENSE została wyposażona w nogę podpierającą, mającą za zadanie dodatkowo stabilizować nosidełko zamontowane na bazie. Łączy produkt z podłogą. W taki sposób element ten minimalizuje prawdopodobieństwo odchylania się i obrotów nosidełka, a dodatkowo redukuje siłę powstałą podczas ewentualnego zderzenia, która wypycha je do przodu. Ma to zdecydowany wpływ na bezpieczeństwo dziecko w czasie jazdy. Nogę stabilizującą można dostosować pod względem jej wysokości, dzięki czemu będzie prawidłowo spełniać swoje funkcje w każdym pojeździe. W celu upewnienia się, że noga podpierająca została poprawnie zamontowana, wystarczy sprawdzić, czy kolor wskaźnika zmienił się z czerwonego na czarny. W razie nieprawidłowego montażu urządzenie wygeneruje również odpowiedni sygnał dźwiękowy.

Mechanizm zapadkowy ISOFIX

Baza posiada mechanizm zapadkowy ISOFIX, umożliwiający wysuwanie ramion systemu ISOFIX. Rozwiązanie to ma za zadanie ułatwiać przytwierdzanie oraz odłączanie bazy nosidełka od punktów mocowania systemu ISOFIX w pojeździe. Po wpięciu złączy ISOFIX wystarczy dosunąć bazę do oparcia fotela samochodowego lub tylnej kanapy samochodowej. Mechanizm zapadkowy ma również zapobiec podniesieniu się nosidełka w razie uderzenia.

Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE - zalety
Atrybuty Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE

Rama antyrotacyjna z opcją regulacji

Baza posiada ramę antyrotacyjną, która nie tylko zapobiega przesuwaniu się fotelika na siedzeniu fotela samochodowego w razie ewentualnej kolizji, lecz także pozwala na jej regulację nawet o 8 stopni. Takie rozwiązanie sprawia, że dopasowanie ramy do oparcia fotela samochodu jest znacznie prostsze, a ponadto można na tym zyskać nawet 10% więcej przestrzeni dla dziecka na nogi.

Opatentowany System Pivot Link

Baza została wyposażona w system Pivot Link firmy Britax Romer, który w razie ewentualnej kolizji ma zadanie kierować siły powstałe na skutek uderzenia w dół (1) do fotelika, a następnie do przodu (2). W ten sposób ryzyko odniesienia przez dziecko obrażeń głowy i szyi jest zdecydowanie mniejsze.

Funkcja Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE
Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE cecha

Łatwe przechowywanie w mieszkaniu i pojeździe

Baza została zaprojektowana w taki sposób, by jej przechowywanie zarówno w domu, jak i w bagażniku samochodowym nie sprawiało kłopotu. Noga stabilizująca jest zatem składana, a jej złożenie pod siedziskiem dezaktywuje sygnał bezpieczeństwa, który generuje.

Idealne dopasowanie fotelika do pojazdu dzięki regulacji kąta nachylenia

W niektórych pojazdach siedzenia są pochylone, co może skutkować opadaniem głowy dziecka kiedy śpi w czasie jazdy. Baza FLEX BASE iSENSE umożliwia regulację kąta nachylenia fotelika do 6 pozycji, co ułatwia znalezienie najbardziej ergonomicznej i jednocześnie bezpiecznej dla niego pozycji.

Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE funkcjonalność
Zaleta Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE

System modułowy

Flex Base iSense to baza modularna, co oznacza, że jest kompatybilna z nosidełkiem Baby-Safe iSense oraz BabySafe 3 i-Size, a także z fotelikiem Dualfix iSense dla nieco starszego dziecka. Dzięki temu może służyć swoim użytkownikom nawet przez cztery lata.

Ułatwiony dostęp do dziecka

Baza jest obrotowa, dzięki czemu dostęp do dziecka jest ułatwiony. Wystarczy obrócić fotelik w stronę drzwi, a zapinanie go w siedzisku przed jazdą oraz wypinanie po podróży zajmie moment.

Przewaga Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE

Sposoby montażu:

Homologacja i-Size

Foteliki z homologacją i-Size należy montować w pojazdach za pomocą rekomendowanego systemu ISOFIX. Jest to system punktów mocowania dostępny w niemal każdym samochodzie. Zdecydowanie ułatwia on i usprawnia proces montażu fotelika w aucie, a ponadto minimalizuje ryzyko popełnienia błędów, które przez długi czas były główną przyczyną wypadków śmiertelnych z udziałem dzieci. FLEX BASE iSENSE posiada pewne wymagania specjalne. Aby zagwarantować bezpieczny montaż, niezbędna jest odpowiednia podpórka. Daje ona bowiem optymalną stabilność. Warto wiedzieć, że bazy i-Size od producenta Britax Romer pasują do wszystkich pozycji zatwierdzonych przez normę i-Size. Aby wiedzieć, jakie pozycje zostały zatwierdzone dla posiadanego auta, należy sprawdzić to w podręczniku użytkownika pojazdu.

Montaż na system ISOFIX z podpórką

Na system ISOFIX składają się punkty mocowania, które dostępne są w niemal każdym nowszym samochodzie. Ma on za zadanie ułatwiać i usprawniać proces montażu fotelika w pojeździe, a dodatkowo eliminuje ryzyko popełnienia błędów, będących przez długi czas główną przyczyną wypadków śmiertelnych z udziałem dzieci. Aby zapewnić bezpieczny montaż FLEX BASE iSENSE niezbędna jest podpórka, dbająca o optymalną stabilność konstrukcji. W celu upewnienia się, czy dane nosidełko pasuje do posiadanego pojazdu, wystarczy sprawdzić to na liście pojazdów lub za pomocą FIT FINDER® na stronie produktu.

Specyfikacja

Britax Romer Baby-Safe 3 i-Size:

 • Tyłem do kierunku jazdy: 40 - 83 cm
 • Wysokość: 58 cm
 • Szerokość: 44 cm
 • Głębokość: 67 cm
 • Waga produktu: 4.6 kg
Funkcja Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE
Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE cecha

Britax Romer Dualfix iSENSE

 • Wysokość: 59.4 cm
 • Szerokość: 44 cm
 • Głębokość: 46.5 cm
 • Waga produktu: 5.3 kg
 • Przodem do kierunku jazdy: 76 - 105 cm
 • Tyłem do kierunku jazdy: 61 - 105 cm
Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE funkcjonalność
Zaleta Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE

Baza Flex Base iSENSE

 • Wysokość: 43.5 cm
 • Szerokość: 44 cm
 • Głębokość: 66 cm
 • Waga produktu 9.5 kg
Przewaga Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE
Cechy Zestaw 3w1 Britax Romer Baby-Safe 3 iSize + Dualfix iSENSE + Baza Flex base iSENSE

W zestawie

 • Britax Romer Baby-Safe 3 i-Size fotelik samochodowy 0-13 kg
 • Britax-Romer Dualfix iSENS fotelik samochodowy 0-18 kg
 • Flex iSENSE baza obrotowa

Gwarancja

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące

Akcesoria

Opinie Klientów

Napisz opinię

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Porównanie z podobnymi produktami

Britax Romer Dualfix 5Z + Baza 5Z 0-18 kg Britax Romer Dualfix 5Z 0-18 kg + Baza Vario 0-18 kg Britax Romer Dualfix PRO M 0-18 kg Britax Romer Dualfix PRO 0-18 kg Britax Romer Dualfix I-Size 0-18 kg
Britax Romer Dualfix 5Z + Baza Baby-Safe 5Z Britax Romer Dualfix 5Z 0-18 kg z Bazą Vario 0-18 kg Britax Romer Dualfix PRO M 0-18 kg Britax Romer Dualfix PRO 0-18 kg Britax Romer Dualfix I-Size 0-18 kg
od 2199.00 zł
od 2199.00 zł
od 1899.00 zł
od 1899.00 zł
od 1699.00 zł
Dane fizyczne
Przedział wagowy dziecka 0-18 kg 0-18 kg 0-18 kg 0-18 kg 0-18 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) 4 (z bazą) - brak testu brak testu 4
Mocowane Isofix Tak Tak Tak Tak Tak
Przodem do kier. jazdy Tak Tak Tak Tak Tak
Tyłem do kier. jazdy Tak Tak Tak Tak Tak
Regulacja pozycji Tak Tak Tak Tak Tak
Zagłówek z regulacją wysokości Tak Tak Tak Tak Tak
Test plus Nie Nie Nie Nie Nie
Fotel obrotowy Tak, z bazą obrotową Tak, z bazą obrotową Tak Tak Tak
I-Size Tak Tak Tak Tak Tak
Top Tether Nie Nie Nie Nie Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie Nie Nie Nie Nie
System Ochrony Bocznej Wewnętrzny Wewnętrzny Wewnętrzny Wewnętrzny Wewnętrzny
Wkładka Redukcyjna Nie Nie Nie Tak Tak
wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij