Zniżka na pierwszy zakup! %
61 415 27 51 info@boboking.pl zaloguj się koszyk (0)

Britax Romer Dualfix PRO 0-18 kg

Producent: Britax Romer | Źródło: polska dystrybucja

Warianty:

Warto kupić u nas! Warto kupić na abcgps.pl

od 1399.00 zł

PROMOCJA 50 zł za każde wydane 500 zł

Otrzymaj RABAT 10% Wpisz "Rabat10" do uwag zamówienia

Znalazłeś taniej? Daj nam znać - przebijemy ofertę!

Kup teraz, wyślemy już w poniedziałekZamów w ciągu ...
Dostawa GRATIS Zobacz szczegóły PROMOCJA RATY 0% Rata Santander już od: 139,90 zł
Warianty Gratis W skrócie Opis Specyfikacja W zestawie Gwarancja Akcesoria
1399 zł

Warianty

 • Golden Cognac

  Britax Romer Dualfix PRO Golden Cognac 0-18 kg 1399.00 zł Produkt dostępny Wysyłamy natychmiast
 • Midnight Grey

  Britax Romer Dualfix PRO Midnight Grey 0-18 kg 1399.00 zł Produkt dostępny Wysyłamy natychmiast
 • Night Blue

  Britax Romer Dualfix PRO Night Blue 0-18 kg 1399.00 zł Produkt dostępny Wysyłamy natychmiast
 • Space Black

  Britax Romer Dualfix PRO Space Black 0-18 kg 1399.00 zł Produkt dostępny Wysyłamy natychmiast
 • Indigo Blue

  Britax Romer Dualfix PRO Indigo Blue 0-18 kg 1518.00 zł Produkt dostępny Wysyłamy natychmiast
 • Blue Marble (Tapicerka premium)

  Britax Romer Dualfix PRO Blue Marble 0-18 kg 1799.00 zł Produkt dostępny Wysyłamy natychmiast
 • Graphite Marble (Tapicerka premium)

  Britax Romer Dualfix PRO Graphite Marble 0-18 kg 1799.00 zł Produkt dostępny Wysyłamy natychmiast

Gratis

W skrócie

Przedział wagowy dziecka 0-18 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) brak testu
Mocowane Isofix Tak
Przodem do kier. jazdy Tak
Tyłem do kier. jazdy Tak
Regulacja pozycji Tak
Zagłówek z regulacją wysokości Tak
Test plus Nie
Fotel obrotowy Tak
I-Size Tak
Top Tether Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie
System Ochrony Bocznej Wewnętrzny
Wkładka Redukcyjna Tak

Opis

Fotelik dziecięcy Britax Romer Dualfix PRO 0-18 kg

Potrzebujesz fotelika samochodowego, który jest wszechstronny i praktyczny? Model DUALFIX PRO to gwarancja, że Twoje dziecko będzie bezpieczne podczas każdej podróży. Jest odpowiedni od urodzenia do 4 lat (105 cm) i można go ustawiać zarówno tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy. A kiedy dotrzesz do celu, funkcja obrotu o 360° ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu – nawet w najciaśniejszych miejscach parkingowych.

4 LATA KOMFORTOWEJ JAZDY I SPOKOJU DUCHA

Dzieci szybko rosną – ale nawet gdy wyrosną ze swoich ubranek, nadal będą pasować do tego samego fotelika samochodowego: model DUALFIX PRO zapewnia Twojemu dziecku ochronę i komfort w samochodzie przez pierwsze 4 lata życia. Siedzisko ma 12 pozycji odchylenia i zagłówek w kształcie litery V, który zapewnia wsparcie i przestrzeń w miarę wzrostu dziecka. Dzięki temu może ono spokojnie spać lub odkrywać świat swoimi oczami. Dodatkowo siedzisko można bezproblemowo obracać – i to z każdej pozycji – co oznacza, że nie musisz przeszkadzać swojemu maluchowi, gdy nadejdzie czas wsiadania do samochodu lub wysiadania z niego.

Funkcja Britax Romer Dualfix PRO 0-18 kg

WSZECHSTRONNA OCHRONA – BEZ KOMPROMISÓW

Postaw na bezpieczeństwo i wybierz fotelik samochodowy DUALFIX PRO. Został on zaprojektowany zgodnie z normami bezpieczeństwa wykraczającymi poza obecny standard branżowy (UN R129). Dzięki temu Twoje dziecko będzie bezpieczne podczas każdej podróży, nawet jeśli zdarzy się coś nieprzewidzianego. DUALFIX PRO posiada zoptymalizowany system ochrony przed uderzeniem bocznym, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa w razie kolizji bocznej. Dodatkowo posiada innowacyjną nogę podpierającą oraz solidną ramę antyrotacyjną, która ochroni dziecko przed każdym uderzeniem. Zapewnij sobie spokój ducha, gdziekolwiek zaprowadzą Cię Twoje przygody.

Britax Romer Dualfix PRO 0-18 kg cecha

JAKOŚĆ I TECHNIKA – MADE IN GERMANY

Powierz bezpieczeństwo swojego dziecka w najlepsze ręce. Od wstępnego pomysłu do gotowego produktu – cały nasz proces rozwoju odbywa się w jednym zakładzie. Inwestujesz zatem w najwyższą jakość i przyczyniasz się do zmniejszenia emisji zanieczyszczeń związanej z transportem. Dzięki rygorystycznym testom, które wykraczają poza aktualne wymogi prawne, możesz zawsze polegać na DUALFIX PRO i nie martwić się o bezpieczeństwo swojego dziecka.

Britax Romer Dualfix PRO 0-18 kg funkcjonalność

BARDZO BEZPIECZNE 5-PUNKTOWE PASY BEZPIECZEŃSTWA

Chroń swoje dziecko przed poważnymi obrażeniami, wybierając fotelik samochodowy z 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa. W razie kolizji uprząż rozkłada siłę uderzenia na wszystkie 5 punktów: ramiona, biodra i między nogami, przenosząc ją na skorupę ochronną siedziska.

Zaleta Britax Romer Dualfix PRO 0-18 kg

MIĘKKIE NAKŁADKI NARAMIENNE

Miękkie nakładki naramienne w modelu DUALFIX PRO ograniczają ruchy Twojego dziecka podczas zderzenia. Ponadto zapewniają jeszcze większy poziom komfortu w bezpiecznym 5-punktowym pasie bezpieczeństwa. A w razie zabrudzenia można je nawet zdjąć do prania bez konieczności odpinania pasów.
Przewaga Britax Romer Dualfix PRO 0-18 kg

WYGODNY, OCHRONNY ZAGŁÓWEK

Zadbaj o optymalną ochronę podczas zderzenia bocznego: zagłówek w kształcie litery V został specjalnie zaprojektowany, aby ograniczyć ruch głowy dziecka, chroniąc jego szyję w razie wypadku, a jednocześnie zapewniając mu przestrzeń w miarę wzrostu. Ponadto regulacja zagłówka i uprzęży jest szybka i łatwa, dzięki czemu Twoje dziecko ma zawsze zagwarantowany komfort, niezależnie od wzrostu.
Cechy Britax Romer Dualfix PRO 0-18 kg
Funkcje Britax Romer Dualfix PRO 0-18 kg

DŁUŻSZE PRZEWOŻENIE DZIECKA TYŁEM DO KIERUNKU JAZDY

Zapewnij swojemu maluchowi najlepszą ochronę w przypadku zderzenia czołowego: model DUALFIX PRO umożliwia dłuższe przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy, zgodnie z zaleceniami ekspertów. Zderzenia czołowe są najczęstszym rodzajem wypadków, dlatego bezpieczeństwo podróżowania Twojego dziecka ma kluczowe znaczenie. Gdy fotelik samochodowy jest ustawiony tyłem do kierunku jazdy, energia uderzenia rozkłada się równomiernie na głowę, szyję i górną część ciała, chroniąc Twoje dziecko przed obrażeniami.

Britax Romer Dualfix PRO 0-18 kg - przewagi

NIEZALEŻNE ZŁĄCZA ISOFIX

Zamontuj DUALFIX PRO bez wysiłku dzięki złączom ISOFIX, które można obsługiwać niezależnie od siebie. Montaż jest szybki i bezpieczny oraz nie uszkadza siedzeń Twojego samochodu – masz zatem pełną kontrolę nad sytuacją. I jesteś gotowy na wyzwania nowego dnia.

Britax Romer Dualfix PRO 0-18 kg - zalety

DOSKONAŁA OCHRONA PRZED UDERZENIEM BOCZNYM

Chroń swoje dziecko przed uderzeniem bocznym dzięki zintegrowanej technologii SICT (Side Impact Cushion Technology), która pochłania energię podczas zderzenia i utrzymuje ją z dala od dziecka. Dodatkowo technologia ta zapewnia maksymalne bezpieczeństwo pod każdym kątem. Nie musisz zatem dokonywać żadnych ustawień, gdy odchylasz lub obracasz siedzisko.

Atrybuty Britax Romer Dualfix PRO 0-18 kg

DUŻO MIEJSCA NA MAŁE NÓŻKI

Zapewnij swojemu dziecku dodatkową ochronę podczas wypadku: rama antyrotacyjna modelu DUALFIX PRO zapobiega przechyleniu się fotelika samochodowego podczas kolizji. Rama została zoptymalizowana, dzięki czemu jest krótsza i bardziej kompaktowa oraz zapewnia dodatkową przestrzeń na nogi – idealne rozwiązanie podczas długiej podróży. Dodatkowo ułatwia przenoszenie i przechowywanie.

Funkcja Britax Romer Dualfix PRO 0-18 kg

ZAPINANIE BEZ WYSIŁKU

Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko jest zwrócone przodem czy tyłem do kierunku jazdy, umieszczone w pozycji leżącej, siedzącej czy innej dowolnej pozycji, funkcja obrotu o 360° w DUALFIX PRO sprawia, że wkładanie i wyjmowanie dziecka jest szybkie, łatwe, a przede wszystkim bezpieczne. Dzięki temu w kilka sekund będziesz gotowy do podróży!

Britax Romer Dualfix PRO 0-18 kg cecha

SPECJALNA OCHRONA DLA NOWORODKA

Zapewnij swojemu nowo narodzonemu dziecku najlepszą ochronę, komfort i wsparcie dzięki specjalnie zaprojektowanej wkładce dla noworodka. Pochłaniające energię piankowe wkładki umożliwiają niemowlęciu leżenie w bardziej komfortowej, ergonomicznej pozycji podczas tych pierwszych ważnych tygodni.
Britax Romer Dualfix PRO 0-18 kg funkcjonalność

SZYBKO ZDEJMOWANY POKROWIEC Z MOŻLIWOŚCIĄ PRANIA

Podczas podróży z dziećmi w samochodzie może powstać niezły bałagan – czy to przez rozlany sok, czy przez chorobę lokomocyjną. Model DUALFIX PRO posiada nadający się do prania w pralce pokrowiec siedziska, który można łatwo zdjąć bez odpinania uprzęży. Możesz więc szybko posprzątać i ruszyć w drogę.
Zaleta Britax Romer Dualfix PRO 0-18 kg

NOGA PODPIERAJĄCA Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI

Zamontuj DUALFIX PRO w bezpieczny sposób w swoim samochodzie za pomocą regulowanej nogi podpierającej. Noga jest mocowana do podłogi samochodu, aby zapewnić dodatkową stabilność i zminimalizować przechylanie się fotelika samochodowego. Łatwy do odczytania wskaźnik pokazuje, kiedy noga podpierająca stabilnie stoi na podłodze pojazdu. Dzięki temu jej ustawienie jest bezproblemowe.

Przewaga Britax Romer Dualfix PRO 0-18 kg

Specyfikacja

Przodem do kierunku jazdy 76 - 105 cm

Tyłem do kierunku jazdy 40 - 105 cm

Funkcja Britax Romer Dualfix PRO 0-18 kg
Britax Romer Dualfix PRO 0-18 kg cecha

Montaż i-Size

Ten fotelik musi zostać zamontowany na punktach mocowania ISOFIX w Twoim samochodzie. ISOFIX to system punktów mocowania dostępny w niemal każdym samochodzie. Pozwala na bezpieczne i trwałe połączenie fotelika z samochodem. DUALFIX PRO wymagania specjalne – bezpieczny montaż jest zapewniony, gdy zostanie zainstalowana odpowiednia podpórka, dająca optymalną stabilność. Nasze foteliki spełniające wymogi i-Size pasują do wszystkich pozycji zatwierdzonych przez i-Size. Sprawdź w podręczniku użytkownika pojazdu, jakie pozycje zostały zatwierdzone przez i-Size dla Twojego samochodu.

Mocowanie ISOFIX z nogą podpierającą

Sprawdź na liście pojazdów lub poprzez FIT FINDER® na stronie produktu, czy dany fotelik jest kompatybilny z Twoim samochodem.

W zestawie

Britax Romer Dualfix PRO 0-18kg fotelik dziecięcy

Gwarancja

 • produkt pochodzi z oficjalnej dystrybucji producenta
 • gwarancja 24 miesiące

Akcesoria

Opinie Klientów

Napisz opinię

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Porównanie z podobnymi produktami

Britax Romer Dualfix PRO 0-18 kg Britax Romer Dualfix PRO M 0-18 kg Britax Romer Dualfix PLUS 0-18 kg Britax Romer Dualfix M PLUS 0-18 kg Britax Romer Dualfix M I-Size 0-18 Britax Romer Dualfix I-Size 0-18 kg
Britax Romer Dualfix PRO 0-18 kg Britax Romer Dualfix PRO M 0-18 kg Britax Romer Dualfix PLUS 0-18 kg Britax Romer Dualfix M PLUS 0-18 kg Britax Romer Dualfix M I-Size 0-18 Britax Romer Dualfix I-Size 0-18 kg
od 1399.00 zł
od 1418.00 zł
od 1199.00 zł
od 1197.00 zł
od 1649.00 zł
od 1649.00 zł
Dane fizyczne
Przedział wagowy dziecka 0-18 kg 0-18 kg 0-18 kg 0-18 kg 0-18 kg 0-18 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) brak testu brak testu 4 4 4 4
Mocowane Isofix Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Przodem do kier. jazdy Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Tyłem do kier. jazdy Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Regulacja pozycji Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Zagłówek z regulacją wysokości Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Test plus Nie Nie Nie Nie Nie Nie
Fotel obrotowy Tak Tak Tak Tak Tak Tak
I-Size Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Top Tether Nie Nie Nie Nie Nie Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie Nie Nie Nie Nie Nie
System Ochrony Bocznej Wewnętrzny Wewnętrzny Wewnętrzny Wewnętrzny Wewnętrzny Wewnętrzny
Wkładka Redukcyjna Tak Nie Tak Nie Nie Tak
wróć do góry