Zniżka na pierwszy zakup! %
61 415 27 51 info@boboking.pl zaloguj się koszyk (0)

3w1 Cybex Cloud G i-Size + Cybex Sirona G i-Size + Cybex Baza G 0-18 kg

Producent: Cybex | Źródło: polska dystrybucja

Warianty:

Warto kupić u nas! Warto kupić na abcgps.pl

od 3127.00 zł

Otrzymaj RABAT 10% Wpisz "Rabat10" do uwag zamówienia

Znalazłeś taniej? Daj nam znać - przebijemy ofertę!

Kup teraz, wyślemy jeszcze dziśZamów w ciągu ...
Dostawa GRATIS Zobacz szczegóły PROMOCJA RATY 0% Rata Santander już od: 312,70 zł
Warianty Gratis W skrócie Opis Specyfikacja W zestawie Gwarancja Akcesoria
3127 zł

Warianty

 • Lava Grey

  3w1 Cybex Cloud G i-Size + Cybex Sirona G i-Size + Cybex Baza G Lava Grey 0-18 kg 3127.00 zł Produkt u dostawcy Przedsprzedaż
 • Moon Black

  3w1 Cybex Cloud G i-Size + Cybex Sirona G i-Size + Cybex Baza G Moon Black 0-18 kg 3127.00 zł Produkt u dostawcy Przedsprzedaż
 • Plus Lava Grey

  3w1 Cybex Cloud G i-Size + Cybex Sirona G i-Size + Cybex Baza G Plus Lava Grey 0-18 kg 3427.00 zł Produkt dostępny Wysyłamy natychmiast
 • Plus Moon Black

  3w1 Cybex Cloud G i-Size + Cybex Sirona G i-Size + Cybex Baza G Plus Moon Black 0-18 kg 3427.00 zł Produkt dostępny Wysyłamy natychmiast
 • Plus Ocean Blue

  3w1 Cybex Cloud G i-Size + Cybex Sirona G i-Size + Cybex Baza G Plus Ocean Blue 0-18 kg 3427.00 zł Produkt dostępny Wysyłamy natychmiast
 • Plus Beach Blue

  3w1 Cybex Cloud G i-Size + Cybex Sirona G i-Size + Cybex Baza G Plus Beach Blue 0-18 kg 3427.00 zł Produkt u dostawcy Przedsprzedaż

Gratis

W skrócie

Przedział wagowy dziecka 0-13 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) brak testu
Mocowane Isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix
Przodem do kier. jazdy Nie
Tyłem do kier. jazdy Tak
Regulacja pozycji Tak
Zagłówek z regulacją wysokości Tak
Test plus Nie
Fotel obrotowy Nie
I-Size Tak
Top Tether Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie
System Ochrony Bocznej Zewnętrzny
Wkładka Redukcyjna Tak

Opis

Fotelik samochodowy Cybex Cloud G i-Size

Mówiąc krótko, fotelik samochodowy dla niemowląt Cloud G i-Size zapewnia bezpieczeństwo i komfort przez pierwsze 24 miesiące życia dziecka. Ergonomiczna pozycja leżąca w samochodzie i poza nim oraz wentylacja all-around dbają o wygodę pociechy. Z kolei rotacja w 180° i system zwalniania jednym kliknięciem ułatwiają wsiadanie i wysiadanie.

Funkcja Cybex Cloud G i-Size

Komfort i bezpieczeństwo w pozycji leżącej

Fotelik CYBEX Cloud G i-Size pomyślano tak, aby był uniwersalny, komfortowy i bezpieczny. Specjalnie zaprojektowana pozycja leżąca chroni Twoje dziecko zarówno w samochodzie, jak i poza nim, a jednocześnie sprzyja prawidłowemu rozwojowi postawy. Dzięki innowacyjnej rotacji w 180° i systemowi zwalniania jednym kliknięciem wsiadanie do pojazdu i wysiadanie z niego jest dużo prostsze. System wentylacji all-round, w tym specjalna siateczkowa tkanina, chronią Twoją pociechę przed gorącem podczas każdej podróży. Cloud G i-Size daje rodzicom dodatkowe poczucie spokoju dzięki systemowi ochrony przed uderzeniem bocznym, który o 15% zwiększa bezpieczeństwo w przypadku uderzenia bocznego. Certyfikat dopuszczający ten produkt do użytku w samolotach oznacza, że możesz zadbać o maleństwo w czasie rodzinnych wypraw. Baza G – jako część rodziny systemów modułowych G – pasuje zarówno do fotelika samochodowego dla małego dziecka Cloud G i-Size, jak i Sirona G i-Size. Chroni dziecko do 2. roku życia.

Bezpieczeństwo i ergonomia do ok. 24 miesięcy

Cloud G i-Size zapewnia ergonomiczną pozycję leżącą dziecka, kiedy jesteś w samochodzie, przechadzasz się w pobliżu czy po prostu obserwujesz świat. Można go łatwo odchylić, co ułatwia szybkie znalezienie idealnej pozycji dla dziecka, żeby spało mu się jeszcze smaczniej. Utrzymanie dziecka w maksymalnie płaskiej pozycji korzystnie wpływa na jego rozwój i sprawia, że czuje się jak w gondoli.

Cybex Cloud G i-Size cecha

Wygodne i szybkie wsiadanie

Wsiadanie do samochodu i wysiadanie z niego z dzieckiem jeszcze nigdy nie było tak proste. To dzięki systemowi zwalniania jednym kliknięciem i rotacji w 180°. Fotelik można zamontować lub zdemontować w mgnieniu oka. Zaprojektowano go tak, by odciążać plecy rodziców. Dlatego można go włożyć lub wyciągnąć nawet jedną ręką!

Cybex Cloud G i-Size funkcjonalność

Optymalna przewiewność

Strumień powietrza delikatnie chłodzi Twoje dziecko dzięki systemowi wentylacji all-round. Linia Plus ma dodatkową siateczkę, która jest sześć razy bardziej oddychająca niż porównywalne tkaniny innych firm. Precyzyjnie rozmieszczone otwory wentylacyjne oznaczają, że powietrze nie tylko krąży w foteliku, ale i go opuszcza. Każda podróż to teraz czysta przyjemność.

Zaleta Cybex Cloud G i-Size

O 15% większa ochrona przed uderzeniem bocznym

Wbudowana i udoskonalona ochrona przed uderzeniem bocznym niweluje siły działające podczas kolizji bocznej o około 15%. Dzięki temu zapewnia rodzicom dodatkowe poczucie spokoju, że podczas każdej podróży ich pociecha jest jeszcze bezpieczniejsza.

Przewaga Cybex Cloud G i-Size

Kompatybilność z modułową Bazą G, pasującą również do modelu Sirona G i-Size

Baza G pasuje do fotelika samochodowego Cloud G i-Size i Sirona G i-Size z rodziny systemów modułowych G Line. Dzięki innowacyjnej funkcji blokującej, która zapewnia prawidłowe wpięcie fotelika Cloud G i-Size, możesz liczyć na ochronę podróżującego dziecka od narodzin do wieku ok. 24 miesięcy, a w przypadku fotelika dla małych dzieci Sirona G i-Size – od narodzin do małego dziecka.

Cechy Cybex Cloud G i-Size

Łatwa przesiadka z samochodu do wózka

Swoboda jazdy tak, jak chcesz. Łatwo połączysz Cloud G i-Size z różnymi wózkami CYBEX, także spacerowymi. To dzięki sprytnym adapterom. Wystarczy przekręcić uchwyt, aby zwolnić lub odchylić oparcie. Wszystko działa tak płynnie, że śpiący maluszek niczego nie zauważy.

Funkcje Cybex Cloud G i-Size

Kompatybilność

Montaż i kompatybilność z najnowszymi modelami samochodów fotelików podlega ciągłym testom. Zawsze jednak rekomendujemy testowy montaż w naszym sklepie przed zakupem, aby ocenić dokładnie każdy przypadek. Szczególnie ważna jest długość pasa oraz uchwyty Isofix. Mogą one czasami różnić się w zależności od wersji auta, rocznika produkcji itp.
Cybex Cloud G i-Size - przewagi

Fotelik samochodowy Cybex Sirona G i-Size

Fotelik samochodowy montowany tyłem do kierunku jazdy zaprojektowany z myślą o ochronie. Zapewnia o 50% wyższy poziom bezpieczeństwa¹. Sirona G i-Size obraca się w 360°, dzięki czemu znacznie upraszcza wsiadanie. Zintegrowany system ochrony przed uderzeniem bocznym i wentylacja all-round chronią dziecko i dbają, by podróżowało w komfortowych warunkach.

Funkcja 3w1 Cybex Cloud G i-Size + Cybex Sirona G i-Size + Cybex Baza G 0-18 kg

Wygodna ochrona 360°

Czas na podróże tyłem do kierunku jazdy dzięki fotelikowi samochodowemu CYBEX Sirona G i-Size, który zapewnia Twojemu dziecku nawet o 50% wyższy poziom bezpieczeństwa¹. Innowacyjna rotacja w 360° sprawia, że wsiadanie i wysiadanie przebiega dla rodziców znacznie łatwiej, ponieważ dziecko jest ustawione w dużo wygodniejszej dla nich pozycji. Już w samochodzie dziecku będzie przyjemnie i komfortowo bez względu na pogodę, a to za sprawią systemu wentylacji all-round ze specjalną siateczkową tkaniną sześciokrotnie zwiększającą oddychalność materiału². Sprytnie zintegrowany system ochrony przed uderzeniem bocznym zapewnia ulepszoną, wzmocnioną ochronę w przypadku kolizji bocznych. Baza, którą masz do fotelika Cloud G i-Size – jako część rodziny systemów modułowych G – idealnie pasuje do fotelika. Chroni dziecko przez pierwsze cztery lata jego życia.

3w1 Cybex Cloud G i-Size + Cybex Sirona G i-Size + Cybex Baza G 0-18 kg cecha

Nawet o 50% większe bezpieczeństwo

Masz obowiązek podróżować z dzieckiem zwróconym tyłem do kierunku jazdy do momentu, aż ukończy 15. miesiąc życia. Fotelik Sirona G i-Size zapewnia nawet o 50% większe bezpieczeństwo podczas podróży w pozycji tyłem do kierunku jazdy¹. W przypadku zderzenia czołowego ciało dziecka zostaje dociśnięte do wyściełanej skorupy fotelika samochodowego, ograniczając ruch i siły oddziałujące na szyję dziecka. To bezpieczna pozycja, którą dziecko może zachować do 4. roku życia.

3w1 Cybex Cloud G i-Size + Cybex Sirona G i-Size + Cybex Baza G 0-18 kg funkcjonalność

Łatwe wsiadanie i wysiadanie

Innowacyjny mechanizm obrotowy 360° znacząco ułatwia ułożenie dziecka w prawidłowej pozycji podczas wsiadania i wysiadania samochodu – nawet gdy fotelik jest odchylony. Fotelik możesz obracać jedną ręką. To dużo szybsze rozwiązanie, które wyjdzie też na zdrowie Twoim plecom.

Zaleta 3w1 Cybex Cloud G i-Size + Cybex Sirona G i-Size + Cybex Baza G 0-18 kg

Jedna baza – dwa foteliki: zaprojektowane tak, by wystarczyć na pierwsze 4 lata życia

Cloud G i-Size i Sirona G i-Size – jako część rodziny systemów modułowych G – pasują do Bazy G. Kiedy dziecko wyrośnie z fotelika samochodowego dla niemowląt, fotelik Sirona G i-Size można jednym kliknięciem zamontować w tej samej bazie. Dzięki mocowaniom ISOFIX to przyjazne w obsłudze i bezpieczne rozwiązanie do użytku podczas pierwszych czterech lat życia dziecka.

Przewaga 3w1 Cybex Cloud G i-Size + Cybex Sirona G i-Size + Cybex Baza G 0-18 kg

Optymalna przewiewność

System wentylacji all-round stwarza Twojemu dziecku idealne warunki do podróżowania. Produkty z naszej linii Plus mają specjalnie zaprojektowaną siateczkę, która jest sześć razy bardziej oddychająca niż konwencjonalne materiały. Dzięki temu podróże w upalne dni przebiegają lżej.

Cechy 3w1 Cybex Cloud G i-Size + Cybex Sirona G i-Size + Cybex Baza G 0-18 kg

Ochrona boczna

Udoskonalony, zintegrowany system ochrony przed uderzeniem bocznym w połączeniu ze skorupą pochłaniającą energię i specjalnie zaprojektowanym zagłówkiem zapewnia dziecku wyższy poziom ochrony w przypadku kolizji bocznej. Dzięki temu podczas każdej podróży jest bezpieczniejsze.

Funkcje 3w1 Cybex Cloud G i-Size + Cybex Sirona G i-Size + Cybex Baza G 0-18 kg

Zawsze w wygodnej pozycji

Zawsze znajdziesz wygodną pozycję dla dziecka dzięki pięciu różnym ustawieniom odchylenia, zarówno dla pozycji przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Zaprojektowano je tak, aby ułatwiać ustawienie fotelika pod prawidłowym kątem.

3w1 Cybex Cloud G i-Size + Cybex Sirona G i-Size + Cybex Baza G 0-18 kg - przewagi

Przypisy
¹ W porównaniu do takiego samego fotelika zwróconego przodem do kierunku jazdy w przypadku zderzenia czołowego. Wynik wewnętrznych testów na podstawie kryteriów testowych dla zderzenia czołowego 2022 ADAC.
** W porównaniu z konwencjonalnymi tapicerkami siedziska.

Cybex Baza G do fotelika Cloud G i Sirona G

Funkcjonalna i wszechstronna baza

Dzięki Bazie G wsiadanie do samochodu i wysiadanie z niego z dzieckiem jest wyjątkowo łatwe! Jedno pociągnięcie obrotowego uchwytu odwraca fotelik w stronę drzwi, a jednocześnie go zwalnia. Zarówno fotelik samochodowy dla niemowląt Cloud G i-Size, jak i fotelik samochodowy dla małych dzieci Sirona G i-Size pasuje do Bazy G, zapewniając uniwersalność i długotrwałość użytkowania niezbędne przy rosnącym dziecku. Przycisk bezpieczeństwa Driving Direction Control (D.D.C.) sprawia, że fotelik Cloud G i-Size można zamontować i używać tyłem do kierunku jazdy. Dwa dodatkowe ustawienia pozwalają zdecydować, czy fotelik Sirona G i-Size ma być zwrócony przodem czy tyłem do kierunku jazdy. Dzięki przyjaznym w obsłudze przyciskom zwalniającym ISOFIX montaż przebiega łatwo, a stabilność zwiększa również sprytnie zaprojektowana noga stabilizująca.

Funkcja Cybex Baza G do fotelika Cloud G i Sirona G
Plik jest wczytywany. Proszę czekać...
w lewo w prawo
Przeciągnij i upuść obrazek z dysku lub z innej strony www.
Kliknij tutaj aby załadować obrazek z dysku.
Alt:
URL:

Łatwe wsiadanie i wysiadanie

Przewożenie dziecka jest teraz dużo prostsze. Baza G umożliwia ustawienie fotelika w perfekcyjnej pozycji. Obróć fotelik Cloud G i-Size lub Sirona G i-Size w stronę drzwi samochodu, korzystając z inteligentnego designu pozwalającego na jednoczesne wyjmowanie fotelików samochodowych w celu sprawnego wysiadania z pojazdu.

Cybex Baza G do fotelika Cloud G i Sirona G cecha
Plik jest wczytywany. Proszę czekać...
w lewo w prawo
Przeciągnij i upuść obrazek z dysku lub z innej strony www.
Kliknij tutaj aby załadować obrazek z dysku.
Alt:
URL:

Jedna baza – dwa foteliki

Zgodność z fotelikiem samochodowym dla niemowląt Cloud G i-Size i fotelikiem samochodowym dla małych dzieci Sirona G i-Size sprawia, że Baza G stanowi perfekcyjny wybór dla rodziców, którym zależy na wszechstronnym i długotrwałym rozwiązaniu odpowiednim dla wciąż rosnących dzieci.

Cybex Baza G do fotelika Cloud G i Sirona G funkcjonalność
Plik jest wczytywany. Proszę czekać...
w lewo w prawo
Przeciągnij i upuść obrazek z dysku lub z innej strony www.
Kliknij tutaj aby załadować obrazek z dysku.
Alt:
URL:

Innowacyjny system blokujący

Driving Direction Control (D.D.C.) to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu fotelik samochodowy dla niemowląt Cloud G i-Size można zamontować wyłącznie tyłem do kierunku jazdy, a więc w sposób zapewniający optymalny poziom bezpieczeństwa. Dwa dodatkowe ustawienia pozwalają dziecku podróżować tyłem lub przodem do kierunku jazdy w foteliku samochodowym dla małych dzieci Sirona G i-Size, kiedy tylko przyjdzie na to pora.


Zaleta Cybex Baza G do fotelika Cloud G i Sirona G
Plik jest wczytywany. Proszę czekać...
w lewo w prawo
Przeciągnij i upuść obrazek z dysku lub z innej strony www.
Kliknij tutaj aby załadować obrazek z dysku.
Alt:
URL:


Specyfikacja

Dane techniczne fotelika Cybex Cloud G:

 • Długość: 680 - 720 mm
 • Szerokość: 435 mm
 • Wysokość: 355 - 595 mm
 • Waga: 3.9 kg

Dane techniczne fotelika Cybex Sirona G:

 • Długość: 710 mm
 • Szerokość: 440 mm
 • Wysokość: 750 mm
 • Waga z bazą G: 13 kg
 • Pokrycia materiałowe można prać w pralce w temperaturze 30°C

Dane techniczne bazy:

 • Kolor: czarny
 • Mocowanie ISOFIX: tak
 • Zakres wiekowy (po połączeniu z fotelikiem Cloud G i-Size): Od urodzenia do ok. 24 miesięcy
 • Zakres wiekowy (w połączeniu z fotelikiem Sirona G i-Size): Od narodzin do ok. 4 lat
 • Rozporządzenie, w oparciu o które wydano aprobatę: UN R129/03 i-Size

W zestawie

 • Fotelik samochodowy dla niemowląt Cloud G i-Size
 • Fotelik samochodowy dla małego dziecka Sirona G i-Size
 • Baza G do fotelika Cloud G i Sirona G
 • Wkładka dla noworodka
 • Przewodnik użytkownika (skrócona instrukcja obsługi i dostęp do cyfrowego przewodnika)

Gwarancja

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 3 lata

Akcesoria

Opinie Klientów

Napisz opinię

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Porównanie z podobnymi produktami

3w1 Cybex Cloud G i-Size + Cybex Sirona G i-Size + Cybex Baza G 0-18 kg Cybex Cloud T i-size 0-13 kg + Baza T Cybex Cloud G i-Size + Cybex Baza G 0-13kg Cybex Cloud Z2 i-Size 0-13kg Cybex Cloud T i-size 0-13 kg Cybex Cloud G i-Size 0-13kg
3w1 Cybex Cloud G i-Size + Cybex Sirona G i-Size + Cybex Baza G Zestaw 2W1 Cybex Cloud T i-size 0-13 kg + Baza T Cybex Cloud G i-Size + Cybex Baza G Cybex Cloud Z2 i-Size 0-13kg Cybex Cloud T i-size 0-13 kg Cybex Cloud G i-Size
od 3127.00 zł
od 2198.00 zł
od 2028.00 zł
od 999.00 zł
od 999.00 zł
od 929.00 zł
Dane fizyczne
Przedział wagowy dziecka 0-13 kg 0-13 kg 0-13 kg 0-13 kg 0-13 kg 0-13 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) brak testu 5, 5 (z bazą) brak testu 5, 5 (z bazą) 5, 5 (z bazą) 4 (z bazą), 5 (na pasy)
Mocowane Isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix Tak Tak, po dokupieniu bazy isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix
Przodem do kier. jazdy Nie Nie Nie Nie Nie Nie
Tyłem do kier. jazdy Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Regulacja pozycji Tak Nie Tak Tak Tak Tak
Zagłówek z regulacją wysokości Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Test plus Nie Nie Nie Nie Nie Nie
Fotel obrotowy Nie Tak, z bazą obrotową Nie Tak, z bazą obrotową Tak, z bazą obrotową Nie
I-Size Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Top Tether Nie Nie Nie Nie Nie Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie Nie Nie Nie Nie Nie
System Ochrony Bocznej Zewnętrzny Zewnętrzny Zewnętrzny Zewnętrzny Zewnętrzny Zewnętrzny
Wkładka Redukcyjna Tak Tak Tak Tak Tak Tak
wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij