Zniżka na pierwszy zakup! %
61 415 27 51 info@boboking.pl zaloguj się koszyk (0)

Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size 9-18 kg

5 (5 opinii)

Producent: Maxi-Cosi | Źródło: polska dystrybucja

Warto kupić u nas! Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Specyfikacja W zestawie Gwarancja Akcesoria

Gratis

W skrócie

Wersja standardowa - zawiera fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size, natomiast wersja 2w1 - fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size wraz z bazą FamilyFix One, FamilyFix3 lub FamilyFix2.

Przedział wagowy dziecka 9-18 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) brak testu
Mocowane Isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix
Przodem do kier. jazdy Tak
Tyłem do kier. jazdy Tak
Regulacja pozycji Tak
Zagłówek z regulacją wysokości Tak
Test plus Nie
Fotel obrotowy Nie
I-Size Tak
Top Tether Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie
System Ochrony Bocznej Wewnętrzny
Wkładka Redukcyjna Tak

Opis

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size

Pearl Pro 2 to połączenie wygody podróżowania oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa. Przeznaczony do użytku dla dzieci od 6 miesiąca do 4 roku życia, fotelik samochodowy Pearl Pro 2 od Maxi-Cosi oferuje zintegrowaną poduszkę oraz unikalną kombinację gęstej pianki i miękkiego wypełnienia, które otulą Twojego maluszka.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size

Montaż

Fotelik samochodowy Pearl Pro2 i-Size od Maxi-Cosi jest niezwykle prosty w montażu!

Za pomocą mocowań ISOFIX zainstaluj w samochodzie bazę FamilyFix3 lub FamilyFix One. Następnie wepnij fotelik samochodowy Pearl Pro2 i-Size do bazy, wystarczy jedno kliknięcie i gotowe. Baza poinformuje Cię za każdym razem, gdy Twój maluszek będzie poprawnie przypięty i gotowy do drogi!

Aby dokonać poprawnego montażu z użyciem ISOFIX sprawdź instrukcję oraz naszą listę kontrolną.

Bezpieczeństwo

W fotelikach Maxi-Cosi przewieźliśmy ze szpitala do domu ponad 50 milionów maluchów. Dla nas bezpieczeństwo Twojego dziecka jest najwyższym priorytetem.

Pearl Pearl Pro2 i-Size jest zgodny z najnowszym europejskim standardem i-Size, co oznacza, że nasz fotelik oferuje zwiększoną ochronę dla głowy, szyi oraz korpusu dziecka, umożliwiając jednocześnie podróżowanie tyłem do kierunku jazdy do około 105 cm wzrostu (w przybliżeniu 4 lata). Pozycja ta jest uważana za najbezpieczniejszą dla dziecka.

Bezpieczeństwo

Wygoda podróżowania dla Twojego maluszka aż do 4 roku życia

Fotelik Pearl Pro2 i-Size od Maxi-Cosi został zaprojektowany tak, aby zapewnił odpowiedni komfort Twojemu dziecku przez długi czas. Zintegrowana poduszka może być używana aż do 2 roku życia.

Poduszka ma dwie strony, aby zapewnić Twojemu maluszkowi odpowiednią kontrolę temperatury. Latem materiał przepuszcza powietrze, a zimą druga strona stanowi delikatną i ciepłą powierzchnię chroniącą dziecko przed chłodem.

Gdy nadejdzie czas, aby wyjąć wkładkę dla niemowlęcia, komfort podróżowania zostaje zachowany dzięki siedzisku z wypełnieniem z gęstej pianki.

Nie czynimy żadnych kompromisów, gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo Twojego maleństwa! Fotelik Pearl Pro2 jest zgody z najnowszym europejskim standardem bezpieczeństwa i-Size, co oznacza lepszą ochronę oraz możliwość podróżowania tyłem do kierunku jazdy aż do 4 roku życia.

Przed Tobą długa podróż samochodem? Pearl Pro2 wspiera Cię już na stracie dzięki unikalnemu systemowi easy-in, który utrzymuje uprząż w pozycji otwartej, dzięki czemu wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu zajmuje zaledwie kilka sekund.

Poza bezpieczeństwem oraz łatwością użytkowania, nasz fotelik oferuje również wszechstronność! Pearl Pro2 i-Size zapewnia szeroki zakres regulacji pochylenia siedziska podczas podróżowania zarówno tyłem, jak również przodem do kierunku jazdy, aby zapewnić Twojemu maluszkowi najwyższy komfort w pozycji siedzącej lub podczas drzemki.

W połączeniu z bazą FamilyFix One fotelik samochodowy Pearl Pro2 i-Size może posłużyć jako fotelik uzupełniający zaraz po Pebble Pro i-Size.

Zdejmowany pokrowiec

W podróży jedzenie i picie nie zawsze trafia do buzi. Twoje maleństwo może się również źle poczuć. Wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom pokrowiec fotelika Maxi-Cosi nadaje się do prania w pralce i jest łatwy do ściągnięcia.

Zdejmowany pokrowiec 

System podróżny

Fotelik Pearl Pro2 i-Size jest kompatybilny z bazą FamilyFix One, która pasuje również do fotelika samochodowego Pebble Pro i-Size

Te doskonale uzupełniające się elementy mogą zostać zakupione osobno. Możesz używać bezpiecznej Pebble Pro i-Size dla noworodka, a następnie przejść na fotelik Pearl Pro2 i-Size. Dzięki temu zapewnisz Twojemu dziecku bezpieczne podróżowanie tyłem do kierunku jazdy od narodzin aż do około 4 roku życia.

Opis bazy FamilyFix One

Baza znajduje się w zestawie tylko w wersji 2w1.

baza FamilyFix One

FamilyFix One i-Size to doskonała baza do fotelików Rock i-Size i Pearl One i-Size. Montowana w samochodzie na ISOFIX, można do niej łatwo spiąć fotelik. Oferuje możliwość przewożenia dziecka w pozycji tyłem do kierunku jazdy aż do 4 roku życia. w dodatku oba foteliki spełniają najnowszą normę i-Size (R129) oferującą najnowszy poziom bezpieczeństwa. Sygnalizacja świetlna i dźwiękowa potwierdza prawidłowy montaż bazy i fotelików.
Właściwości:

 • Bezpieczeństwo i-Size - Podróż tyłem do kierunku jazdy aż do 105 cm (ok. 4 roku życia) dla lepszej ochrony głowy i szyi
 • Łatwe wpinanie - Łatwe wpinanie Rock i-Size i Pearl One i-Size dzięki systemowi Click & Go
 • Sygnalizacja ostrzegawcza - Sygnalizacja świetlna i dźwiękowa potwierdza prawidłowy montaż minimalizując ryzyko popełnienia błędu
 • Długi okres użytkowania - Montując na tej samej bazie foteliki dwóch kolejnych grup wiekowych korzystasz z niej aż do ok. 4 roku życia dziecka

Cechy:

Łatwość użytkowania

 • Łatwe wpinanie fotelika do bazy system Click & Go

Komfort

 • Kompatybilna z fotelikami Rock i-Size, Pearl One i-Size, Pearl Pro 2 i-Size

Bezpieczeństwo

 • Zgodna z normą i-Size (R129)
 • Montaż systemem ISOFIX
 • Sygnalizacja ostrzegawcza
 • Doskonałe wyniki w testach

Ogólne

 • Element zestawu Smart i-Size
 • Kompaktowy i nowoczesny styl
 • W zestawie bateria
 • Ostrzeżenie niskiego poziomu baterii

Maxi-Cosi FamilyFix2

Baza posiada funkcję mocowania na system ISOFIX i jest kompatybilna z następującymi modelami fotelików samochodowych: Rock i-Size, Tinca i-Size, Pebble Pro i-Size, Pearl Smart i-Size oraz Pearl Pro2 i-Size. Przeznaczona dla dzieci od urodzenia aż do około 4. roku życia o wzroście od 45 do 105 cm oraz wadze nieprzekraczającej 18 kg.

Z bazy FamilyFix2 można wygodnie korzystać w połączeniu zarówno z fotelikami dla noworodków i niemowląt, jak i tymi dla dzieci do 4. roku życia. Pasuje bowiem do takich modeli jak: Rock i-Size, Tinca i-Size, Pebble Pro i-Size oraz Pearl Smart i-Size i Pearl Pro2 i-Size. Mocuje się je jednym kliknięciem, a ponadto wszystkie zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa przez cały okres użytkowania, gdyż możliwe jest montowanie ich w pozycji tyłem do kierunku ruchu.

Funkcja Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size 9-18 kg

Sposób montażu

Baza FamilyFix2 posiada system ISOFIX, dzięki któremu jej montaż w samochodzie jest wyjątkowo prosty i wygodny. Wystarczy bowiem posłużyć się specjalnymi zaczepami przymocowanymi do jej konstrukcji oraz punktami mocującymi, znajdującymi się w pojeździe. W celu dowiedzenia się, jak zrobić to we właściwy sposób, należy zapoznać się ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi.

Produkt wystarczy zamontować w pojeździe raz, gdyż nie trzeba jej wyjmować z samochodu po każdej podróży. Wystarczy wypiąć z niej fotelik, a następnie, przed jazdą, wpiąć go powtórnie jednym kliknięciem. Takie rozwiązanie sprawia, że przemieszczanie się zwłaszcza z noworodkiem jest sprawne i nie powoduje żadnych kłopotów. Aby mieć pewność, że montaż fotelika został przeprowadzony poprawnie, bazę wyposażono w specjalne wskaźniki wizualne.

Baza FamilyFix2 to ekonomiczny zakup, ponieważ pasuje nie tylko do fotelików dla noworodków i niemowląt, lecz także do modeli o maksymalnym udźwigu 18 kg, to znaczy przeznaczonych dla dzieci do około 4. roku życia. Należą do nich foteliki Pearl Smart i-Size oraz Pearl Pro2 i-Size.

Maxi-Cosi FamilyFix2 jest kompatybilna z fotelikami niemowlęcymi Rock i-Size, Tinca i-Size oraz Pebble Pro i-Size, a także z fotelikami dziecięcymi do około 4. roku życia, mianowicie Pearl Smart i-Size i Pearl Pro2 i-Size.

Bezpieczeństwo i komfort użytkowania

Wszystkie bazy i foteliki od producenta Maxi-Cosi podlegają ciągłym testom, dzięki czemu można mieć pewność, że zapewniają dzieciom wysoki poziom bezpieczeństwa nie tylko w czasie bezawaryjnej jazdy, lecz także w razie niebezpiecznej lub nieprzewidzianej sytuacji na drodze.

Baza posiada system ISOFIX, rekomendowany przez najnowszą normę bezpieczeństwa i-Size. Montaż właśnie za pomocą tego systemu zaleca się ze względu na fakt, że zdecydowanie ułatwia i usprawnia ów proces, a ponadto informuje, czy został on prawidłowo przeprowadzony. W ten sposób ryzyko popełnienia błędu montażowego jest minimalizowane. Co więcej, baza FamilyFix2 umożliwia montowanie na niej fotelika jednym kliknięciem.

Dzięki specjalnym zaczepom przymocowanym do konstrukcji bazy na system ISOFIX można montować następujące modele fotelików: Rock i-Size, Tinca i-Size, Pebble Pro i-Size i Pearl Smart i-Size i-Size lub Pearl Pro2 i-Size

Baza to nie tylko gwarancja poprawnego montażu, lecz także codzienna mobilność i wygoda użytkowania umieszczanych na niej fotelików. Po podróży wystarczy bowiem wypiąć z niej fotelik, a samą bazę można pozostawić w pojeździe. Przed jazdą fotelik powtórnie należy wpiąć, co z kolei odbywa się w szybki i prosty sposób na jedno kliknięcie.

Produkt pasuje zarówno do fotelików niemowlęcych, mianowicie do Rock i-Size, Tinca i-Size oraz Pebble Pro i-Size, jak i do modeli dziecięcych o maksymalnym udźwigu 18 kg, do których należą Pearl Smart i-Size oraz Pearl Pro2 i-Size. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy nawet do 4. roku życia. Ponadto przez cały okres użytkowania bazy foteliki montuje się w pojeździe na jedno kliknięcie.

Możliwość ustawienia fotelika tyłem do kierunku ruchu jest cenną zaletą, gdyż jest to najbezpieczniejsza dla dziecka do 4. roku życia pozycja do jazdy. Wówczas fotelik zapewnia bowiem doskonałą ochronę szyi oraz głowy, co jest nieocenione w razie gwałtownego hamowania czy zderzenia.

Dlaczego warto wybrać FamilyFix2?

Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size 9-18 kg cecha

Tyłem do kierunku jazdy

Baza jest kompatybilna zarówno z fotelikami dla niemowląt, jak i z modelami dla nieco starszych dzieci, dzięki czemu możliwe jest ich przewożenie tyłem do kierunku jazdy aż do 4. roku życia.

Szybki i solidny montaż

Fotelik montuje się na bazie ISOFIX na jedno kliknięcie, dzięki czemu ryzyko przeprowadzenia tego procesu w niepoprawny sposób jest minimalizowane.

Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size 9-18 kg funkcjonalność
Zaleta Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size 9-18 kg

Wskaźniki prawidłowego montażu

Sygnalizacja wizualna poinformuje o prawidłowo przeprowadzonym procesie montażu, wobec czego nie trzeba się martwić ewentualnymi błędami montażowymi.

Zgodny z normą i-Size

Zgodność z rygorystycznymi zasadami najnowszej europejskiej normy bezpieczeństwa i-Size gwarantuje, że fotelik można montować na bazie w pozycji tyłem do kierunku ruchu, co z kolei oznacza, iż zapewni on dziecku dodatkową ochronę szyi oraz głowy zarówno w czasie jazdy, jak i w razie gwałtownego hamowania czy ewentualnej kolizji.

Przewaga Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size 9-18 kg

Cechy

Intuicyjna obsługa

 • Bazę montuje się w pojeździe w szybki i prosty sposób za pomocą systemu ISOFIX.
 • W celu zamontowania fotelika na bazie wystarczy go lekko docisnąć, aż usłyszy się charakterystyczne „kliknięcie”.
 • Podpórka z opcją regulacji zatrzaskuje się automatycznie po ustawieniu jej we właściwej pozycji pionowej.
 • Po obu stronach bazy znajdują się łatwo dostępne, ergonomiczne przyciski zwalniania.

Wygoda i bezpieczeństwo

 • O prawidłowym montażu bazy w pojeździe informują specjalne wskaźniki wizualne. W ten sposób minimalizowane jest ryzyko popełnienia błędów montażowych, które przez długi czas były główną przyczyną wypadków śmiertelnych z udziałem dzieci.
 • Baza jest zgodna z normą i-Size, dzięki czemu pewne jest, że kompatybilne z nią foteliki można montować tyłem do kierunku ruchu przez cały okres użytkowania jej, czyli do około 4. roku życia, co z kolei gwarantuje dodatkową ochronę głowy i szyi dziecka.

Specyfikacja

 • Waga Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size - 7,55 kg

Maxi-Cosi FamilyFix2:

Funkcja Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size 9-18 kg

Kliknij aby zmienić nazwę

Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size 9-18 kg cecha

Kliknij aby zmienić nazwę

Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size 9-18 kg funkcjonalność

Kliknij aby zmienić nazwę

Zaleta Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size 9-18 kg

Kliknij aby zmienić nazwę

Przewaga Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size 9-18 kg

Kliknij aby zmienić nazwę

Cechy Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size 9-18 kg

Kliknij aby zmienić nazwę

Funkcje Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size 9-18 kg

Kliknij aby zmienić nazwę

W zestawie

Wersja standardowa:

 • fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size

Wersja 2w1:

 • fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size
 • baza FamilyFix One, FamilyFix3 lub FamilyFix2

Gwarancja

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji Maxi-Cosi Coral: 24 miesiące

Akcesoria

Opinie Klientów

Napisz opinię
Kornelia
2021-06-22 11:02:45

Pasujący fotel na bazę od nosidła super wkładka dla mniejszych dzieci, przy naszej drobnej córce spisała się rewelacyjnie.

Aldona
2021-04-01 17:40:11

Super fotelik, który pasuje na bazę od nosidełka. Wkładka dla mniejszych dzieci sprawdziła się idealnie.

Gosia
2020-10-07 21:48:06

Pasował do bazy, więc go kupiliśmy. Jesteśmy zadowoleni.

Norbert
2020-10-02 17:08:56

świetny fotelik, pasuje na baze od kołyski.

Jastrząb
2020-06-21 21:50:36

Wybór był prosty, posiadamy bazę 3wayfix, dlatego dokupiliśmy fotelik Pearl. Siedzisko sprawdza się doskonale, jest dobrze wykonane i przede wszystkim można wozić dziecko do 105 cm tyłem.

wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij