Zniżka na pierwszy zakup! %
61 415 27 51 info@boboking.pl zaloguj się koszyk (0)

Filtruj

Cena

Producent

Przedział wagowy dziecka

Ocena ADAC (bezpieczeństwo)

Mocowane Isofix

Przodem do kier. jazdy

Tyłem do kier. jazdy

Regulacja pozycji

Zagłówek z regulacją wysokości

Test plus

Fotel obrotowy

I-Size

Top Tether

Prowadnica Pasa Biodrowego

System Ochrony Bocznej

Wkładka Redukcyjna

Więcej o markach:

Maxi-Cosi
 

Fotelik Maxi-Cosi 9-18 kg

Foteliki Maxi Cosi 9-18 dedykowane są dzieciom od ok. 9 miesiąca do ok. 4 roku życia. Fotele z tego zakresu wagowego świetnie sprawdzają się jako model kolejny po noworodkowym nosidełku. W kategorii tej znajdują się również modele 0-18 kg, które są tożsame i polecane jako drugi fotelik po 0-13 kg. Foteliki Maxi Cosi umożliwiają pasażerowi podróżowanie tyłem i przodem do kierunku jazdy. Liczne systemy bezpieczeństwa optymalizują ochronę dziecka podczas nagłych sytuacji na drodze. Obszerne i wygodne siedziska zapewniają komfortowe warunki podczas każdej podróży.

O kluczowych cechach tych fotelików przeczytacie na dole strony.

Filtruj
Porównaj produkty (0)

Foteliki Maxi-Cosi 9-18 – kluczowe cechy

  • Mały zakres wagowy – dzięki temu, że foteliki w tej kategorii mają mały zakres wagowy, są najlepiej dopasowane do potrzeb najmłodszych pasażerów. Sylwetka dziecka na mocno się zmienia i potrzeba ciągłego regulowania różnych komponentów fotelika. Wymiana fotelika na nowy w wieku 4 lat powzwoli na uniknięcie nieprawodłowego ustawienia i zagwarantuje lepsze dopasowanie, niż to jakie oferują foteliki 9-36 lub 0-36 kg.
  • System Isofix – dzięki specjalnym uchwytom wbudowanym w fotelik i ramę auta, można dokonać montażu fotelika szybko i bezbłędnie. Po usłyszeniu charakterystycznego „klik” można ruszać w podróż z pewnością, że fotelik na isofix został zainstalowany poprawnie.
  • Pozycja RWF – najmłodsze dzieci powinny podróżować tyłem do kierunku jazdy. Większość fotelików w tej kategorii wagowej umożliwia jazdę RWF przez cały okres użytkowania. Dzięki temu, że podczas kolizji powstała siła kinetyczna „wbija” dziecko w skorupę fotelika, jego głowa, szyja oraz kręgosłup są w mniejszym stopniu narażone uszkodzenia - dlatego fotelik RWF okazuje się bezpiecznym rozwiązaniem.
  • Pozycja FWF – fotelik Maxi Cosi 9-18 to także możliwość podróżowania przodem do kierunku jazdy. Rekomendujemy jednak podróży tyłem do kierunku jazdy do 4 roku życia z wykorzystaniem.
  • Montaż pasami bezpieczeństwa – Maxi Cosi fotelik 9-18 w wiekszości przypadków można zamontować także przy użyciu pasa samochodowego. Ta opcja umożliwia podróż o zoptymalizowanym poziomie bezpieczeństwa również wtedy, gdy w aucie brakuje systemu Isofix. Dzięki szczegółowej instrukcji obsługi oraz oznaczeniom na produkcie fotelik samochodowy można zainstalować w łatwy i prawidłowy sposób.
  • Komfortowe siedzisko – każdy fotelik samochodowy Maxi Cosi 9-18 posiada tapicerkę z miękkim wypełnieniem, dzięki czemu nawet najdłuższa podróż przebiegnie w komfortowych warunkach.
  • Regulowana wysokość zagłówka – dzięki wielopozycyjnej regulacji Maxi Cosi fotelik samochodowy 9-18 zawsze będzie optymalnie dopasowany do sylwetki dziecka. Dopasowanie zagłówka do wzrostu dziecka jest niezwykle ważne. Zagłówek chroni głowę, kark oraz ramiona dziecka przed uszkodzeniem i utrzymuje je w bezpiecznej strefie nawet podczas snu. Ale tylko wtedy, gdy jest ustawiony we właściwej pozycji.
  • Uprząż bezpieczeństwa – funkcjonalna uprząż z łatwą regulacją zapewni dziecku wygodną i bezpieczną pozycję podczas podróży.
  • ADAC – foteliki Maxi Cosi 9-18 biorą udział w rygorystycznym teście ADAC, gdzie otrzymują wysokie noty. Testowany fotelik może otrzymać maksymalnie 5 gwiazdek.

Dlaczego warto wybrać fotelik Maxi Cosi 9-18?

Świetne dopasowanie do sylwetki pasażera oraz wysoki komfort podróży, to największe atuty produktów tej marki. Nowoczesne i lekkie modele cieszą się ogromną popularnością wśród rodziców najmłodszych dzieci. Szeroka gama kolorystyczna, innowacyjne rozwiązania, a także rozpiętość cenowa sprawiają, że foteliki 9-18 to dobry wybór dla każdego rodzica.

wróć do góry